Skocz do zawartości
  • 0

Który Tuner w/g was jest lepszy VU+ ULTIMO czy DM 7020HD ??


dexter12
 Udostępnij

Pytanie

Który Tuner waszym zdaniem jest lepszy technicznie/wart zakupu: VU+ ULTIMO czy Dreambox DM 7020 HD??

 

Z tego co się doszukałem w necie minusem VU+ ULTIMO jest "słaba czułość Głowic dvb-s2 na poziomie -84 dBm oraz stanowczo za małe przyciski pilota", jeśli chodzi natomiast O DM 7020 HD to minusem jest fakt że można zainstalować w nim równocześnie max 2 głowice (VU+ ULTIMO 3 głowice)........jeśli jednak ktoś z was miał do czynienia z tymi tunerami "w praktyce" chętnie posłucham waszego zdania w tym temacie....

ps.jak faktycznie jest z tą czułością głowic (czy ma ona jakiś większy pływ na jakość odbioru/wyszukiwania programów?),czy też jakością wykonania pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Posiadam 7020hd i na 10 możliwych punktów daje mu na chwilę obecna 7 otóż ma kilka nie tyle co wad ale uniedogodnień. Jakoś pilotów u niektórych użytkowników pozostawia dużo do życzenia (bardzo szybko wybierające się przyciski). Na oe2.0 od dobrych 3 miesięcy pixele na bbc hd problem do rozwiazania ale trwa To dość długo i jak za te pieniądze To trochę żenujące. Odnośnie Vu+ nie posiadam tak więc nie wypowiem się ale teraz wydając te pieniądze wybrał bym używamy model 8000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja posiadam VU+ Ultimo z trzema głowicami DVB-S2 i jestem bardzo zadowolony. Przyznam szczerze, że nie stwierdziłem żadnych problemów, jeśli chodzi o ich czułość - wszystko działa jak należy! Co do pilota to faktycznie nie jest zbyt wygodny, dlatego polecam zaopatrzenie się w pilota z wersji UNO. Jeśli miałbyś jeszcze jakieś pytania to pisz na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...