Skocz do zawartości

Wymiana Philips PVR HD na Pace PVR HD... możliwa?


pryhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy wie ktoś jak wymienić dekoder Philips PVR HD (niestety sprawny, ale wolno chodzi) na Pace PVR HD (niby nic lepszego - ale ma teraz dodatkowo usługę internetowa).

Mam umowę terminową jeszcze na pół roku z opcją miesięcznych płatności.

Czekam na możliwość wymiany już 3 lata (po bożemu) ale może ma ktoś inna metodę? Wiem że jeśli znajdzie się usterka to wymienią .... ale na ten sam model

W komentarzach pod jednym newsem ktoś napisał:

"Jaki problem oddajesz philipsa 3 dni przed końcem miesiaca , A 1 dnia nastepnego miesiąća bierzesz Pace pvera i po problemie."

 

Tzn wie ktoś jak dokładnie?

Proszę o pomoc bo mam już dość tego Philipsa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz philipsa 3 dni przed końcem miesiąca, czyli 26 lutego, a 1 marca idziesz do salonu Cyfry+ i wypożyczasz Pace. Jeśli oglądasz naziemną telewizję cyfrową to na Pace niestety nie obejrzysz DVB-T,ponieważ dekodery Pace z nowych dostaw nie posiadają wbudowanego tunera DVB-T,czyli nie posiadają wejścia pod antenę naziemną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się że kiedyś nie mogłem wymienić Stronga na Pace SD.We wszystkich punktach Cyfry+ w moim mieście odmawiano mi wymiany,ponieważ system tej operacji nie przepuszczał. Postanowiłem wtedy zadzwonić na infolinię Cyfry i poprosiłem o wymianę.Dostałem po dwóch dniach telefoniczną odpowiedź,że mogę wymienić.Poszedłem do punktu i wtedy mi wymienili. Może Ci pryhu się to uda.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób działa tylko pod warunkiem że ma się pakiet Canal+Kompakt/Start/Optimum. Przy zwykłych pakietach i tak dostanie Philipsa. Do tego jeśli się miało jakieś rabaty na PVR, to się je straci.

Czasem można wynegocjować wymianę modelu PVR przy przedłużaniu umowy, ale to też zależy od humoru marketingowców..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba wspomniec ze jest KRUCZEK sprytnej wymiany

jesli posiadasz umowe terminowa o ktorej piszesz i masz jakis UPUST na dekoder za ktory sie NIESTETY placi HARACZ to z momentem oddania obecnego pvr na tzw kilka dni by pozniej powrocic do " lepszego " PACE PVR bedziesz placic PELNA CENE za WYNAJEM czyli 10zl czyli jesli teraz nie placisz nic to cena podskoczy Ci o 10zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób działa tylko pod warunkiem że ma się pakiet Canal+Kompakt/Start/Optimum. Przy zwykłych pakietach i tak dostanie Philipsa. Do tego jeśli się miało jakieś rabaty na PVR, to się je straci.

Czasem można wynegocjować wymianę modelu PVR przy przedłużaniu umowy, ale to też zależy od humoru marketingowców..

 

 

to jesli mam SUPERPREMIUM to jak im oddam i wroce za kilka dni to znow wcisna mi PHILIPSA ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah KUPONIK dobra nazwa bo o tym samym wspomniala ZAJExxxE niemila pani z ktora przyszlo mi NONstop rozmawiac w celu przedluzenia umowy , niemalze sie z nia kłócilem i wkoncu podpisalem umowe

ZE NIE MA KUPONIKOW OD NOWEGO roku , zaklamany zaciety babon GRRRRRR

 

czyli MR KEERS jesli oddam im FILA na 2 -3 dni i wroce 4go dnia po PVR mam szanse na PACE ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się pojawiło kilka kwestii :)

Postaram się odpowiedzieć na większość:)

Mam umowę terminową, płacę 10 zł za najem dekodera, pakiet C+Kompakt. Dzwoniłem kilkanaście razy na przestrzeni 3 lat do centrum obsługi klienta cyfry i do salonów wymiany (salony serwisowe) .... za każdym razem ta sama śpiewka.... dekoder nie ma wad nie można go wymienić ... napisałem maila do informacje@cyfraplus.com.pl i dostałem odpowiedź że nie mogą wymienić i jeśli tylko będzie można to zrobić to klienci zostaną poinformowani ... czytaj może za 100 lat....

Jesteśmy klientem już od kilku lat a nie mogę wymienić dekodera... paranoja...

Mało tego jak znajdę usterkę (..gdzieś) to taka odpowiedź jest w mailu od cyfry :

"Wyjaśniam, iż w razie usterki terminalu, jest on wymieniany na taki sam model, wolny od wad."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tu nikt niepotwierdzil i nie zaprzeczyl o tej kilkudniowej wymianie - nabywaniu nowego

ja w chwili obecnej tez PŁACZE i PŁACE haracz za fila 10zl , wiec moznaby zrobic ten myk o ktorym wspomniano wczesniej , no ale NIKT nie potwierdzil czy oby nie stalo sie tak ze oddalem filipsa kilka dni przed koncem miesiaca poszedlem 1 dnia nowego miesiaca by jednak wziac pvr i dostalem spowrotem fila bo :

a) mialem juz filipsa widnieje on w systemie cyfry ze korzystalem z niego

B) osoba w punkcie cyfry powie ze skoro w systemie mialem fila to systemowo nie da sie obejsc by wydac PACE bo tak sie tlumacza ze to SYSTEM i sie nie da przeskoczyc ,

wiec wroce znow do punktu wyjscia , dadza mi fila albo nie dzadza nic skoro nie bede go chcial uzywac i wtedy bedzie znow CYFRA wygrana

 

ale sie wkurzylem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...