Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wysłałem do nich w ich kopercie zwrotnej tydzień temu umowę+porozumienie na familijny+relax mix(przejscie z prepaid) i do dzis nic w iCOK sie nie zmieniło

 

ile się czeka na zatwierdzenie?

okres rozliczeniowy mam na początku mięsiąca, a piszą w umowie, że musi ona dotrzeć do nich minimum 7 dni przed tym dniem aby zaczeła obowiązywać w październiku.

Chyba muszę do nich zadzwonić ;)

 

Nie chciał bym płacić za październik w cenie relaxmix: familijny+sport ;)

Jeśli dotarła już umowa i porozumienie do nich, a nie wprowadzili jej jeszcze, moga cos przyspieszyc w czasie po telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się abonament i umowa dawno skończyła i Płacę taką samo kwotę na abonament amilijny i na relax mix i dalej mam sygnał i telewizje

bez żadnych porozumień. :lol2:

Tacy klienci CP są najlepsi :lol2:, ale udało Ci się Cyfrowy Polsat oszukać co nie ?? :P zobaczymy co będzie jak przestaniesz płacić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysłałem do nich w ich kopercie zwrotnej tydzień temu umowę+porozumienie na familijny+relax mix(przejscie z prepaid) i do dzis nic w iCOK sie nie zmieniło

 

ile się czeka na zatwierdzenie?

okres rozliczeniowy mam na początku mięsiąca, a piszą w umowie, że musi ona dotrzeć do nich minimum 7 dni przed tym dniem aby zaczeła obowiązywać w październiku.

Chyba muszę do nich zadzwonić ;)

 

Nie chciał bym płacić za październik w cenie relaxmix: familijny+sport ;)

Jeśli dotarła już umowa i porozumienie do nich, a nie wprowadzili jej jeszcze, moga cos przyspieszyc w czasie po telefonie?

 

7dni po tym jak umowa dotrze do CP pakiet relax mix jest CI nadawany za free, do okresu rozliczeniowego, potem musisz płacić, jednak zadzwoń i zapytaj czy umowa doszła, jeśli nie będziesz musiał wysłać drugi raz albo pójść do APS'u żeby było szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pisalem w temacie o icok-u ze mam juz od dzis w icok pozycje w historii kontraktów obowiazujaca od poczatku pazdziernika, jedna pozycja

 

I za pazdziernik mam tylko zaplacic 37.90 zl

W moim cenniku natomiast mam nadal relax mix cene 39.80 i w platnosciach elektronicznych tez

 

To jakis błąd(porozumienia na RM nie wprowadzili do bazy czy jak?), czy to normalne?

 

Wysłałem umowę na familijny za 37.90 na nieokreslony i Relax Mix na 12m za 19.90 (umówa zamówiona przez icok byla) mam oplacone do pazdziernika od lipca aktywowałem "starter" z dekoderem mini na zasadach prepaid(ale jak zobaczyłem, że CP spełnia moje oczekiwania to postanowiłem podpisac umowe :) )

 

Ile pozycji powiniem mieć w historii kontraktu przy fam+rm, mam jedna

 

I od kiedy zacznę płacić za rm w tym wypadku?

 

Zadzwonie jak coś się od Was więcej dowiem od Was:) nie chce bezsensu dzwonić ;)

 

edit:

 

wpłaciłem przez icok za fam(za rm jak zmienia w icok) te 37.90 i teraz za listopad tez jest tylko 37.90 :woot:

 

dlaczegoby cene familijnego juz zmienili i zatwierdzili jako obowiązkowy, a RM nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowy jestem wiec prosze o wyrozumiałość;)

Mam cyfrowy polsat, dekoder na własnosc i umowe na czas nieokreslony. z racji tego ze duzo pracuje i nie ogladam tv czesto chciałem przejsc z pakietu familijnego + relaks mix na sam familijny. fakt ten zgłosiłem telefonicznie kiedy konsultant do mnie dzwonił. zostało przyjete zlecenie w systemie o wysłaniu do mnie porozumienia dot. przejscia na sam pakiet familijny. fakt miał miejsce 14 sierpnia i do tej pory nic nie zostało mi przesłane.wkurzyłem sie niemiłosiernie bo musze dalej płacic prawie 60pln za cos, z czego nie korzystam. prosze o pomoc i informacje czy moge rozwiazac natychmiastowo umowe z CP z powodu nie dotrzymania terminów? domyslam sie ze na taka korespondencje jest do 21 dni roboczych które juz dawno minęły. bede wdzieczny za wszelka pomoc:)

dzieki- piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jesteś po okresie podstawowym umowy zarówno na familijny i rx i kontaktowali sie z Tobą odnośnie obniżenia abonamentu ,zadzwoń na infolinie do CP i poinformuj konsultanta,że otzrymałeś takową propozycję ,zostaniesz zapewniony owszem,że umowe wyślą jak najszybciej a do czasu otrzymania owej umowy płacisz tylko za familijny ogladając zarówno relax mix,wiec całkiem spoko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie

 

Na dekoderze CP mam pakiet familijny + HBO i chce teraz zmienic to HBO na Relax MIx. Lecz na HBO mam 3 mc okres wypowiedzenia i czy moge w tym okresie dokupić Relax Mix ale nie aby to był pakiet super film czy coś ale oddzielnie aby wypowiedzenie HBO nie powiązało sie z RM i nie powstał wspólny pakiet... Trochę dziwnie i może nie zrozumiale to napisałem ale nie wiem jak łatwiej to opisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z faktem, iż kanał Zdrowie i Uroda zmienia się w Polsat Cafe i zostaje zakodowany, dołaczając do Pakietu Familijnego można rozwiązać przed terminem umowę na Pakiet Mini ?????

 

 

Nie nie możesz, gdyż Polsat Zdrowie i Uroda nie wchodzi w skład Pakietu Mini. Występuje on jako kanał FTA, który odbiera się na tej samej zasadzie co 4 fun.tv czy np. Fashion TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce teraz zmienic to HBO na Relax MIx. Lecz na HBO mam 3 mc okres wypowiedzenia i czy moge w tym okresie dokupić Relax Mix ale nie aby to był pakiet super film

Tak możesz. W jednym piśmie wpowiadasz HBO za trzy miesięcznym wypowiedzeniem i automatycznie prosisz o Umowę na pakiet Relax Mix. W czasie wypowiedzenia HBO i po aktywacji RM będzie moment (choć niekoniecznie) - że bedziesz opłacał tak jakby za pakiet Super Film. Jednak wcale to nie będzie oznaczać, że posiadasz właśnie taki pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...