Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego nie powinienem ale masz tu >>> Lista HF8900

 

dodany tvp2

 

z tego co czytam jednym pali wsio innym nie pali 1 ( mowa o twoim tunku ) i widzę że nowy soft jest na twój model ( z klona )

 

@voitek caid 0100 takie dodać , ale jak pamiętam to jest , ewentualnie sprawdź na inplos 37 ( ale obstawiam na winę oprogramowania w sprzęcie )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego. Zaraz sprawdze czy wszystko ok. Soft mam ostatni ze strony producenta ale jest on do [beep]. Dziala z wczesniejsza o dwa lata data.

Pozdrawiam Wlodek.

 

Niestety kolego nie moge zaladowac listy do tunera. Pojawia sie kumunikat bledny model. Za checi dziekuje.

Pozdrawiam Wlodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na TVP2 HD Skrzydlate świnie, też w HD. Szkoda, że jakość na satelicie jest taka słaba, bo pikselozę widać nawet przy mało dynamicznych scenach i trochę to psuje całe piękno HD :/ Oby jak najszybciej TVP2 HD wyniosło się z tego transpondera CP na jakiś mniej zatłoczony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że to Panasonic, a konkretnie jego CI+. Mi (póki co) nie działa TVP2HD na Panasonicu: ani z Diablo, ani z Astonem. Innym, w innych Panasonicach działa. Mam jakość sygnału 90% i jakoś nic. Ale może to też problem tego, że transponder jest zapchany i stąd kiepski bitrate, no i czarny ekran...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na TVP2 HD Skrzydlate świnie, też w HD. Szkoda, że jakość na satelicie jest taka słaba, bo pikselozę widać nawet przy mało dynamicznych scenach i trochę to psuje całe piękno HD :/ Oby jak najszybciej TVP2 HD wyniosło się z tego transpondera CP na jakiś mniej zatłoczony!

IMHO to jednak nie było HD. Choć szczerze to już się gubię i coraz trudniej mi to odróżnić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość TVP1 HD jest przyzwoita. Bitrate na poziomie conajmniej 10 MBit/s to norma na tym kanale. Ale TVP2 HD z bitrate na poziomie 4-6 MBit/s to jakaś kpina. Właściwie TVP2 HD od TVP2 SD odróżnia tylko mniejsze logo ze znaczkiem HD i minimalnie lepsza rozdzielczość. Jeśli jutro mecz Rosja - Czechy ma lecieć z taką jakością, to ja dziękuję za takie HD. Abonenci Cyfrowego Polsatu - nie macie co płakać z powodu braku TVP1 HD i TVP2 HD, bo jakość publicznej "dwójki" w HD jest tragiczna, jak dla mnie. A TVP1 HD możecie sobie oglądać w DVB-T, bo zasięg MUX-1 obejmuje prawie cały kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder STB i starszy telewizor i nagrania w formacie 4:3 puszczane na tych kanałach są małe. Dla mnie różnicy żadnej nie robi czy to jest TVP 1 czy TVP 1 HD w normalnych programach, ale programy typu dzisiaj "Biała sukienka" nie dało się oglądać. W sumie jakość HD i SD dla mnie jest podobna, i moim zdaniem zamiast robić kanały HD lepiej byłoby wrzucić TVP Sport i polepszyć ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu kiedyś się przesiądziesz ze starszego telewizora na coś nowszego i wtedy docenisz jakość HD .Mam nadzieję że TVP nie poprzestanie na tych programach i kolejne swoje też uruchomi w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...