Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W uzupełnieniu : Jutro :

20.45 Tuluza - Lille Al Jazeera Sport 1

Od północy transmisja turnieju ATP tenisistów z Indian Weels na Al Jazeera Sport2, Super Tennis i Eurosporcie niemieckim z Astry

Środa mecz Ajax - Marsylia o 20.45 na Dubai Sports 1

Czwartek Copa Liberdadores Guaraní - Boca Juniors o 1.50 w nocy na Abu Dhabi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę francuską masz na Hot Birdzie na kanale Abu Dubaj Sport (11632, 27500, pol. V) Wczoraj pokazali mecz ligi francuskiej i mamy nadzieje na forum, że ta liga wróciła w ramówkę programu na stałe.Także francuską ligę możesz zobaczyć na kanale AIT (Afrika Independent Televizion, 11013, 27500, pol. H). A hiszpańskiej na Hot Birdzie nie zobaczysz bynajmniej ja na ten temat nic nie wiem. Grecka zobaczysz na ERT World, Rosyjską na 1 TV Rus Europe oraz portugalską na RTP.

tego kanału chyba nie ma na hotbirdzie...

przynajmniej ja go nie znalazłem

 

Musi być na HB. Wczoraj osobiście oglądałem ligę francuską Lyon - Auxerre.

Spróbuj wpisać częstotliwość 11012 na takiej częstotliwości odbieram z Cyfrowego Polsatu, a na częstotliwości 11013 odbieram na karcie satelitarnej w komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
PSG - Marsylia, oczywiście, że na żywo. :)

 

Dziś przypadkiem na AIT widziałem reklamę ligi niemieckiej. Może jeszcze oprócz ligi francuskiej pokażą Bundesligę? :D

 

Z "egzotycznymi" kanałami nigdy nic nie wiadomo. Pamiętaj, że istnieje stacja AIT Sport. Nie wiem, gdzie jest dostępna, możliwe że tylko w Afryce. Kto ich tam wie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janusz080

Ait ma nawet na swoim nigeryjskim rynku dwa kanały sportowe:Ait Sport 1 i Ait Sport 2 pewnie cześć z tych meczy pokazują Na HB,niestety LM jest ich posiadaniu na pewno ostatni sezon taką informacje przyczytałem na angielskim portalu.

bartolinos

ogladałes magazyn ligowy na TRT Inter. czyli skróty mecze na zywo są KODOWANE na kanale Lig TV

oferta niedzielna kanału TRT Intrenacional jesli chodzi o sport

http://www.trt.net.tr/TV/TvAkis.aspx?gu ... &control=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten kanał AIT jest na hotbircie ? i jakie ligi tam pokazuja ?

 

Tak, jest na Hot Birdzie i pokazują ligę francuską.

 

PSG - Marsylia, oczywiście, że na żywo. :)

 

Dziś przypadkiem na AIT widziałem reklamę ligi niemieckiej. Może jeszcze oprócz ligi francuskiej pokażą Bundesligę? :D

 

Z "egzotycznymi" kanałami nigdy nic nie wiadomo. Pamiętaj, że istnieje stacja AIT Sport. Nie wiem, gdzie jest dostępna, możliwe że tylko w Afryce. Kto ich tam wie. :wink:

 

Mam nadzieję, że nie na darmo leciała ta reklama Bundesligi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nic nie wiedziałem o meczu. :(

 

Ja teź nic nie wiedziałem,a tak sobie włączyłem ten kanał w nadziei,że coś może właśnie puszczą,skoro wczoraj potrafili zaskoczyć Ligue 1. No i teraz tym bardziej chyba będę musiał obserwować ten kanał :D

Może jutro Puchar Anglii pokażą :?::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też teraz zaczne częsciej obserwować ten kanał. Może być ciekawie... :D

 

Jeśli chodzi o ramówke AIT to strona stacji ( http://www.aittv.com ) nie działa.

Znalazlem tylko coś takiego: http://www.aittvusa.com/schedule/ program AIT USA. Ta ramówka chyba się różni od tej którą odbieramy na Hot Birdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..Nie moglem znalezc AIT na HB az do teraz,,wczesniej nie mialem tej czestotliwosci 11013 na moim dekoderze.Nie wiem jak to zrobilem ale mam AIT bralem wszystko po kolei.A wiec na Abu Dhabi Sport mamy FTA Ligue 1(chyba)na AIT(tez podobno jest)i Lm na Ait .Pozdro :smile:

Mam tak samo, nie ma u mnie takiej częstotliwości a wpisywać PIDów nie umiem... Możesz coś więcej powiedzieć jak znalazłeś ten kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrabi jeżeli nie umiesz wpisywać pidów to zostanie Ci tylko funkcja pszeszukania całego transpondera, wpisywanie pidów jest proste, musisz mieć w swoim odbiorniku funkcję ustawienia transpondera, tam jest kolejna funkcja wpisz pid, wtedy wpisujesz pidy audio, video i PCR oraz częstotliwośc kanału i SR. Dzięki tej funkcji na pewno znajdzieszten kanał. Jeżeli nie zrozumiałeś o ci chodzi napisz do mnie na pw.

Środa : piłka ręczna :

19.30 Słowacja - Chorwacja Eurosport niemiecki na Astrze

20.30 Czarnogóra - Szwecja RTV Montenegro (Hot Bird)

Środa : piłka nożna

14.30 Levski Sofia - Burgas BNT Sat

22.35 Ajax - Marsylia Telekanak Sport mecz z poślizgiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...