Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok chłopaki, zrobiłem sobie test dźwiękowy :) Na głośnikach w tv jedni słyszą różnicę a inni nie. Wydobyłem z piwnicy dwa estradowe JBL EON 615, podłączyłem mikser i Horizon z UPC gdzie są dwie ścieżki do wyboru i zagrałem dość głośno jak na warunki blokowe ;) I już wiem że w takich warunkach to jednak przepaść jest :) na głośne imprezy wybieramy AC-3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska ja tu nie uprawiam żadnego pr, nie opowiadam że mamy super extra dźwięk Dolby. AC-3 wlaczylismy aby przepuścić to co mamy w audio pod klipami a w wielu mamy więcej niż przechodziło w mpeg 256 kbps. Ot cała tajemnica. Moim zdaniem teraz jest lepiej niż było i po to to zrobiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska ja tu nie uprawiam żadnego pr, nie opowiadam że mamy super extra dźwięk Dolby. AC-3 wlaczylismy aby przepuścić to co mamy w audio pod klipami a w wielu mamy więcej niż przechodziło w mpeg 256 kbps. Ot cała tajemnica. Moim zdaniem teraz jest lepiej niż było i po to to zrobiliśmy.

No bo jest lepiej :) osobiście to potwierdzam :) mam całkiem niezły słuch i pamięć, więc wiem jak to wyglądało do piątku - wtedy było całkiem dobrze, ale teraz jest lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk dźwiękiem, ale ostatnio coraz częściej natrafiam u was na teledyski z jakością a'la YouTube (choćby "Savage - Celebrate", które leciało na liście niedawno).  Ciężko dostać oryginalną wersję, czy może bardziej drogo? Czy może zwalicie to na kiepską jakość kanału na satelicie? :P

Rozumiem, że może łatwiej dostać teledysk pobierając go z internetu, ale kanał TV ogląda się raczej dla jakości, a nie dla obejrzenia tego samego co na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało znane klipy z puli euro disco w dobrej jakości są dziś nie do zdobycia. Ponieważ jednak euro disco świetnie się ogląda i ludzie o to proszą to postanowiłem w tym paśmie grać wszystko co mi wpadnie w łapy niezależnie od jakości. Rozumiem że niektórym może to przeszkadzać tak jak Tobie i zmieniasz wtedy kanał. Wliczam to w koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale teledyski 2000+ z taką jakością, jak choćby "Krzysztof Krawczyk - Trudno tak" czy "K'Naan - Waving Flag", które też udało mi się u was złapać z jakością a'la YT radziłbym podmienić. :) Bijecie na głowę ZPR, więc nie uprawiajcie ich taktyk biznesowych. Disco umiem zrozumieć i przeboleć, ale teledyski 2000+ nie za bardzo. No chyba, że wytwórnie nie mają oryginałów u siebie/nie umieją ich dostarczyć jako kopię to w tym przypadku wiocha z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie reakcji to wyślę w przyszłym tygodniu już oficjalnego emaila do jakiegoś tam szefa :)

 

Na razie nie pomogło. Cisza także na Fejsie. To dziwi bo zazwyczaj odpowiadają. Nie możemy, nie planujemy w najbliższym czasie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...