Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rafi aby przejść z pakietu fam+relax mix na familijny, trzeba:

1) wypowiedzieć umowę na pakiet relax mix + familijny z 3miesięcznym (lub 1miesięcznym w zależności od umwy) wypowiedzeniem

2) jednocześnie poprosić o aneks na pakiet familijny. można to zrobić w każdym punkcie sprzedaży, bo jest już taka opcja w systmeie.

oficjalna informacja od anonimowego pracownika boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafi aby przejść z pakietu fam+relax mix na familijny, trzeba:

1) wypowiedzieć umowę na pakiet relax mix + familijny z 3miesięcznym (lub 1miesięcznym w zależności od umowy) wypowiedzeniem

Czyli poprostu rozwiązać z CP całkowicie umowę i zostać z czynnym dekoderem FTA.

2) jednocześnie poprosić o aneks na pakiet familijny. można to zrobić w każdym punkcie sprzedaży, bo jest już taka opcja w systmeie.

Będąc już z dekoderem FTA, ponownie podpisać nową umowę z CP, tym razem na pakiet Familijny.

Czy oto chodziło?

Dziwne, że trzeba z tym czekać, aż trzy miesiące - wypowiedzenie :roll:

Z jednomiesięcznym wypowiedzeniem - zależy od umowy - wygląda to już lepiej, z tym, że to przywilej chwilowy, który nie wolno przegapić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziwne rzeczy piszecie z tym przejściem z Pakietu Familijnego + Relax Mix na Familijny. Kiedyś miałem obydwa te pakiety. Wysłałem odpowiednio wcześniej wypowiedzenie na Relax Mix i został mi Familijny. Żadnych aneksów nie podpisywałem. Po jakimś czasie znów podpisałem umowę na Relax Mix. Tak to u mnie wyglądało, aż się dowiem jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadając już jakiś czas pakiet fta dostałem właśnie możliwość podpisania umowy na pakiet familijny (który miałem wcześniej na tym dekoderze) za 37,90 lub na mistrzostwa pakiet familijny + sport za 51,80. Ale nie skorzystam bo mam relaxmix na innym dekoderze i innej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy i dziwne zachowania ... z dekoderem umową pakietami ciąg dalszy... Mam od niedawna umowę na pakiet Relax Mix za który zgodnie z umową płacę 57,8 zł. Niedawno zapłaciłem za pół roku z góry, miesiąc temu zgodnie z oczekiwaniem pobrało mi 57,8 zł. Jednak za ten miesiąc nagle pobrało mi 52,10 zł oraz kwota następnej płatności wynosi 52,10 zł. Może ja nie wiem o jakiś promocjach czy zniżkach abonamentów. Ale jak umowa to umowa, tyle co jest na niej to powinienem płacić. A może w icok coś jest źle policzone niż w rzeczywistości. W sumie to się powinienem cieszyć, ale z czego bo przecież równie dobrze mogą mi niektóre kanały powyłączać zgodnie z płatnością. :censored::censored::censored: nie cierpię bałaganu, może ktoś miał podobny problem i wie o co chodzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co rzeknie, przecież nie będę do nich dzwonił i pieniędzy tracił, to oni powinni do mnie. Ale w sumie opłaciłem sobie za pół roku z góry do 20-11-2008 i taka data widnieje, że opłacony do 20-11-2008. Może dlatego taniej że do tej pory dekoder jest w naprawie :D Ale przynajmniej wiem że jest chyba jest wymieniony. Wiem dlatego że pół dnia starałem się zalogować do icok i nic :/ Zalogowałem się na stary dekoder i tam zobaczyłem że numer mojej karty na dekoderze hd już nie istnieje :) No ale nic, był nowy, skoro nowa karta to taka dedukcja że dekoder wymieniony. Teraz czekam na niego niecierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nic nie wyjaśnia, z chwilą zaksięgowania pieniędzy pojawiła się data 20-11-2008. Jakby teraz obniżyli to by się przesunęło dajmy na to o miesiąc. Ale przez to raczej nie było by tej obniżki ponieważ posiadam dekoder zastępczy (sd) a pakiet hd jeszcze w CP nie istnieje. Dostałem maila że dekoder wysłano. Moim zdaniem z Samsung dekoder poszedł do CP tam go wymienili i odesłali do mnie. Pewno będzie poniedziałek lub wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaże się w listopadzie. I tak nie korzystam z zastępczego, bo aktywowałem nową kartę na starym i mam miesiąc promocji na kanały. W tym momencie chcę już tylko mój dekoder, żeby sobie pooglądać Eurosport HD i ME w Polsat Sport HD. A finał już w niedzielę 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, gdy używałem dekodera hd to w icok widniała płatność 57.80 zł, a gdy używam zastępczego dekodera sd to pobrano mi 52,10 zł. Z tego może się nasunąć wniosek że może CP w ten sposób zdradziło się co do ceny przyszłego pakietu hd i będzie ona wynosić 5,70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może to i dobrze. Na cenę składają się różne czynniki i później to jest sumowane i wychodzą takie końcówki, a nie jak w innych platformach zaokrąglane to jest o kilka złotych i stąd Cyfra ma astronomiczne ceny za swoje pakiety, oraz za pojedyncze kanały HD po 5, czy 6 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu (pakiet familijny). 2 maja 2007 roku podpisalem umowe na 17 miesiecy na pakiet familijny (3 miesieczny okres wypowiedzenia). Co mam zrobic, aby przedluzyc umowe i nadal placic 35 zlotych na miesiac? Czy kiedy nie przedluze umowa sama sie rozwiaze albo przejdzie na czas nieokreslony i bede musial placic jakies wielkie pieniadze za abonament ?

Pomozcie bo jestem kompletnie zielony, staralem sie szukac, ale niestety nic nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz nie rozwiążesz tej umowy, to przejdzie ona automatycznie w umowę na czas nieokreślony. Jednak, gdy umowa przejdzie już w umowę na czas nieokreślony, to będziesz musiał płacić już nie 35 zł, a 37,90 zł - jednak wcześniej CP musi pisemnie poinformować cię o tej zmianie ceny pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy może mi ktoś odpowiedzieć na jedno pytanko czy jeżeli kończy mi się umowa z PC w sierpniu a mając pakiet mix a więdz mam pakiet film,bajka,muzyka,sport a ja oglądam tylko sport i chodzi mi o to co musze zrobić żeby zrezygnować z mixsa ale oprócz pakietu sportowego gdzie musze to załatwić i jakie pismo musze przedstawić oby taką sprawe załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wysłać wypowiedzenie do CP informując ich, z czego rezygnujesz, a co chcesz zostawić - w twoim przypadku - to będzie pakiet Familijny + pakiet Sportowy. Z tym, że takie pismo powinno trafić do CP, na jeden miesiąc (minimum) przed końcem Umowy na czas określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, na które jak zwykle nie mogę uzyskać odpowiedzi w COK. Wymieniłem dekoder na HD i został mi stary Samsung. I teraz pytanie czy mogę na nim wykupić pakiet mini. Coś kiedyś mi tłumaczyli, że możliwe to jest w przypadku przerejestrowania dekodera na inną osobę ale na siebie nie da rady. Ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "stary" Samsung jest w stanie FTA, to raczej nie powinno być problemu. Wcale nie jest powiedziane, że powinien to być inny właściciel. Szkoda tylko, że tuż przed wymianą dekodera na HD w CP tego nie zastrzegłeś, informując ich, że chcesz na "starym" dekoderze pozostać z pakietem Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...