Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję, iż nie zamierzam kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnego Pakietu (wpisz pakiet jaki posiadasz) po zakończeniu Okresu Podstawowego tj. z dniem xx-xx-xxxx.

Umowa zawarta była w dniu xx-xx-xxxx pomiędzy mną tj. Imię Nazwisko, Adres, nr Dowodu osobistego,

nr dekodera, nr abonenta, a Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie szachować datami. "Po zakończeniu okresu podstawowego" lub "wraz z najbliższym możliwym terminem zgodnie z warunkami umowy" powinno wystarczyć. Sąsiad miał taką akcję, że napisał w wypowiedzeniu "Wraz z końcem (dajmy na to) listopada" (dał 4 miesiące do przodu). Tyle, że okres rozliczeniowy miał coś koło 15, 20. Musiał jeszcze do CP wysyłać sprostowanie, bo powiedzieli mu, że nie mogą z końcem miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o info----

z dniem 6.12.2008 kończy mi się 17 miesięczna umowa-- nie wypowiadałem jej jeszcze. Lecz gdy skończy mi się ten okres minimalny zapewne dostanę od nich liścik z nowym podwyższonym cennikiem. Teraz płacę 49.80. Czy mam prawo nie zgodzić się na nowy cennik i tym samym zakończyć umowę w terminie (właśnie jakim?). Dekoder i kartę chciałbym pozostawić rodzicom i przerejestrować na nich by sobie zawarli nową umowę na pakiet familijny na siebie. Jak to zrobić? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z umową tak. Zawsze możesz wynegocjować starą cenę. Pamiętam, jak ja wypowiedziałem umowę, to przysłali mi porozumienie do podpisania na starych warunkach. Możesz zadzwonić do nich i powiedzieć, że chcesz wypowiedzieć umowę, ale jak dostaniesz cenę za abonament taki jak dotychczas, to nie zrobisz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 1 pytanie: czy ktoś może mi doradzić w takiej sprawie: moją umowę z CP wypowiedziałem zgodnie z jej 3 m-cznym terminem...wpłaciłem ostatni abonament i nie jestem już nim zainteresowany...członek mojej rodziny chciałby rozpocząć nową umowę CP na ten sam pakiet ale już wg nowych zasad (choć lepiej aby cenę wynegocjować taką samą :oops:

 

mi pozostał sprawny tunerek, który ma jeszcze parę m-cy gwarancji, którego nie będę już wykorzystywał: czy można kontaktując się z ich BOK'iem

wykorzystać ten stary tunek dla "nowego" abonamentu :?: chodzi o koszt tunerka, bo po co kupować nowy :?:

 

czy jest taka możliwość czy lepiej aby on rozpoczął umowę z nowym tunerkiem, a stary dać do recyklingu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wykorzystać tuner ten, podpisując umowę na czas nieokreślony. Możesz także wpłacić kwotę abonamentu na konto i oglądać pakiety, które były dostępne wcześniej na tym tunerze. Lepiej jest wynegocjować np. za Familijny 37,90 zł i podpisać umowę, niż płacić w ten sposób bodajże 42 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być pod warunkiem że nie ma jakiegoś paragrafu w stylu ... z przyczyn niezależnych od CP. A takie coś jest bardzo prawdopodobne. Żee przytoczę fragment noty prawnej tnk:

Cyfrowy Dom Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmiany liczby

i rodzaju programów udostępnianych z ważnych przyczyn prawnych, ekonomicznych,

technicznych lub organizacyjnych niezależnie od Cyfrowego Domu Sp. z o.o.

Za ważne przyczyny uznaje się utratę uprawnień do udostępniania programów

przez Cyfrowy Dom Sp. z o.o., zaprzestanie nadawania przez dostawcę kanału,

zmianę satelity, niedostateczną jakość techniczną programu uniemożliwiającą

jego prawidłowe udostępniania, jak również zobowiązanie do określonych działań

w związku z decyzją właściwego organu władzy publicznej lub administracyjnej

lub orzeczenia sądu.

Mogę się założyć że identyczny zapis jest w regulaminie CP :D Np. obecność takiego TVN24, TVN Style, TVN Turbo działa niekorzystnie ekonomicznie na wyniki Polsat News, Polsat Play czy Polsat Cafe :D To chyba ważna przyczyna ekonomiczna? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...