Skocz do zawartości

Kabel połączeniowy F-F 0,25m USC-025F podokienny


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce zastosowac taką tasiemke http://www.dipol.com.pl/kabel_polaczeni ... _E8234.htm przez okno do instalacji dvb-t bo nie mam jak przewiercić obok okna pcv i mam pytanie czy będą duże straty sygnału jak podłącze przez tą tasiemke kabel antenowy?

Tak sie zastanawiam jak ta tasiemka będzie sie sprawować w czasie mrozu -20 stopni na dworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Za te pieniadze co wydasz na ta przelotke okienna bo tak to sie nazywa i ma tendencje do przecierania sie jak sie czesto nie czesto otwiera okno to lepjej kupić jak wspomniałem za ta kase wiertło do betonu i normalnie zrobic przewiert w scianie nawet jakby tylko wiertło miało wytrzymać tylko na ten przewiert to kabel idzie w całosci anie jest dołanczany a przy łaczeniach potem sie dzieja cuda nie wida .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zastosowac taką tasiemke (...) przez okno do instalacji dvb-t bo nie mam jak przewiercić obok okna pcv i mam pytanie czy będą duże straty sygnału jak podłącze przez tą tasiemke kabel antenowy?
Straty na poziomie i jakości odbieranych sygnałów będą występować zawsze, kwestia tylko, jak będą znaczne. A to zależy już od samej konstrukcji przejściówki.

 

W praktyce, jeśli odbierane sygnały mają wysokie poziomy i jakości, wtedy przejście nie miewa widocznego wpływu na odbiór cyfry, ale jeśli warunki odbiorcze są słabe, zastosowanie przejściówki może w znacznym stopniu utrudniać (często okresowo!) stabilne odbiory DVB-T.

 

Tak sie zastanawiam jak ta tasiemka będzie sie sprawować w czasie mrozu -20 stopni na dworze.
Nie powinno być żadnych problemów.

 

to lepjej kupić jak wspomniałem za ta kase wiertło do betonu i normalnie zrobic przewiert w scianie
Nawet lepiej, przy nowych oknach wystarcza zwykle długi śrubokręt, którym spokojnie "wywierca" się otwór na kabel pomiędzy ościeżnicą okna, a murem, robiąc to w piance uszczelniającej. Jedyna chwila pracy, to przebicie się ewentualnie parez cienkie warstwy tynku zna zewnątrz i wewnątrz. W 90% wypadków spokojnie obywa się bez wiertarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...