Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie wiadomo w Nigerii przetarg jeszcze nie odbyl sie grupa Daar Sat( w której jest AIT)

walczy zaciekle z Hi Tv, rozgrywki EPL cieszą się najwyzszą popularnością wśród lig zagranicznych w Nigerii, ale podobno Daar Sat jest najbogatszy w tym kraju więc może przebić konkurencje spokojnie,poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszlego sezonu AIT ma pokazywać ligę hiszpańską rownież na AIT bedą MS do lat 17 rozgrywane w Nigerii.

Oby tylko te zmiany nie oznaczały zakodowania kanału... bo zapowiada się interesująco. Z resztą ja mam wciąż nadzieję, że N-ka lub CP powalczą o Primera Divison.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakanhukur transmisji telewizyjnej raczej nie znajdziesz, nawet nie ma w internecie, pewnie jest to mało znany turniej, znalazłem stronę internetową turnieju, na niej są wyniki na żywo toczących się pojedynków http://www.openbarletta.it/ a tu masz wyniki wcześniejszych meczów http://www.coretennis.net/majic/pageSer ... index.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Powód chyba jest taki, że tego transpondera nie ma na domyślnej liście częstotliwości w Twoim Echostarze. Wejdź więc w menu :arrow: wyszukiwanie kanałów :arrow: wybierz opcję TP00 czy dodaj transponder, wpisz częstotliwość, polaryzację oraz symbol rate, potwierdź i powinno działać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam pytanie, czy F1 na Rai Uno będzie kodowana? A druga sprawa, na Dubai Sports albo Abu Dhabi leciały w tamtym sezonie jakieś wyścigi, to F1?

Na Abu Dhabi Sport pokazywali serię Superleague Formula. Startują tam bolidy w barwach znanych klubów piłkarskich. Transmisje z tej serii wyścigowej prowadzi również Eurosport2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jakby ktoś nie umiał znaleźć AIT to daję rade: Nie klikajcie przeszukiwanie sieci na TAK.(przynajmniej u mnie tak znalazło ten kanał). Aha i w sieci znalazłem taką informację dotyczącą tego kanału - It is currently fta,but is going to encrypt in the future.. Mam nadzieję że tego nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Rai Uno F1 jest kodowana? Była w ogóle tam w poprzednim sezonie, bo w tym jest? I jeszcze jedno; C+ ma odkodować Wisła vs. Lech. Można mecz ten będzie obejrzeć na zwykłym tunerze, czy trzeba mieć jakiś pakiet C+?

 

Mecz Lech-Wisła dostępny na Canal+Sport i Canal+Sport HD. C+ odkoduje całkowicie swój sygnał na tych kanałach od 16.30 do 19.15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...