Skocz do zawartości

dekodery w promocji a aktywne porty


grzegorzn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie chcialbym nabyc w promocji mikolajowej tuner pioneer 1430. Jednaksprzedawca nie moze mi udzielic informacji /bo nie wie/ nt. czy aktywne sa porty w celu wymiany softu. Jesli cos wiecie to piszcie.

Jak poznac bez podlaczania czy sa porty aktywne czy nie? Na co zwrocic uwage?? Pozdrawiam Grzesiek

 

PS. do moda prosze o nie usuwanie postu, poniewaz nie sadze abym naruszal regulamin. Nie pytam skad wziac, jak wgrac i czym nowy alternatywny software. Nie chce sie tyko w balona zrobic i kupic w promocji nie kompletny sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie tyko w balona zrobic i kupic w promocji nie kompletny sprzet.

 

Kompletny to on na pewno bedzie ewentualnie bedzie mail pare kabelkow przecietych ale to nie znaczy niekompletny :lol:

 

Ale tak szczerze to sam sie na tym zastanawiam kiedys slyszalem ze byla taka seria Philipsow co mialy odciete porty RS a potem na koniec juz nie odcinali i dawali sprawne wiec nie wiem jak to jest z tymi mediasatami

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie chcialbym nabyc w promocji mikolajowej tuner pioneer 1430. Jednaksprzedawca nie moze mi udzielic informacji /bo nie wie/ nt. czy aktywne sa porty w celu wymiany softu. Jesli cos wiecie to piszcie.

Jak poznac bez podlaczania czy sa porty aktywne czy nie? Na co zwrocic uwage?? Pozdrawiam Grzesiek

 

PS. do moda prosze o nie usuwanie postu, poniewaz nie sadze abym naruszal regulamin. Nie pytam skad wziac, jak wgrac i czym nowy alternatywny software. Nie chce sie tyko w balona zrobic i kupic w promocji nie kompletny sprzet.

 

W tej promo za 1zł na 1430 raczej nie trafisz. Na 1330 masz duza szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej (i patrzac 3 dni w tyl) to ja w okolicy nie mialem zadnej mozliwosc znalazlem 1 sklep gdzie mieli dekodery za 1zl i to philispy tylko. Mediasaty sprzedaly sie ponoc w 2 dni. A sklepow odwiedzilem 5. W jednym to ludzie byli wpisani na liste i momencie dostawy wszystie byly zarezerwowane. A w nastepnym miescie wpadlem tylko do Centrum C+ i juz pare dni nie mieli i poweidzieli ze w kolejnych paru punktach na terenie tego miasta tez nie maja :shock: Wiec wyboru raczej nie ma szczegolnie ze promocja dzisiaj sie skonczyla (chyba ze macia jakas calodobowac C+ to macie jeszcze 3godziny i 6 minut :D)

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykonalne (to jakbyś chciał spróbować cukierka przez papierek :P )

Chociaż możesz próbować przy włączonym odbiorniku wsadzić tam palucha - jak cie kopnie, to są spore szanse, że jest połączony i masz gdzieś w nim przebicie do tego :lol:

 

PS: Na co wam ten port :? Mam nadzieję, że nie do jakichś niecnych celów :P Bo jak do niecnych to przymykam temat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu to niecnych. Ale jakie moga byc niecne w checi wgrania sobie jakiegos nowszego oprogramowania zeby np. DEISACA (czy jak sie to ustrojstwo pisze) obslugiwal.

 

Mysle ze wkladanie tam paluchow jest bardziej niecnym zamiarem :P

 

Krzychu

 

Edycja pitter: DISEqC się pisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: Na co wam ten port :? Mam nadzieję, że nie do jakichś niecnych celów :P Bo jak do niecnych to przymykam temat :roll:

 

Tak odrazu o najgorszym myśleć ;) Jak tak można? I jak tu budować zaufanie.

Troszkę mi to przypomina Raport Mniejszości. Wtyrócznia mówi, że popełnisz zbrodnię: do więzienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...