Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, ciekawe co na to ich kancelaria? Być może się przestraszą i zmienią ramówkę oraz nazwy programów. Jak wystartował ich ś.p. tandetny Mjuzik TV to nazwy pasm bezczelnie zerżnęli chyba z RMF FM. Nie mają pomysłu, to po c h a m s k u kopiują innych. Najważniejsze, że są kreatywni i oryginalni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4FUN TV w grupie komercyjnej miewa DNI, gdy także jest nad ESKĄ i POLO. Dni, a nie cztery godziny w ciągu dnia i nie chwalimy się tym na lewo i prawo ;) Weźmy taką środę 3.02 i poniedziałek 1.02 w 16-49 bez MUX, gdzie SHR odpowiednio wyniósł 

 

Środa 3.02.2016 
 

0,52 4FUN.TV

0,45 ESKA

0,35 Polo TV
0,24 Disco Polo Music 
0,17 4FUN FIT&DANCE 

Poniedziałek 1.02.2016 

0,41 4FUN.TV 

0,40 Polo TV 
0,21 Disco Polo Music 
0,20 Eska TV 

Takie rzeczy się zdarzają i nie ma się czym podniecać, bo oglądalność to się mierzy na dłuższych okresach czasu. 

A co do pisma, to odpowiemy. Mamy czas do 15.02.2016. I chyba nie musimy tej sprawy przeżywać na forum? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ciekawe co na to ich kancelaria? Być może się przestraszą i zmienią ramówkę oraz nazwy programów. Jak wystartował ich ś.p. tandetny Mjuzik TV to nazwy pasm bezczelnie zerżnęli chyba z RMF FM. Nie mają pomysłu, to po c h a m s k u kopiują innych. Najważniejsze, że są kreatywni i oryginalni :wink:

W pierwszym dniu nadawania Mjuzik TV ramówka składała się z pasm: Hit za hitem, hity na czasie, najlepsza muzyka. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zatem w porządku jest nazywanie pasma BEST HITS? Brak pomysłów i kreatywności? ;) Bo my pasma STARS of coś tam nie mamy na antenie. Chociaż może powinniśmy?
Jak Polsat i TVN mają o tej samej godzinie w prime time format kulinarny, to też sobie ślą pisma z kancelarii prawnej, nieprawdaż? 

Edytowane przez 4FUN MEDIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4FUN MEDIA gdy ja nadawałem pasmo BEST HITS to Ty się bawiłeś w TV DISCO z disco polo. Później nazwaliście sobie kanał 4FUN HITS i mi piszesz że ja Tobie zarąbałem słowo hits do nazwy pasma? Ok, faktycznie ta debata nie ma sensu. Podebatujemy o tym w sądzie.

Edytowane przez STARS.TV
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/109713/polsat-wygral-z-nc-ale-nie-wroci-do-polsat-news.html

 

;).

 

A sam zakaz został szybko cofnięty, jeszcze przed zakończeniem sprawy. Pewnie, gdyby ludzie z Polsatu byli u[beep]liwi to jeszcze by dostali jakieś odszkodowanie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa trwała co najmniej pół roku, ew. apelacja gdyby była kolejne pół roku itd itp, marnowanie czasu - miałbyś jaja to byś zagrał pasmo "80s Hits for fun" i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...