Skocz do zawartości

Jaki dekoder?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mama postawiła mnie przed trudnym zadaniem wyboru prezentu na gwiazdke. Poniewaz w tym roku marzenia "nadrzedne" mam bardzo wysokie [planuje zbierac i kupic laptopa, ipoda i telewizor hd ;-), a to dla rodzicow zbyt duzy wydatek jak na prezent gwiazdkowy ] myslalem, myslalem i wymyslilem dekoder do odbioru Cyfry+ - fajnie by bylo gdyby odbieral MPEG4/HD, ale za taka cene [do 300zł] to oczywiscie takiego nie znajde. Chce miec mozliwosc korzystania z Astry i HB jednoczesnie. Gdyby Cyfra+ nic tez nie miala do splitterow to tez chetnie by chcial jakis przystosowany do tego. [Czyli jak sadze cos z tanich fergusonów]. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HD to cyfra wypozyczy ci za 299 dekoder z Hd juz na gwiazdke 2006 albo mozesz go miec za 699 na wlasnosc oczywiscie plus abonament .

Ferdki na arzie nie maja (dostepne w polsce ) chyba ferdek 8000 jest z hd. a tani do 300 bez hd to smialo dostaniesz ferdka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no dzieki za rady, ale wiesz, w ten dekoder od c+ to ja nie mam zamiaru sie bawic, placisz 299 a dostajesz wlasciwie standard, juz wole doplacic 150 do N i miec chociaz PVR. Takze to zdecydowanie odpada.

A z tych tanich ferdków co proponujecie? Na co powinienem zwrocic uwage? Chce powiedziec ze mam malo czasu, wiadomo, wigilia za tydzien :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...