Jump to content
Poland

Satkurier jako pismo telewizyjne

Recommended Posts

Pewnie ten pomysł spotka się ź odmową ale zaryzykuje. Otóż proponuje aby Satkurier stał się pismem z programem telewizyjnym i radiowym jednak zachowując swój satelitarny charakter. Można też powołać do życia osobne pismo o nazwie... ''Antena'' które by miałoby program telewizyjny i radiowy ale zamiast wywiadów z gwiazdami byłby wykaz satelitarny, listy kanałów operatorów satelitarnych oraz nowinki i pytania z dziedziny satelitarnej. Co za tym sądzicie o takim pomyśle ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Ja sądzę że to nie uda się wprowadzić w życie, tyle jest programów telewizyjnych że nie miałoby przebicia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a do tego dołączyć krzyżówki, przepisy kulinarne :D Wywiady z gwiazdami są dodatkiem do programu telewizyjnego. Założę się, że ludzie kupujący program telewizyjny wybraliby wywiady z gwiazdami, a nie informacje o technice satelitarnej :smile: Tak więc za program telewizyjny 8 zł nikt nie da i niech Sat Kurier zostanie przy obecnej tematyce :smile::locked:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,juz chyba kiedys pisalem ze przydalby sie tygodnik Satkuriera np.SATKURIER TV. Bylby konkurencyjny dla TO iOWO,ktore ma monopol,i wielu kupuje z musu.Oczekiwalbym od nowej gazety dokladnego i bogatego programu stacji TV i choc troche informacji o technice sat,sprzecie RTV i SAT.Sadze,ze gazeta odniosla by sukces i dominacja TO i OWO zostalaby przelamana.Pozdrawiam figo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mamy takich planów, rynek tygodników (i dwutygodników) z programem TV jest bardzo nasycony, a wybijanie się podawaniem np. całej ramówki bez przycinania poranków to o wiele za mało, żeby się przebić. Takiego wydawnictwa z naszej strony nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×