Skocz do zawartości

CP vs N


r0siu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Parę dni temu złożyłem wypowiedzenie w Cyfrze+ z powodu aneksu jaki dostałem. Zastanawiam się teraz do kogo przejść. Mam mały dylemat i nie wiem jaką decyzje podjąć. Jestem fanem programów dokumentalnych i stacji FOX czego w Cyfrze mi brakowało.:(

 

Chętnie przeszedł bym do Polsatu ale martwię się tym dopiskiem

 

* Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów: Pakietu Mini HD - Polsat Sport News, Religia TV; Pakietu Familijnego HD - Animal Planet, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery World, TLC, TVN CNBC; Pakietu Extra HD - Animal Planet HD, Discovery HD Showcase; Pakietu Sport HD - Orange Sport.

 

 

Bardzo lubię:

-Animal Planet,

-Discovery Channel,

-Discovery Science,

-Discovery World

-Discovery HD Showcase (tego mi w C+ brakowało)

 

 

zostaną mi tylko

-HISTORY (mój ulubiony kanał)

-Nat Geo Wild

-National Geographic

 

i nasuwa mi się pytanie czy na prawdę CP może usunąć aż tyle kanałów? Umowa jest dość długa a jak mi usuną prawię wszystkie kanały to będę płacił za to czego nie oglądam wrrrrrrrrrrrr

 

 

Co do N to też mnie parę rzeczy martwi:

-że C+ kupiło większość udziałów

-brak HISTORY (mój ulubiony kanał)

 

nie wiem co wybrać. czy ryzykować, wziąć CP i mieć nadzieję że nie usuną moich kanałów czy poświęcić HISTORY (mój ulubiony kanał) i wziąć n na 12 mieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sam E250 tak o tym też słyszałem ale nie wiem co będzie potem a umowa będzie mnie trzymać, żebym mógł wtedy zerwać to bym się nawet nie zastanawiał.

 

@Per Pan takie same może i będą ale w N jak dobrze rozumie jest 12mieś umowa i to jest wielkim plusem :) ale brak mojego ulubionego kanału mnie martwi :(

 

Żebym miał tylko pewność że ta paczka nie zniknie z CP to bym się nawet chwili nie zastanawiał. W większości jestem bardziej przekonany za CP ale mała wątpliwość jest.... Tak ogólnie sobie myślę że przecież chyba CP nie usunie aż tak wielu kanałów przecież bo to by wywołało masowe przechodzenie z powrotem do C+ lub do N jeśli takę będzie jeszcze istnieć.

 

Ja jestem dość młody w telewizji sat może ktoś pamięta jeszcze jakąś podobną sytuacje w CP czy nastąpił kiedyś taki dopisek? Czy było jakieś masowe usuwanie kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki artykuł na pewnym portalu medialnym, w którym biuro prawnicze się wypowiadało że jeśli w promocji nie ma daty końca, to kanały są w pakiecie i można wypowiedzieć umowę jak zostaną usunięte. Dotychczas nie pamiętam podobnej sytuacji. Wybór pozostaje Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Parę dni temu złożyłem wypowiedzenie w Cyfrze+ z powodu aneksu jaki dostałem. Zastanawiam się teraz do kogo przejść. Mam mały dylemat i nie wiem jaką decyzje podjąć. Jestem fanem programów dokumentalnych i stacji FOX czego w Cyfrze mi brakowało.:(

 

Chętnie przeszedł bym do Polsatu ale martwię się tym dopiskiem

 

r0siu@ ja ci powiem tylko jedno nie idź do CP bo zamiast dodawać kanały to je odejmuje i tak samo będzie z Discovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek25 raczej zdecydowałem się na CP ale to tak na 90% mam jeszcze miesiąc na podjęcie decyzji:) ale wolę zapytać wcześniej....

 

Nie chcę zakładać nowego tematu więc dopytam w tym. Jeśli już byłbym pewny na 100% że wezmę CP to co będzie lepiej wziąć

 

-Dekoder? (jaki najlepszy)

-Moduł CI?

 

Mam w domu wolną Arive 200 :) Nie wiem jak by to współpracowało z modułem więc wolę aby ktoś doradził.

 

Co do dekodera to co dla mnie jest najważniejsze

-własne listy kanałów (z minimum 5 ale jeśli nie ma aż tylu to co jest?)

-żeby się nie wieszał i nie zamulał

 

inne opcje jak timery, jakieś tryby ustawień itp mogą być na najniższym poziomie bo i tak nie kożystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...