Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się znaku równości między obiema stacjami nie można postawic , ostatnio na Idmanie Tv mecze przez 2 tygodnie były wszystkie FTA a Georgia od kiedy mam dostęp do Turkasta ( około 5 lat ) skrupulatnie każdy mecz koduje i przypadku że zapomną o szyfrowaniu i nie ma.Pewności nigdy nie ma ale tak jak pisał @nerosa prawdopodobieństwo obejrzenia meczu FTA jest zawsze większe na Idmanie Tv.

 

 

Czasami się zdarzy jak ślepej kurze ziarnko.......ale nie ma regularnych przekazów na tych kanałach FTA......to nie 10 lat temu.Po drugie chłopak chce oglądnąć mecz a sam wiesz kol.gringo.....ze meczyk może lecieć FTA....i np kolo 10 minuty mu zrobią pyk........i co oglądnie.Na dzisiejszy czas......to tylko Ci zostaje jakiś przekaz względnie jakiś kanal typu RTS Senegal ,ORT MALI bo tam nieraz leciała LIGA MISTRZÓW choć nie sprawdzałem programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się znaku równości między obiema stacjami nie można postawic , ostatnio na Idmanie Tv mecze przez 2 tygodnie były wszystkie FTA a Georgia od kiedy mam dostęp do Turkasta ( około 5 lat ) skrupulatnie każdy mecz koduje i przypadku że zapomną o szyfrowaniu i nie ma.Pewności nigdy nie ma ale tak jak pisał @nerosa prawdopodobieństwo obejrzenia meczu FTA jest zawsze większe na Idmanie Tv.

@gringo mi się udało kiedyś trafić LM FTA na 1TV jakiś rok temu więc coś tam raz na ruski rok jest FTA,ale racja prędzej będzie FTA Idman niż 1TV. Może Tamadon TV lub GRTS pokaże ten mecz.

Tu zap 1TV

 

1tvy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda raz do roku to i kura [beep]nie ja przyznam nie każdy mecz LM sprawdziłem ale oba gruzińskie sa i tak mocno restrykcyjne w kodowaniu a wiec tak jak piszesz lepiej szukac na GRTS czy Tamadon choc ten zmienił ostatnio parametry i nie sprawdziłem czy dalej mozna go odbierac w Polsce(sprawdzę jutro)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba jest AJS plus kanały córki tzn. Al Kassy przejeły rozgrywki i będą wszystko szyfrować.

http://translate.google.pl/translate?hl ... CDUQ7gEwAA

Tamadon na 53 E po zmianach sygnał jakby mocniejszy zakładam że dziś tam pójdzie mecz PSG-Barcelona bo oni puszczają każdy mecz Barcy w sumie mogliby zmienić nazwę na Tamadon - Barca Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież na paśmie c na kanałach z Afryki były transmisje głównie mecz Realu zdjęć nie wklejam bo nie należą do mnie proszę o potraktowanie ich jako ciekawostkę:

http://translate.google.pl/translate?hl ... CDUQ7gEwAA

Jedyny kanał to troszkę zapomniany przez nas na forum Tele Sehel z Nigru który w Polsce dostępny również jest u nas bez problemu na 5 w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

19.30 Francja - Kanada (K) D17

21.05 Chelsea - Rubin Kazań NTV Russia i 2+2 (możliwe kodowanie)

21.05 Tottenham - Basel ITV, STV, UTV i Kabel Eins

21.05 Benfica - Newcastle ITV 4, W9 Suisse

21.05 Fenerbahce - Lazio Star Turkey i Rete 4 (możliwe kodowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...