Skocz do zawartości

DVBSKY S830 , 850, 950 czy warto


Michaelred
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawia się nad zakupem tych kart. Czy spelniaja one moje wygania a są to : odbiór dvb-s i dvb-s2 z pakietów cyfry i Polsatu nie interesują mnie żadne ambitne zastosowania wyszukiwania czegoś czego nie znajdę na innej karcie. Chciałbym sobie porostu bezproblemowo oglądać tv na progdvb z acadmd. Pytam głownie ze względu na cenę 55 $ z przesyłka. Ktoś ma doświadczenie z tymi kartami i ew wie czym one się różnią od siebie, którą najlepiej jest wybrać w tej same cenie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz tanio odebrać dvb-s2 i nie zależy Ci na gwarancji producenta, to mogę polecić pinnacle 452e, na allegro za full komplet zapłacisz ok 80zł a po wgraniu firmware od tt s2-3600 będziesz odbierał bez problemu transpondery z birtate > 60mbps. Ja testuję kartę już od ok miesiąca i nawet w między czasie musiałem programować eeprom bo go uwaliłem przy wgrywaniu którymś z kolei firmware (miałem problem z odbiorem kanałów po wgraniu firmware od s2-3600, wszystkie miały dziwne zielone paski) ale sprawa w sumie była banalna i sam doszedłem dlaczego tak się stało, nawet crazycat się zdziwił, że przyczyna była tak głupia :) Bez problemu odbieram na niej sr dvb-s2 8psk 5555 ( pakiet eska ) i 3333 i nawet na 0,8w udało się złapać locka (pakiet rmf 1005) ale sygnał rwał i stacje przerywały, nie wiem co jest przyczyną. Może wgram zmodyfikowane sterowniki od crazycata albo demodulator już nie wyrabia bo to pierwsza rewizja, trochę zabugowana. Plus jest taki, że jest na usb i nic tańszego w dvb-s2, firmowego nie znalazłem, też natknąłem się na Mystique, dvbsky ale najtańsze były >170zł i specjalnie się nie wyróżniały. Jeszcze jest creatix 1924 z dvb-t i dvb-s2 za jakieś 49 zł ale raczej nie polecam bo wsparcie producenta jest już zerowe a i mało osób ją ma więc nie wiadomo jak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie cena lepiej jak kusząca tym bardziej, że to z usb, chodzi mi głownie o to czy obsłuży pełen pakiet cyfryplus z pakietem hd i to samo w cyfrowym polsacie , reszty może nie odbierać :P . Całość mojej instalacji sat nie stoi na najwyższym poziomie :? ;p wiec inwestowanie w lepszy sprzęt mija się imho z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...