Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy przeniesieniu własność dekodera muszę czekać na jakieś dokumenty od Polsatu?

Na forum jest wzór który sobie już wydrukowałem. Wysyłam to pisemko z dwoma podpisami i gotowe? Czy też nie i jeszcze Polsat musi mieć jakieś dodatkowe potwierdzenie? Można to załatwić w APS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za miesiąc kończy mi się umowa z CP na pakiet familijny za 37,90/mies. Dzisiaj dzwoniła Pani z infolinii i proponowała przedłużenie umowy na 29 miesięcy, w tym:

- przez pierwsze 12 miesięcy pakiet familijny HD + 2 pakiety dodatkowe za 37,90 miesięcznie;

- przez kolejne 17 miesięcy pakiet familijny HD + 1 pakiet dodatkowy za 59,90 miesięcznie.

Myślicie, że to dobra propozycja? Mi bardziej by zależało na utrzymaniu starej umowy za 37,90 beż żadnych dodatkowych pakietów, ale konsultantka mówiła, że musi być minimum jeden pakiet dodatkowy przy przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wielu się tutaj ze mną nie zgodzi, ale jesli masz dekoder na własność to wymieniłbym go na Twoim miejscu na udostępniony (HD5000 lub Sagemcom ESI-88 z dyskiem 320GB) kosztem miesięcy gratisowych. Proponuję dlatego, ponieważ jeśli Ci się zepsuje w okresie promocyjnym to będziesz biegał do APS po dekoder zastępczy do końca promocji (czyli do końca 12 miesiąca w opcji, którą Ci konsultantka zaproponowała) a potem dostaniesz propozycję dekodera HD za 149zł lub 199zł. Teraz możesz to zrobić za 1zł. Skróci Ci się jednak okres promocyjny zabierając nowy dekoder za 1zł.

Oferty lepszej (dłuższa promocja) nie dostaniesz. Dostałeś propozycję podniesienia pakietu. Jesli chcesz zostać na Familijnym HD z obecnym dekoderem dostaniesz 8 lub maksymalnie 10 miesięcy. Przy wymianie dekodera na pewno dostaniesz 6 miesięcy promocji, a jak się dobrze postarasz to wyrwiesz 10 miesięcy promocji z nowym dekoderem. ;)

Wszystkie wyżej wymienione promocje mają tą samą zasadę. W okresie promocyjnym płacisz 37,90zł/m-c a potem w zależności od liczby pakietów dodatkowych (0 pakietów dodatkowych 39,90zł, 1 pakiet dodatkowy 59,90, 2 pakiety dodatkowe 79,90, 3 pakiety dodatkowe 89,88zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając przez Internet Familijny + 2 pakiety dodatkowe i minimalna ilość pakietów 0 + dekoder SD Pakiet MINI HD

zamawiając on line dostaje 3 m-ce gratis

Ale zamawiając online niemożna 2 dekodera z Mini HD i tam pisze wydrukuj.

Wydrukowałem taką kartkę i tam pisze że dostane 3 m-ce gratis i czy jak pójdę z tą kartka do APSu czy dostane te 3 miesiące GRATIS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przeniesieniu własność dekodera muszę czekać na jakieś dokumenty od Polsatu?

Na forum jest wzór który sobie już wydrukowałem. Wysyłam to pisemko z dwoma podpisami i gotowe? Czy też nie i jeszcze Polsat musi mieć jakieś dodatkowe potwierdzenie? Można to załatwić w APS?

 

jeżeli chodzi ci o przepisanie komuś dekodera to cyfrowy polsat przyśle listownie potwierdzenie :smile: , możesz to załatwić w aps-ie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja trzecia:

Umowa na pakiet podstawowy Familijny HD oraz pakiety dodatkowe Extra HD i Sport HD (79,90zł) na 36m-cy, 3m-cy gratis, dekoder HD za 49zł lub PVR za 99zł + 5zł czynszu po gratisie (Obowiązek na pakiet Familijny HD, czyli minimum płatność 39,90zł), 1 miesiąc HBO HD, Cinemax HD oraz Rozrywka gratis (trzeba złożyć deklarację wyłączenia przed zakończeniem pierwszego miesiąca jeśli chcemy tylko z gratisu skorzystać).

Można dobrac drugi dekoder SD za 0zł lub HD za 99zł z pakietem Mini za 9,90zł lub pakietem Mini Extra HD za 14,90zł również 3 miesięcy gratis.

 

 

 

Ale online oferują w tej promocji 6 miesięcy za darmo a nie 3 wiec pytam się bo jakiś taki papier mam wydrukowany i pisze ze 3 miesiące promocji + 3 miesiące gratis.

 

APS mają te same promocje.

 

Tak te same promocje tylko że dodają dodatkowe prezenty - gratisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja pierwsza:

Premium (99,90zł): 36m-cy umowy, 3m-ce gratis pakietu Premium, dekodery: HD za 1zł lub PVR HD za 1zł + 5zł czynszu po gratisie lub za 99zł bez czynszu (lepiej ten wariant)

Do premium można dobrac drugi dekoder SD za 0zł lub HD za 99zł z pakietem Mini za 1zł lub pakietem Mini Extra HD za 4,90zł również 3 miesiące gratis.

 

Promocja druga:

Umowa na pakiet podstawowy Familijny HD oraz pakiety dodatkowe Extra HD i Sport HD (79,90zł) na 36m-cy, 6m-cy gratis, dekoder HD za 1zł lub PVR za 49zł + 5zł czynszu po gratisie (Obowiązek na pakiet Familijny HD i jeden pakiet dodatkowy, czyli minimum płatność 59,90zł), 1 miesiąc HBO HD, Cinemax HD oraz Rozrywka gratis (trzeba złożyć deklarację wyłączenia przed zakończeniem pierwszego miesiąca jeśli chcemy tylko z gratisu skorzystać).

Można dobrac drugi dekoder SD za 0zł lub HD za 99zł z pakietem Mini za 4,90zł lub pakietem Mini Extra HD za 9,90zł również 6 miesięcy gratis.

 

Promocja trzecia:

Umowa na pakiet podstawowy Familijny HD oraz pakiety dodatkowe Extra HD i Sport HD (79,90zł) na 36m-cy, 3m-cy gratis, dekoder HD za 49zł lub PVR za 99zł + 5zł czynszu po gratisie (Obowiązek na pakiet Familijny HD, czyli minimum płatność 39,90zł), 1 miesiąc HBO HD, Cinemax HD oraz Rozrywka gratis (trzeba złożyć deklarację wyłączenia przed zakończeniem pierwszego miesiąca jeśli chcemy tylko z gratisu skorzystać).

Można dobrac drugi dekoder SD za 0zł lub HD za 99zł z pakietem Mini za 9,90zł lub pakietem Mini Extra HD za 14,90zł również 3 miesięcy gratis.

 

Promocja czwarta:

Umowa na pakiet Familijny HD (39,90zł) na 36m-cy, 3m-ce gratis, dekoder HD za 49zł + 5zł czynszu po gratisie lub SD za 49zł (nie ma PVR w tej promocji), obowiązek na pakiet Mini HD (14,90zł).

 

W każdym wariancie dekodery są na udostępnienie.

Deklaracje wyłączenia/włączenia pakietów należy złożyć najpóźniej na 24h przed rozpoczęciem cyklu rozliczeniowego od którego deklaracja ma wejść w życie.

 

To co wytłusciłem musisz zapłacić w APS przy podpisaniu umowy na wybrany pakiet odbierając wypożyczony moduł CAM. W tych wytłuszczonych kwotach masz aktywację oraz jednorazową opłatę za udostępnienie modułu (jedynie przy pakiecie Mini HD masz co miesiąc płatną opłatę czynszową). Poszukaj anjpierw APS z modułem na stanie (w Rybniku są).

 

Dodatkowo przypomną (pisałem już o tym) przy 18-miesięcznej umowie jest tylko pierwszy miesiąc gratis Familijnego HD z dwoma pakietami dodatkowymi (a nie jak 36-miesięcznych umowach).

 

Żadnych innych opłat nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie! Może uściślę, że mnie by ewentualnie interesowała umowa nr 3 na 18 miesięcy, to znaczy chciałbym mieć pakiety Familijny HD i Extra HD za 59,90 zł/m-c i zapłacić 49 zł za moduł CAM wraz z aktywacją i to wszystko jeśli chodzi o "opłaty startowe". Rozumiem teraz, że w APS mogę się takiej umowy spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja druga z obowiązkiem na pakiet Familijny HD z jednym pakietem dodatkowym uprawnia Cię do otrzymania modułu za 1zł na 18 miesięcy, pierwszy miesiąc gratis pakietu podstawowego Familijny HD oraz dwóch pakietów dodatkowych Ekstra HD oraz Sport HD. Przed zakończeniem pierwszego miesiąca składasz deklarację wyłączenia pakietu Sport HD i od drugiego miesiąca płacisz 59,90zł za pakiet Familijny HD oraz Extra HD. Dodatkowo 1 miesiąc (usługi dodatkowe) HBO HD (25zł), Cinemax HD (16zł) oraz Rozrywka (21zł) na czas nieokreślony (musisz wyłączyć przed zakończeniem pierwszego miesiąca te usługi dodatkowe jeśli nie chcesz za nie płacić od drugiego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podpisaniu umowy aktywacja kart w dekoderach następuje do 48h od podłączenia dekodera pod prawidłowo ustawioną antenę i dekoder pozostawiony na kanale nazywającym się Dla Abonentów lub Info VOD. Klienci podpisujący umowy w APS zazwyczaj już oglądają kanały po około 1-2h od podłączenia pod antenę ustawiona na Hot Bird'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam dekoder z wykupionym pakietem familijnym + HBO. Do tego wziąłem jeszcze Discovery HD. Po paru miesiącach w ofercie pojawił się Filmbox HD. Na początku był darmowy, później 5zł, czyli tyle samo co Discovery HD. Czy można w trakcie trwania umowy zamienić Discovery HD na Filmbox HD ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki oto problem wypowiedziałem umowę z CP na pakiet Familijny z powodu kanałów BBC, ponieważ opłacało mi się podpisać nową dawali wtedy 6 miesięcy gratis, lecz w między czasie zmienili warunki i było już tylko 3 miesiące więc pomyślałem że może to olać i sobie darować. Zadzwoniłem na infolinie gość mówi że umowa jest wypowiedziana ale jeśli chcę to mogę wysłać fax-em pismo o anulowanie wypowiedzenia i jeśli to będzie jeszcze możliwe to oni skontaktują się ze mną i wrócę do starej umowy, rozmowa ta była 24 lutego, a fax wysłałem 25, rozwiązanie umowy było przewidziane na koniec lutego. Dalej sytuacja wyglądała tak że do końca lutego nikt z CP nie kontaktował się ze mną a 1 marca od cieli mi sygnał. Więc uważałem że nie dało się anulować tego wypowiedzenia, odesłałem dekoder, podpisałem nową umowę bo żona musi coś oglądać. Wtedy za czeli mnie nękać sms-ami że jestem winien im 10zł z groszami bo włączyli mi sygnał od chyba 16 marca. Po rozmowie na infolini wytłumaczyłem Pani co i jak i powiedziała że sprawa jest załatwiona i sms omyłkowo przyszedł do mnie. Jakieś dwa dni temu przyszedł list od Pani kierownik działu reklamacji że moja umowa ta stara dalej funkcjonuje bo konsultant niby próbował kontaktować się zemną parokrotnie, co jest nieprawdą chyba że dzwonił na inny numer nie do mnie, i że mogą mi odesłać dekoder na mój koszt i oni uwzględnili moje anulowanie wypowiedzenia.

Co radzicie w takiej sytuacji dla mnie było jasne że jak nikt nie dzwonił, od cieli sygnał z dekodera to umowa jest wypowiedziana i nieważna , dla tego podpisałem drugą.

Przepraszam że tak długo wyszło ale chciałem wszystko opisać, pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...