Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To działa tak. Podpisujesz umowę w APSie i w APSie Pan naciska magiczny guzik i umowa leci do CP. I dalej zależy od farta :D niektórym osobą po 2 godzinach od podpisania umowa widnieje w systemie i już jest nadanie na kartę, a jak dalej jest komunikat, że tego kanału nie ma w Twoim abonamencie wystarczy zadzwonić na BOK, ponowienie uprawnień, kanał 21, trochę trzeba poczekać i po sprawie. A jak dzwonisz i od razu mówisz, że właśnie dzisiaj podpisałeś umowę i od razu usłyszysz "czas aktywacji to 48 godzin" to od razu każ sprawdzić czy umowa jest w systemie, jeśli jest albo nie ma to jeszcze trzeba sprawdzić czy jest nadanie na kartę, jeśli jest to ponowienie uprawnień, jeśli nie ma to trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbowaliście wejść na stronę CP i poprzez link "Obsługa klienta" zalogować się na swoje konto? Z opisu chyba można tam po zalogowaniu pozmieniać nie tylko swoje dane i pakiet, ale przy okazji "zreaktywować" kartę i tuner. Nie trzeba wtedy dzwonić :smile: i oczekiwać.....

 

Tylko ta reaktywacja przez iCok nie zawsze działa. A i najważniejsze, przy tym dekoder musi być ustawiony na jakimś kanale na częstotliwości 12284H i trzeba tak z godzinkę poczekać na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli termin płatności za CP jest do 20 maja, to jeśli wypowiedzenie dojdzie przed tym terminem to rozumiem, że trzeba jeszcze zapłacić do 20 czerwca oraz do 20 lipca i na tym koniec. Może ktoś potwierdzić czy dobrze liczę, ponieważ już mi się wszystko pomieszało z tymi wypowiedzeniami umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dodam, że wysłałem w ubiegły Wtorek wypowiedzenie a doszło w Środę, ważne żeby wysłać piorytetem przed 15 to dojdzie następnego dnia sprawdzone wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj przyszlo mi porozumienie na pakiet relax mix bo rezygnuje z HBO.

Przed chwila weszlem w icok i w histori kontraktu mi wyswietlila nowa umowa co ma obowiazywac od 23 lipca ktora nazywa sie DFTA, czy to jest nazwa pakietu relax mix :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło ci porozumienie na pakiet Relax Mix, ale czy je podpisałeś i odesłałeś do CP :?: Rezygnujesz z HBO, więc możliwe, że tylko przysłali ci to porozumienie na Relax Mix, tak na wszelki wypadek, jakbyś nagle nabrał ochoty podpisać - ale jak nic nie podpisywałeś i nie odsyłałeś, to nie ma mowy o tym, że to jest to o co pytasz. A to DFTA, to zapewne odbiór wyłącznie kanałów niekodowanych po zakończeniu umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Porozumienie zostanie wysalne jutro, ale nic nie dostalem o zerwanie umowy z HBO.

Bo w pismie napisalem ze chce zrezygnowac z HBO w zamian pakietu relax mix.

edit: Dzisiaj dostelm wypowiedzenie umowy na pakiet HBO, DFTA to chyba bedzie pakiet relax mix :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D to oznaczenie pakietu familijnego

FTA - kanały niekodowane

 

Czyli z Relax Mix nici. Wypowiedzenie na HBO trwa 3mc - więc jeszcze 3mc będziesz płacił 57,90 zł.

Najlepiej przejdź do APS weź ze sobą numer karty (nowej), numer seryjny dekodera, dowód. W APS podmienisz HBO na Relax Mix szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do cp umowę (pakiet mini zamieniłem na familijny). Otóż to wysłałem umowę w piątek i jestem ciekaw kiedy będę mógł oglądać kanały wchodzące w skład pakietu Familijnego. Czy samoczynnie się odblokują po paru dniach, czy będę musiał znawiać syganał z satelity :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...