Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na mediaboxie sa setki kanalow radiowych ... ot co

 

1. Nie z satelity. Internetowe radio to może być jedynie dodatkiem.

2. Brak wielu stacji radiowych polskich.

3. Nie słucham i nie zamierzam słuchać syfiastego mp3 z netu o jakości AM i praktycznie w monofonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie wymiany dekodera. Kiedy podpisałem umowę była mowa że wszystko będzie działać na Pace. NC nie wywiązuje się z umowy i jak to się nazywa traktuje nie równo abonentów.

Od razu była mowa że na Pace nawet po aktualizacji softu nie będzie działać wszytko.. !

Ja świadomie przeszedłem do nc+ kończyła mi się umowa z cyfrą na Pace 500 ponieważ mi to pasuje.. A te wodotryski z dekoderów media turbo nie są mi potrzebne. I mało kto o tym wie że na dekoderach nki by mieć radia SAT na tunerze trzeba go podłączyć do Internetu.. Na pace dalej brak parowania kart.. Jadąc na wakacje w góry zabieram kartę ze sobą i mogę pooglądać na swoim tam zabudowanym ferdku dalej nc+ także dekoder Pace to nie tylko wady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobudkaaaaaaa Cien.kodowanie seca jest od wczoraj. na moim sprzęcie TLC HD nie świeci,bo brak uprawnień. wątpie,aby abonenci c+ dostali ten kanał.

gdyby było kodowanie seca to miałbym ten kanał dostępny a nie mam na pace

 

kodowanie jest.nie masz uprawnień i tyle.maja zamienic wersje sd na hd,ale w nc+.nie w c+

 

@godunow co racja to racja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobudkaaaaaaa Cien.kodowanie seca jest od wczoraj. na moim sprzęcie TLC HD nie świeci,bo brak uprawnień. wątpie,aby abonenci c+ dostali ten kanał.

gdyby było kodowanie seca to miałbym ten kanał dostępny a nie mam na pace

 

kodowanie jest.nie masz uprawnień i tyle.maja zamienic wersje sd na hd,ale w nc+.nie w c+

 

@godunow co racja to racja :D

ale ja jestem w nc+ przeszedlem juz dawno na wlasnych dekoderach więc co ty [beep]ysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze twojej wypowiedzi z dzisiaj,aby cos było wspomniane,że jesteś w nc+.pokaż mi gdzie ja cie obraziłem,czy wyzwałem.jak narazie to ty to robisz.ja sie wyżywam za swoja głupote?ogarnij sie.ja dobrze ci pisze.zacznij od pobrania nowej listy,a potem sie wypowiadaj,a nie od razu panikujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...