Jump to content

Recommended Posts

Witam, zakupiłem ten tunerek. Pytanie moje brzmi, czy wyszło może już jakieś oprogramowanie ażeby oglądać dzięki niemu Cyfre + , przez kartę kliencka a nie moduł CI ?? Z tego co wiem ten tunerek, ma procek ALI3606, do takiego nie mogę nigdzie znaleźć żadnego oprogramowania.

Zastanawiam się nad kupnem x406p,mam pytanie ,czy działa na nim to samo co na poprzedniku 403p

Nie wiem, co działało na x403p , posiadam od 3 dni ten dekoder, sprawuję się bardzo sprawnie. Kanały się szybko przełączają, oprogramowanie, aby działało Cyfra + jest już. Jest Youtube, jutro wrzucę listę kanałów Cyfry + HD, dla innych, którym nie chce się układać jej.

Witam, też zakupiłem ten tuner i mam problem z ustawieniem kanałów Cyfra+ , wybieram odpowiednią satelitę i nic, wszystkie mi szuka, można wgrać oprogramowanie z x402p ?

GJMP wylałem Ci na priv wiadomość, standardowo oryginalne oprogramowanie nie pozwala Ci odbierać CYFRY + , przeczytaj wiadomość :)

Guest Anonymous

Wpisz w google ciąg: X406_v1.07.4128_15032012

I już.

Witam. zakupiłem x406p, soft wgrany przydała by się lista do C+ może by ktoś był tak miły i podesłał nigdzie nie mogę znalaźć google nic nieznalazło :cry:

EDIT: Spoko juz mam.. piszemy x406p_lista_cyfra.zip i jest... :-)

Co chcecie wiedzieć to wam napisze. Nie wiem jak testuje się takie sprzęty. Dodam że dziś wrzucę listę Canal + , ustawioną tak jak trzeba.

Jeśli ktoś chce liste do C+ posortowaną, prosze o wiadomość na PRIV :)

Używam już ten model (x406p) tydzień czasu i jestem z niego bardzo zadowolony, szybko sprawnie i bez problemów, a listę kanałów trzeba sobie dopracować według uznania, a jedynie wada to nie wiem dlaczego nie działa mi HBO HD i Canal+ weekend.

Mi HBO hd tez nieprądzi ale nietylko np comedy central family raz działa a rez nie, to samo z domo HD i kuchnia HD moze z 2 razy sie odpaliło??

Co chcecie wiedzieć to wam napisze. Nie wiem jak testuje się takie sprzęty. Dodam że dziś wrzucę listę Canal + , ustawioną tak jak trzeba.

Każda uwaga jest dobra :)

Jak reaguje na pilota, jakie są twoje odczucia. Czy miałeś już z czymś problemy. Może mógł byś wrzucić jakieś zdjęcia menu bo jeszcze nigdzie chyba nie ma w sieci.

Dzięki

@drjoint patrz na końcówkę 15032012 data inna , taka jest w 405 i 406 ;) ( mowa ostania wersja oprogramowania ) ...

Jeżeli chodzi o pilota to moim zdaniem lepiej być nie może a tak naprawdę działa rewelacyjnie, duży ale zarazem wygodny pilot.

Menu jest spoko czytelne , tuner jest ok programy przelaczaja sie spoko, mam tylko narazie ten problem o ktorym pisalem wczesniej dot. programow ktore sa w abonamenice a niestety tuner wypisuje ze sa zakodowane..

Hm. musze poczaic, jest 16gb pena zapakowanego w slot , ale jeszczwe nic nienagrywałem.. tak ze nic w tej marterii ...

Limit 4gb dalej pozostał, przy nagraniu powyżej 5 gb , podzieliło mi na 2 fragmenty. Oczywiście Dysk sformatowany w NTFS, wrzuciłbym parę fot menu ale nie wiem czy mogę bo mam wgrane oprogramowanie z Cyfry, jeśli mogę niech ktoś napiszę. Tak jak koledzy napisali wyżej. Pilot działa bardzo sprawnie, jest większy od 403p. Dobrze się go trzyma. Menu jest bardzo intuicyjne. Kanały dość szybko się przełączają. Problemem jest oprogramowanie do Cyfry. Niestety niektóre kanały nie działają , pomimo , że są w pakiecie. Obraz jest ok, zarówno SD, jak i HD

Co ciekawe dzis tak ni z gruszki ni pietruszki pojawilo sie Planet HD i Ale Kino HD ale po godzinie znow kanal zakodowany... moze to wina sily sygnalu bo na kanalach HD jest ~60 na SD ~87 oczywiscie czasza jest wieksza ...