Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można ot tak "wyjąć"pakiet ze wspólnej umowy dwóch pakietów.Tą umowę trzeba doprowadzić do końca i podpisać nową.Ja to przerabiałem w ub.roku rezygnując z HBO,a to porozumienie było wspólnie z RelaxMix.Też napisałem,że rezynuję tylko z pak.HBO w czesie trwania umowy na czas nieokreślony.Uwolniłem się po 4 mies.podpisując nowe porozumienie tylko na RelaxM.

Zadzwoń,zapytaj może "zeszli na ziemię".

A od 8 marca nowe promocje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc , place familijny za brata który jest za granica , chce od 1 kwietnia pakiet sportowy , jak to mam zrobic zaplacic familijny 37.90 zł+ sport 13.90 zł= 51,8 i system bedzie wiedzial czy mam jeszcze dzwonic ( sam mam cyfre i tam jest to bardziej przejrzyste ), poza tym czy idzie cos wytargowac jesli jest umowa na czas nieokreslony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc , place familijny za brata który jest za granica , chce od 1 kwietnia pakiet sportowy , jak to mam zrobic zaplacic familijny 37.90 zł+ sport 13.90 zł = 51,8 i system bedzie wiedzial czy mam jeszcze dzwonic ( sam mam cyfre i tam jest to bardziej przejrzyste ), poza tym czy idzie cos wytargowac jesli jest umowa na czas nieokreslony :)

Idz do APSu,system nie będzie wiedział,zostawi Ci w wolnych środkach.Na początek trzeba zgłosić,może podpisać jakieś porozumienie,nie robiłem tego.Nic nie utargujesz,chyba że dadzą Ci z mies.gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można ot tak "wyjąć"pakiet ze wspólnej umowy dwóch pakietów.Tą umowę trzeba doprowadzić do końca i podpisać nową.Ja to przerabiałem w ub.roku rezygnując z HBO,a to porozumienie było wspólnie z RelaxMix.Też napisałem,że rezynuję tylko z pak.HBO w czesie trwania umowy na czas nieokreślony.Uwolniłem się po 4 mies.podpisując nowe porozumienie tylko na RelaxM.

Zadzwoń,zapytaj może "zeszli na ziemię".

 

Można wyjąć, oczywiście przy założeniu, że umowa (porozumienie) jest zawarta na czas nieokreślony (lub 'przeszła' na czas nieokreślony po okresie podstawowym).

 

Regulamin Świadczenia Usług, Rozdział 7: Zmiana zakresu usług, §12, p. 4:

Zakres świadczonych Usług na wniosek Abonenta może zostać zmniejszony poprzez rezygnację z niektórych Usług (tj. poprzez zmniejszenie liczby programów telewizyjnych). W takim przypadku Umowa Abonencka zostaje zmniejszona z chwilą otrzymania przez Cyfrowy Polsat pisemnego wniosku Abonenta o zmniejszenie zakresu Usług w terminie wskazanym przez Abonenta, nie wcześniej jednak niż z początkiem Okresu Rozliczeniowego następującego po Okresie Rozliczeniowym, w którym Cyfrowy Polsat otrzymał wniosek Abonenta. Wniosek Abonenta w tym zakresie winien zostać złożony co najmniej na 8 (osiem) dni przed kolejnym Okresem Rozliczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 2 miesiące temu wysłałem wypowiedzenie umowy, mam potwierdzenie odbioru (żółta kartka) a do dzisiejszego dnia nie ma od nich żadnej reakcji. Zgodnie z wypowiedzeniem właśnie wpłaciłem ostatnią ratę. I nie wiem czy dzwonić do nich czy mają dla mnie jakąś propozycje czy nie bo widzę, że olewają klientów jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

19 lutego otrzymalem dekoder hd i teraz sprawdzalem w icoku do kiedy jest platny a tam mi wyswietla ze powinien byc oplacony do 19 lutego, zadzwonilem do CP i facet mi powiedzial ze musze jak najszybciej zaplacic abonament bo inaczej mi zablokuja dekoder i teraz jestem troche wkurzony ze musze zaplacic dwa rachunki czyli ten z lutego i bierzacy marcowy. Jak dla mnie to tam cos sie nie zgadza bo 19 lutego otrzymalem dekoder i zaraz po otrzymaniu powinienem zaplacic rachunek. :read::evil::evil: Czy ktos mial taka sytuacje :?: zeby mi doradzic co mam zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon:
z telefonu stacjonarnego:  	0 801 08 08 08 
z komórki Cyfrowego Polsatu: 	2222
z komórki innego operatora:	699 00 2222, 222 127 222
nr faksu: 	22 356 66 77

Telefonicznie to chyba tylko tak :roll: I nie wiem czy jak zadzwonisz to ci coś przedstawią w związku z przedłużeniem umowy, pewnie powiedzą, żebyś zostawił im swój numer to oddzwonią :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na swoim koncie w ICOK cos takiego.Szczegolnie drogi jest pakiet NVOD... :D:D:D

Cennik pakietów

Pakiet Cena

NVOD 922 337 203 685 477,60 zł

Pakiet Bajeczka 5,20 zł

Pakiet Cinemax 15,00 zł

Pakiet Familijny 37,90 zł

Pakiet Film 15,80 zł

Pakiet HBORX 39,90 zł

Pakiet Hustler 9,99 zł

Pakiet Muzyka 4,90 zł

Pakiet Relax Mix Film 54,80 zł

Pakiet Rozrywka 20,00 zł

Pakiet Sport 13,90 zł

Pakiet XXX Xtreme 20,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio buszowałem po moim internetowym koncie na Cyfrowym Polsacie i dostrzegłem oprócz pakietu Mini, pozycję: Pakiet Polsat Promo. Cóż to za twór, bo nigdzie nie mogę znaleźć o nim informacji ?

 

Polsat Play, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Film - czyli inaczej mówiąc: pakiet Mini + pakiet Polsat (Promo) = pakiet MiniMax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon:
z telefonu stacjonarnego:  	0 801 08 08 08 
z komórki Cyfrowego Polsatu: 	2222
z komórki innego operatora:	699 00 2222, 222 127 222
nr faksu: 	22 356 66 77

Telefonicznie to chyba tylko tak :roll: I nie wiem czy jak zadzwonisz to ci coś przedstawią w związku z przedłużeniem umowy, pewnie powiedzą, żebyś zostawił im swój numer to oddzwonią :|

A wie ktos kto jest operatorem tych numerow cfanie wykombinowali dla tych co maja za free na stacjonarne i ew. jakiegos operatora ?

A wysylaja jakies pismo ze umowa ulega rozwiazaniu itp ... jak mam sprzet na wlasnosc czy tak z gory wylaczaja sygnal i po imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno przedłużyłem umowę na 12m w APS i dostałem nowy dekoder oraz nowy numer konta do wpłat podany na nowej umowie. Właśnie nadszedł termin wpłaty więc dla pewności zalogowałem się w ICOK aby sprawdzić. No i okazało się że mimo iż otrzymałem nową kartę to numer konta do wpłat pozostał ten sam. Natomiast ten nowy numer konta z nowej umowy figuruje przy starej karcie która teraz jest FTA. Dzwoniłem do COK i okazało się że dalej mam wpłacać na stary numer konta.

Czy to normalne? Na umowie nic nie pisze że nowy numer jest do starej karty, w APS też nic nie mówili. Przecież ktoś kto nie loguje się w ICOK pewnie wpłaciłby na nowy numer i kasa by przepadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podane telefony komórkowe są w Cyfrowym Polsacie, infolinia płatna 0801 jest TP ale i tak Polsat dostaje kasę za każda minutę połączenia. Numer stacjonarny z tego co mi tu się wyświetliło tez jest Cyfrowego Polsatu - to muszę sprawdzić bo nie kojarzę żeby CP miało telefonię stacjonarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 lutego otrzymalem dekoder hd i teraz sprawdzalem w icoku do kiedy jest platny a tam mi wyswietla ze powinien byc oplacony do 19 lutego, zadzwonilem do CP i facet mi powiedzial ze musze jak najszybciej zaplacic abonament bo inaczej mi zablokuja dekoder i teraz jestem troche wkurzony ze musze zaplacic dwa rachunki czyli ten z lutego i bierzacy marcowy. Jak dla mnie to tam cos sie nie zgadza bo 19 lutego otrzymalem dekoder i zaraz po otrzymaniu powinienem zaplacic rachunek. :read::evil::evil: Czy ktos mial taka sytuacje :?: zeby mi doradzic co mam zrobic.

Miałem dokładnie taką samą sytuację. Mam opłacony abonament na starym dekoderze i nie myślę płacić im podwójnie za marzec. Teraz toczę bój z Polsatem o przelanie kasy ze starego konta na nowe, przydzielone mi do nowego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dekoder na Allegro - po umowie, w tej chwili fta, ewentualnie pre-paid.

Mam dok. cesji ze starego wlasciciela na mnie.

Chcialbym podpisac jak najkrotsza umowa na jak najtanszy pakiet (wystarczy tvp, tvny i polsat) - czyli np. mini

Na jak najkrotszy okres mozna to zrobic i na jaki najmniejszy pakiet?

Wiem, ze bez zobowiazania najmniej mozna wziac pre-paid na familijny

a ze zobowiazaniem np. 6 czy 12 miesiecznym?

Mozna wziac mini? Na jaki okres i za jaka cene miesieczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cesje wyslij priorytetem za potwierdzeniem odbioru i jak dostaniesz list ze dekoder jest przepisany na ciebie to wtedy idz do APSu podpisac umowe na wybrany pakiet.

Jak ja podpisywalem umowe na pakiet mini to 18 miesiecy w tym mialem 2 miesiace pakietu familinego gratis, nie wiem jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...