Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Fachowcy pomóżcie, od 1 grudnia cyfrowy Polsat sobie u mnie w kulki leci. Od tego dnia mój dekoder pokazuje info "karta niezaakceptowania" Dzwoniłem do BOK itd..... Standardowa procedura czyli włącz wyłącz, poczekaj, zadzwoń później itd... Dekoder nie widzi żadnych info odn karty (żółta karta niby przystosowana do nowego systemu kodowania w Polsacie - otrzymałem ja jakieś pol roku temu i działał do 1 grudnia). Panienka z BOK stwierdziła OK wysyłamy Panu nowa kartę (po informacji ze gdy do dekodera załaduję pierwsza oryginalna kartę z 2005 roku (ta czarna z Polsatu) to dekoder widzi numery seryjne karty itd wiec czytnik jest OK). Karta przyszła w zeszły czwartek i do dzisiaj nie idzie jej aktywować - objawy takie same jak opisane wcześniej.

 

Mam umowę od 2005r, nie przedluzalem jej wiec jest na czas nieokreślony, dekoder (echostar 616) jest już moja własnością. Chce z nimi zerwać umowę bez płacenia przez 3 miesiące za coś co nie działa. Będę miał pisemko z autoryzowanego punktu sprzedaży Polsatu bo tez od 2 dni nie mogą aktywować mojej nowo otrzymanej karty na moim sprzęcie. Zgłosiłem chęć zerwania umowy w BOK to stwierdzili ze płacić i tak muszę a jak chce oglądać to mi wyślą nowy sprzęt z umowa na kolejne 2 lata (niech mnie cmokną w ......).

 

Pomóżcie jakoś sensownie zredagować pisemko - na co mogę się powołać itd, bo w regulaminie Polsatu to nic nie ma o rozwiązywaniu umowy tylko ze mogę się domagać zwrotu kasy za max 1 okres rozliczeniowy.

 

Pozdro i Wesolych Swiat

mops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek musisz się upewnić, czy na pewno prawidłowo wymieniasz kartę. Włóż nową kartę, złotym chipem do dołu. Ustaw dekoder na kanał Dla Abonentów. Nie wyłączaj dekodera, nie przełączaj kanałów, aż pojawi się obraz. Jeśli obraz nie pojawi się w ciągu 30 minut, zadzwoń do BOK. Wcześniej należy sprawdzić w menu dekodera, czy wersja oprogramowania to 1.3 POLSAT-120P. Zobacz także, czy styki chipu są czyste, nie zawierają kleju z tej kartki, do której była przyklejona karta.

W ostateczności możesz napisać coś takiego:

 

Informuję, iż rozwiązuję umowę z dniem 23-12-2008 z powodu naruszenia Regulaminu Świadczenia Usług przez Cyfrowy Polsat, paragraf trzy, punkt jeden. Dostarczona do mnie karta (Nagravision3) nie zapewnia mi korzystania z Oferty Programowej.

 

Z poważaniem (czytelny, odręczny podpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie możesz zadzwonić na infolinię - nie łączyć się z konsultantem, a wybrać stosowną opcję ponowienia uprawnień - trzeba będzie przeklepać numer nowej karty i nacisnąć #

Co do aktywacji nie ma reguły - nie musi to być 30min - miałem styczność z osobami, które aktywowały 3 dni [chociaż powiedzmy szczerze kompetentne to one nie były ;p ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek musisz się upewnić, czy na pewno prawidłowo wymieniasz kartę. Włóż nową kartę, złotym chipem do dołu. Ustaw dekoder na kanał Dla Abonentów. Nie wyłączaj dekodera, nie przełączaj kanałów, aż pojawi się obraz. Jeśli obraz nie pojawi się w ciągu 30 minut, zadzwoń do BOK. Wcześniej należy sprawdzić w menu dekodera, czy wersja oprogramowania to 1.3 POLSAT-120P. Zobacz także, czy styki chipu są czyste, nie zawierają kleju z tej kartki, do której była przyklejona karta.

W ostateczności możesz napisać coś takiego:

 

Informuję, iż rozwiązuję umowę z dniem 23-12-2008 z powodu naruszenia Regulaminu Świadczenia Usług przez Cyfrowy Polsat, paragraf trzy, punkt jeden. Dostarczona do mnie karta (Nagravision3) nie zapewnia mi korzystania z Oferty Programowej.

 

Z poważaniem (czytelny, odręczny podpis)

 

Hejka,

 

Dzieki wielkie. wszystko sprawdzilem juz kilka razy... nie idzie aktywowac karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, iż rozwiązuję umowę z dniem 23-12-2008 z powodu naruszenia Regulaminu Świadczenia Usług przez Cyfrowy Polsat, paragraf trzy, punkt jeden. Dostarczona do mnie karta (Nagravision3) nie zapewnia mi korzystania z Oferty Programowej.

 

Z poważaniem (czytelny, odręczny podpis

 

Ale proponujesz mu rozwiązanie z 3 miesięcznym wypowiedzeniem czy z natychmiastowym?

Bo płacić przez 3 miesiace za czarny ekran to jednak nieporozumienie.

Tylko że znając cyfrowy polsat niestety tak będzie, wiem to z własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Nie widziałem nigdzie aktualnych informacji, a chciałbym dowiedzieć się, jakie dokumenty potrzebne są do podpisania umowy z Cyfrowym Polsatem? W poniedziałek chcę jechać do APS-u, ale nie wiem, czy poza dowodem muszę zabrać coś jeszcze...

Jeszcze jedno... Czy mogę do Pakietu Familijnego dokupić HBO i sam pakiet Cinemax? Wiem, że kiedyś były osobne pakiety, w stylu Sport, Muzyka, czy Bajeczka, ale obecnie nic takiego nie widzę...

 

Dzięki za odpowiedź :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem dekoder cyfrowego polsatu na własność z abonamentem na 1 miesiąc po tym okresie zostaje ni dekoder i nie muszę płacić abonamentu.Czy jest możliwość oglądania płatnych kanałów CP nie podpisując umowy na moim dekoderze oczywiście w legalny sposób ?Proszę o wskazówki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość:

płacisz 42,80zł (za pakiet Familijny, który normalnie przy abonamencie kosztuje 37,90zł)

Jeżeli za dekoder zapłaciłeś 99zł - po darmowym miesiącu nie będziesz miał ŻADNEGO KANAŁU (nawet FTA).

Jeżeli za dekoder zapłaciłeś 149zł - zostają kanały wymienione poniżej (za nie nie płacisz wcale)

 

Zostają:

 

TVP Polonia

TVP Kultura

Polonia 1

Tele 5

Viva

4Fun TV

TV Biznes

Mango 24

TV Puls

TVS

ITV

 

Tyle + reszta FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość:

płacisz 42,80zł (za pakiet Familijny, który normalnie przy abonamencie kosztuje 37,90zł)

Jeżeli za dekoder zapłaciłeś 99zł - po darmowym miesiącu nie będziesz miał ŻADNEGO KANAŁU (nawet FTA).

Jeżeli za dekoder zapłaciłeś 149zł - zostają kanały wymienione poniżej (za nie nie płacisz wcale)

Zaraz zaraz, a to dlaczego tak jest? Co ma cena dekodera to kanałów FTA?

A tak wogóle to czy po wypowiedzeniu umowy kanały FTA są dostepne od razu czy trzeba coś w CP interweniować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy ja mam dekoder HD i pakiet familijny i relax mix na 1 miesiąc za free po tym okresie pozastaje mi dekoder i nie muszę podpisywać umowy tz. ,pre-paid.Uwaga bez wkładania karty do dekodera działaja kanały FTA !!! To znaczy że będe miał kanały FTA a nie jak ktoś wyżej pisze że nie będe miał nawet kanałów FTA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam umowę z CP na czas nieokreślony. Obowiązuje mnie trzy miesięczny okres wypowiedzenia. Gdyby zepsuł mi się mój Echostar 606, który ma już chyba z pięć lat, muszę jeszcze te trzy miesiące płacić abonament z zepsutym dekoderem, czy jest inne jakieś wyjście? Oczywiście dalej byłbym zainteresowany ofertą CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jutro mija 1 rok umowy z CP i muszę powiedzieć że jest to najuczciwsza z 3 platform w odniesieniu do starych abonentów i najbardziej stabilna.Zawierałem umowę na 24 miesiące z czego 5 miesięcy free ale teraz płacę 63,80 PLN i nie ma takie sytuacji jak w cyfrze że nowi abonenci płacą przez prawie rok 20 PLN za Pakiet Podstawowy oraz 0 za Canal+ a ja stary wiarus płacę 30+29=59.Różnica 39 PLN na 11 miesiącach! W Cyfrze człowiek czuje się oszukiwany bo dziś wydaje się że podpisuje atrakcyjny aneks typu 25 % upustu na 12 miesięcy a po miesiącu jest nowa promocja 12 miesięcy free i nigdy nie wiadomo że nowsza oferta nie będzie jeszcze lepsza.W cyfrze stawia się na nowych abonentów a starych ma się w poważaniu-są tzw, dojnymi krowami.W CP wydaje się to być bardziej zrównoważone.I to mi się podoba.Bo wiem co oczekiwać od CP z C+ jest różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...