Skocz do zawartości

Odbiorniki, anteny - domowe centrum tv-sat


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

kurka nie dziwię się :D:D sam bym miał mętlik w głowie :D:D u mnie wisi

jedna na hot birda bez zeza 60tka poziom 70% jakość 57% i zastanawiam się czy na 60tce nie da się więcej wyciągnąć konwerter 0,2db :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sxd

Jak będę przejeżdżał około samochodem to zrobię fotki, mam nadzieję, że nie wezmą mnie za szpiega, albo terrorystę. :lol:

 

@kaspeed

Wydaje mi się, że z sześćdziesiątką nie wiele zawojujesz, ja na swoje anteny po starej Wizji odbieram co prawda programy z Thora i Amosa, ale zeza na nich nawet nie testowałem.

Ta antena, która jest na dolnym zdjęciu ma czaszę 100 cm i zapłaciłem za nią na targu elektronicznym w W-wie (Wolumen) tylko 65 zł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

może to zupełnie inne miejsce?? niewiadomo:) a tych antenek to kurcze faktycznie multum a w domu jak to wygląda:D ciekawe kabel za kablem:)

----------------------------------------------------------------------------------------

zeza na astre nie ustawiam bo niezwarto:D ale myślałem ze uda się może ciut lepiej antenkę ustawić niestety 60 to max bo nawet do elewacji bloku nie pozwolili przyczepić:( wisi doczepiona do metalowej barierki:D miałem antenke 150tke na wsi i sygnal z hb byl 99% ehh to były czasy było jescze kilka anten po 90 cm na amosa4 thora i pare innych a aktualnie tylko hot bird

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

heh:)faktycznie :D w kuchni tv? dobre:) ja tam na wsi miałem zrobioną mini kablowke anteny cały pakiet w sumie 7 sąsiad czasem marudził na co mi tyle anten każda w ciut inna strone ale ogólnie nie marudzili a z kablami sobie poradziłem:) gniazda sat w ścianach:) troszkę to mnie wysiłku kosztowało ale efekt piorunujący:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę z prawej strony ustawiłem na pozycji 1.0°W (przedtem na miałem tam nakierowaną antenę 60 cm), te dwie największe z zezami są kolejno 13.0°E, 19.2°E, 23.5°E, 28.2°E, a na kominie jest 4.0°W i 10.0°E, ta z lewej strony na dole jest dla mojego ojca – Astra i Hot Bird.

Uff… ale roboty było trochę.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa antena do DIGI TV będzie u mnie znowu wędrować, tym razem na dach (sygnał jest, ale słaby, przeszkadzają drzewa), Dzisiaj zarejestrowałem kartę, nowy konwerter który kupiłem okazał się do du… , na Allegro zamówiłem nowy, tym razem 0.1dB.

Pozdrawiam

 

digi4.JPG

 

digi3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, jesteś kolego lekki maniak :D Ale to raczej zdrowa mania :D Wszystko cacy, ale TV to już chyba do wymiany :wink: Spodziewałem się jakiejś plazmy. Proponuje LCD Samsunga R71/R72 32'. Dobry sprzęcik. Na internecie kupisz już za 3350 PLN. To nie wiele za tak wiele :wink::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to model Panasonica? Jeśli się na tym znasz może doradziłbyś coś innego niż Samsung R71? Ja na razie na niego się zdecydowałem i kończę już zbierać kasę. W przypadku LCD, czas działa trochę na korzyść kupującego :D:D I co w tym aspekcie powiesz na Sony Bravia z dodawaną do niego n-ką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii telewizorów to kompletnie się nie znam, interesuje mnie tylko cena i przekątna ekranu.

LG mi padł, ale przyznam, że obraz miał śliczny, teraz mój wybór padł na ten

http://www.rtvcentrum.eu/sklep,2072,,,03,,pl-pln,314526,0.html

PS:

Martwi mnie brak HD i duże zużycie energii.

Teraz ja poproszę. :D

Może jest coś w podobnej cenie z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku :wink:

rumuńskiego nie znam wcale. :wink:

Poprzednio miałem wersję słowacką jednak z tego powodu, że dostanę nowszy dekoder i żona będzie miała możliwość oglądania telewizję N@VA wymieniłem DIGI (sk) na czeski.

PS:

Słowacki i czeski zmam, 20 lat tam mieszkałem, teraz po powrocie do Polski i tak żona gnębi mnie czeskimi programami. (mam tylko azyl pomiędzy 19 i 20 na wiadomości, fakty itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...