Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrozumialem ze gdy jest umowa na czas nieokreslony to nie mozna na stale dokupic pakietu sport tylko kiedy sie chce mozna go wlaczyc po przez wypelnienienie blanciku i zaznaczenie ze w tym miesiacu chce sie odbierac pakiet sport i za ten miesiac sie placi... a gdybym zmienil zdanie to placy tylko za familijny i nie dostaje zadnej kary ze nie place za sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Informujemy, iż z niezależnych od nas przyczyn technicznych Systemie Obsługi Sprzedaży nie są chwilowo dostępne upgrady o kodach: UFM08, UFF08, UFFH08, UFFR08, UFFRH08, UFSF08. O pojawieniu się możliwości podpisania ww. ofert poinformujemy Państwa niezwłocznie osobnym biuletynem. <<

 

połapali się w końcu, że umowa zawarła błąd =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena familijnego wzrosła z 35zł do 37,90. Czyli płacisz więcej o 2,90zł. Możesz wypowiedzieć umowę, ale nie rozumiem o co chodzi z podpisaniem nowej. Odnośnie nowych promocji masz inny temat, zauważ jednak, że w CP nie ma już pakietu Relax Mix Film.

Mam placic 73,90 zł - za dawny Relax Mix Film (czyli obecny Relax Mix + Cinemaxy).

Wiec czy istnieje mozliwosc podpisania nowej umowy na Relax Mix za 57,80 zł (bez Cinemaxow) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0801 08 08 08 stacjonarny

222 127 222 komórkowy

po usłyszeniu automatu naciskasz 1, aby przerwać jej monolog, potem, gdy zacznie znow nawijać naciskasz 0, które odpowiada za połączenie z konsultantem. Po odczekaniu swojego rozmawiasz.

 

Do końca sierpnia powinien być odkodowany. Menu dekodera, instalacja i wyszukaj na nowo kanały. Jesli to nie pomoze, to powróc do ustawien fabrycznych lub ewentualnie jak to nie pomoze, to zaktualizuj oprogramowanie (moze pomoze). Jesli nie pomoze, to dzwon. Może pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , to jest okres podstawowy.Przy wymianie dekodera nie masz promocji ale wymieniając dek na hd w okresie podstawowym zaplacisz 399zł , natomiast po okresie podst. .....i tu zależy jaki masz pakiet

299zł do fam,fam+hbo

199 do fam +relax, oraz z hbo

umowa przedłuża Ci sie na 24 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :)

mam takie pytanko, zamierzam skorzystać z promocji PC. Chcę skorzystać z pakietu MINI MAX (12 miesięcy gratis - promocja) umowę podpisuję za 3 lata. I teraz czy po roku , bez problemu mogę przejść na wyższy pakiet np. Familijny ??

Bez żadnych dodatkowych kosztów ?? No oprócz większego abonamentu :lol:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje nie obejmują dotychczasowych klientów, tylko nowo zawierane umowy. Istnieje promocja (powiedzmy :lol2: ) polegająca na wymianie dekodera SD na dekoder HD. Więcej tutaj.

...Chcę skorzystać z pakietu MINI MAX (12 miesięcy gratis - promocja) umowę podpisuję za 3 lata. I teraz czy po roku , bez problemu mogę przejść na wyższy pakiet np. Familijny ??...

Z tego co widnieje na stronie CP, to przy pakietach Mini oraz Mini Max nie możesz zwiększać oferty programowej. Strona stroną a nasze Kompendium mówi :wink: :

Mini ---> Familijny || porozumienie - 12mc || 37,90 zł || 3 mc okres wypowiedzenia || Deklaracja nieprzedłużania umowy po upływie okresu podstawowego - do końca 9 mc || Kara za zerwanie umowy - brak kar || Możliwość Upgradu do poziomu wyższego niż Pakiet Familijny - podpisanie Porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy || Możliwość Upgradu w przyszłości - podpisanie porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...