Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie aktywowałem swój dekoder i zalogowałem się do iCOK. I coś nie za bardzo rozumiem działąnie tego całego systemu. Mam teraz miesiąc Relax Mix i chciałbym zapłacić juz za następny miesiąc ale tylko za pakiet familijny. Trochę się pogubiłem bo w menu płatności elektroniczne mam taką o to tabelę.

Pakiet Cena Wybór

Pakiet Familijny 42,80 zł TAK (obowiązkowy)

Pakiet Film 15,80 zł

Pakiet Playboy 12,99 zł

Pakiet Cinemax 15,00 zł

Pakiet Sport 13,90 zł

Pakiet Bajeczka 5,20 zł

Pakiet Relax Mix 39,80 zł TAK (obowiązkowy)

Pakiet Muzyka 4,90 zł

 

Gdzie tak znaczy że muszę wybrać dany pakiet.

Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega chciał dokonać płatności elektronicznych więc nie może zapłacić tyle co na umowie tylko tyle co mu podlicza na stronie icok (nie można usunąć pozycji obowiązkowych a takie wyświetla mu system ) rada - skorzystaj ze zwykłego przelewu bankowego i wtedy zapłać tyle ile masz na umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mnie obwiązują, ale od przyszłego miesiąca chciałbym płacić tylko za familijny, a podlicza mi ceny obydwu.

 

To zapłać tylko za "Familijny" (42,80zł) co za problem ?

Co z tego że napisali że RelaxMix jest "obowiązkowy" - wcale nie jest - nie przejmuj się tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zakupiłem w sklepie EURO-RTV-AGD ten ww. dekoder za 99 złotych z 1nym miesiącem gratis Familijnego. Wg informacji z infolinii po aktywacji dekodera u nich, po podaniu danych zawarłem umowę na 36-mcy, po 1szym miesiącu mam MINI MIX przez 11 miesięcy, a potem przez 24 m-ce MINI - tak by mi pasowało. Czy dobrze mi podali? Niby już od razu zawarłem umowę i potem nie muszę już dzwonić, aby coś zawierać. Proszę o odpowiedzi.

 

P.S. Opłata od 2 do 36 m-ca ma być w kwocie 9,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że tam kupiłem pre-paid na własność wg zasad - takich samych jak na tej aukcji http://allegro.pl/item517742767_cyfrowy_polsat_pre_paid_bez_umowy_99zl.html

 

Załączony był tylko regulamin świadczenia usług.

 

Więc nie rozumiem tych gości z infolinii, czy ktoś z Was już ma tak zakupiony dekoder i pakiet MINI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mowa jest o PAKIECIE PODSTAWOWYM i ewentualnie PAKIECIE DODATKOWYM (nie znalazłem nigdzie wyjaśnienia pojęcia "pakiet podstawowy" - czy oznacza to pakiet mini?), o tym że wg paragrafu 4 pkt. 3 ..."przyjęcie przez Klienta warunków , na jaki udostępniany jest Pakiet Podstawowy następuje poprzez zapłatę przez Klienta Podstawowej Opłaty Abonentowej w odniesieniu do miesięcznego okresu rozliczeniowego lub jego wielokrotności." Wg pkt 5 tego paragrafu - "Za dzień zapłaty oraz za dzień przyjęcia Oferty uważa się dzień wpływu należności na rachunek bankowy CP."

 

Znalazłem jeszcze kartkę z "zasadami aktywowania i świadczenia usług" (w kartonie) z dnia 1.10.2008, ale tam jest mowa o podpisaniu umowy do dnia 31.12.2008 i tam jest możliwość wyboru pakietu Mini. Nowszych zasad w necie nie znalazłem, a na stronie CP to wogóle nie maja regulaminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pakiet podstawowy" - czy oznacza to pakiet mini?)

W tym przypadku jest tak, jak jest dekoder Mini = pakiet Mini - co wcale nie oznacza, że nie możesz kupić pakiet znacznie wyższy aż do najwyższego bez opcji kanałów HD.

 

Właśnie mi na tym MINI tylko zależy - nie więcej. To teraz tylko czekać na umowę z poczty/kuriera do podpisania. Dobrze rozumuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak tylko dostaniesz to najpierw starannie ze zrozumienim przeczytaj. Po podpisaniu jeden egzemplarz odsyłasz do CP.

Prawdopodobnie będzie tam też napisane, kiedy masz zrezygnować telefonicznie (chyba) z pakietu MINI MAX - by pozostać tylko z pakietem MINI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sluchajcie, chcialbym zmienic swoj pakiet w CP (Super Film) na niszy nie Mini, powiedzmy na Familijny. Kobietka w BOK poinformowala mnie ze w trakcie trwania umowy nie ma takiej mozliwosci. Zmienic pakiet moge dopiero gdy skonczy mi sie umowa. Ale slyszalem jakis czas temu w TV ze nie jest cos takiego zgodne z prawem. Nadawca ma obowiazek zmiany pakietow na zyczenie abonenta obojetnie w jaka strone i obojetnie w jakim czasie. Jak to jest, cos wiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym polsat jest nie konsekwentny. Bo on ma super film , i nie może zmniejszyć. A jak by miał familijny i chciał zwiększyć na super film to by była taka możliwość bez względu na to czy miał by umowę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...