Skocz do zawartości

Telewizji Mobilna - będziesz chętny na wykup abonamentu?


studiolitek
 Udostępnij

Czy jak wystartuje oferta Telewizji Mobilnej, będziesz zainteresowany wykupieniem abonamentu?  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jak wystartuje oferta Telewizji Mobilnej, będziesz zainteresowany wykupieniem abonamentu?

    • TAK
      15
    • NIE
      54


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
ta tv mobilna do dodatkowe sciaganie tylko forsy bo na laptppie wystarczy dzis tunerek dvb-t z antenka i masz podstawowe kanaly za darmoche wiec po co to?

Kolego, po to żebyś mógł wykupić sobie osiem kanałów kodowanych, które bezpłatnie nie są dostępne w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Z resztą to samo jest z satelitą i sieciami kablowymi. Oczywiście nikt Cię nie zmusza do wykupienia tych kanałów, więc nikogo nie należy oskarżać o niecne zamiary.

A co do ankiety to już jestem posiadaczem TV Mobilnej, ale nie wykupiłem abonamentu tylko korzystam z opcji pre-paid. Ale zagłosuję na tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na zawyżoną cenę jestem na NIE

Mój MINI HD kosztuje 14.90, są kanały HD i jest tańszy.

Gdyby dali 10 zł miesięcznie to pewnie podbili by rynek płatnego DVBT. Kiedyś może zmądrzeją i obniżą opłatę albo dadzą zarobić komuś innemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na zawyżoną cenę jestem na NIE

Mój MINI HD kosztuje 14.90, są kanały HD i jest tańszy.

Gdyby dali 10 zł miesięcznie to pewnie podbili by rynek płatnego DVBT. Kiedyś może zmądrzeją i obniżą opłatę albo dadzą zarobić komuś innemu.

Nie każdy ma możliwość zamontowania anteny satelitarnej, np. ja, i dla mnie jest to oferta dobra. Jak bym miał możliwość ustawienia anteny na HOT BIRD, to wtedy bym nie rozważał nad TV Mobilną a za czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że w zdecydowanej większości kraju zamiast potrzeby montażu anteny satelitarnej, potrzebny będzie montaż anteny zewnętrznej do telewizji naziemnej. Przy takich mocach nadawania można zapomnieć o oglądaniu TV Mobilnej z anteny pokojowej..

 

Powtarzam to co reszta: gdyby dali tę ofertę za 10 zł i rzucili np. moduły CAM to byłby hit. A tak jest mocno średnio/słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...