Skocz do zawartości

Oprogramowanie 1.20B1 dla 52E/102mini/102E/150/202E/250


pacyfic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal nie działaja poprawnie napisy w programach C+ i HBO część znika w ułamku sekundy, dysku USb nadal nie wyłącza ostatnia wersja w której prawidłowo działały napisy i wyłączało dysk to wersja v14B3, szybsze włącanie tunera zaowocowało złą współpracą z drugim tunerem podłączonym przez "przelotkę" konwertera nie da się oglądać wszystkich kanałów gdy 202E jest w trybie stand by ( zegar na wyświetlaczu) a po całkowitym wyłączeniu bardzo tłumi sygnał i niektóre kanały na drugim tunerze też nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do [beep] z ich aktualizacji! Po poprawnej aktualizacji tzn. z factory reset, formatem dysku i wszelkimi innymi zaleceniami na 202E tuner nie włącza się z ustawieniem tryby zegarka tzn. cały czas resetuje się przy probie uruchomienia! Dodam, że na 102E powyżej także występuje ale sporadycznie.

Spotkał się ktoś z powyższym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność kanałów można sobie zrobić dużo szybciej w komputerze. Oczywiście najpierw trzeba przeskanować satelity, później zrobić dump na pendrive'a i do komputera. Ja nie spieszę się z wgrywaniem nowych wersji. Najczęściej jest tak, że coś, co działało dobrze zaczyna jednak szwankować. Posiadam A200 i pozostałem przy sofcie 15 z czyś tam. Okazało się, że osiemnastki działały prawie poprawnie, ale zdarzało się, że na którymś z kolei timerze tuner się zawieszał i nagrywał aż do momentu, kiedy go wyłączyłem. Na piętnastce tego nie mam.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprawiono działania timerów w dalszym ciągu na zaplanowanych kilka nagrań nagrywa 1 i to jeszcze żeby nagrało poprawnie! Problem jest w tym (tak mi się wydaje), że tuner łączy z dyskiem po kilku sekundach, a timer chce nagrywać wiadomo od razu po uruchomieniu i jak się nie połączy z dyskiem to na co ma nagrać? Zgłaszałem im już to na poprzednim oprogramowaniu i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dokładnie w sobote wgrałem to nowe oprogramowanie , oczywiscie sam fakt formatu dysku był dla mnie sporym rozczarowaniem , ale musze przyznac , że najpowazniejsza wada jaką były dla mnie chwilowe zawieszki obrazu (mam spliter smart II ) praktycznie całkowicie zniknęła , nie miałem do tej pory okazji korzystania z nagrywania za pomoca timera , ale postaram sie to uczynic jak najszybciej i podzielę , sie swoimi spostrzezeniami, nastepny plus to duzo wiecej informacji w EPG , choc zdarzaja sie braki , ale tu takze jest poprawa , w opcji z włączonym zegarem w trakcie czuwania dysk (przenosna Toshiba 160gb) wylącza sie całkowicie -kolejny plus , jak narazie jest to jeden z lepszych softów który z mojego punktu widzenia (moich problemów z Arivką ) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...