Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szakanhukur

Siatkówka jest większosci kodowana wloska męska na Sky Sport u nas Orange Sport

kobiet równiez wloski Sky Sport czasami Eurosport 2 , FTA leci na Al Jazerra Sport 2

grecka równiez kodowana Nova Sport , niemiecka Sportdigital TV, francuska Sport+ na francuskiej platformie Canal+, rosyjska męska czasami na Planecie Sport(FTA) , turecka

na D Smart (kanał D Spor),portugalska TV Cabo(Sport TV) z niekodowanych zostaje jeszcze hiszpańska - Popular TV na Astrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sobota ze sportami zimowymi (ARD)

 

08:45 Saneczkarstwo: PŚ (live)

09:05 Biathlon: MŚ bieg ze startu masowego (M) (live)

10:10 Narciarstwo alpejskie: PŚ slalom gigant, 1. przejazd (M) (live)

10:45 Skeleton, Saneczkarstwo: PŚ (K) (live)

11:05 Biathlon: MŚ sztafeta 4 x 6 km (K)

12:50 Narciarstwo klasyczne: MŚ, biegi (K)

14:00 Narciarstwo alpejskie: PŚ slalom gigant, 1. przejazd (M) (live)

14:30 Bobsleje: MŚ 3. przejazd (K)

14:55 Narciarstwo alpejskie: PŚ (K)

15:50 Narciarstwo klasyczne: MŚ, skoki narciarskie, 1. i 2. seria

Miłego oglądania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś : sporty zimowe (skoki, biegi) ARD 13.00 - 18.00 i na SLO TV2 od 16.00 do 19.00

Niedziela : SLO TV2

8.55 biathlon bieg masowy kobiet na 12,5 km

10.00 kombinacja norweska - skoki

11.10biathlon - sztafeta mężczyzn

13.00 biegi - powtórka

14.15 narciarstwo alpejskie - powtórka

15.10 kombinacja norweska powtórka

16.55 mecz Liverpool - Manczester City

17.55 narciarstwo alpejskie - powtórka

Na ARD sporty zimowe od 8.30 do 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że wykazy na sk są uzupełniane o brakujące spotkania na kanałach polskich. Przykładowo w zestawieniu na sobotę na liveonsat brak (w tej chwili) Bundesligi na polskich SportKlubach - na SK jest. Może LJ dopisze brakujące kanały, a może nie - ich sprawa. Generalnie jednak różnice jeśli są - to detale. Pomijane są kanały całkowicie nieosiągalne w Europie, znalazłoby się jeszcze nieco innych zmian, ale to już moja tajemnica.

 

LJ ma tą przewagę, że zestawienia kanałów są aktualizowane na bieżąco, więc nawet przed samym meczem mogą coś dodać, u nas wykaz jest zamknięty i z reguły nie rozszerzamy go.

 

Każdy niech zagląda gdzie chce i już.

 

Zestawienia Futbolu w TV będą przygotowywane przez kogoś innego od początku marca, być może będą one skromniejsze, może w innej formie lub z innego źródła - nie wiem jeszcze w jakiej formie się pojawią. Docelowo osoba ta zajmie się prawdopodobnie także innymi dyscyplinami sportu, ale to nie od razu. Ja porzucam tą tematykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda zauwazyłem kiedyś ze brakowalo kanalow z Orange Sportu pewnie ze tak jak piszesz podobnie jest z Sportklubami w szczególności może wystarczy skupić sie w przyszłosci na polskich kanałach ? jesłl chodzi o nieosiąlnośc może to kwesją odbioru( z tego co wiem to serwis prowadzony jest przez Irlandzczyków),zgodze się że aktualzacja ma w transmisjach sportowych ma duze znaczenie cieszę sie że z czasem tematyka bedzie poszerzona o inne sport bo nie kazdy tylko futbolem zyje.

ps. mnie intersują te perełki ale skoro to tajemnica mówi się trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem informację,ale od wczoraj(tj.20 lutego) do 2 marca można oglądać za free kanały:Sport 1(dostępny z Astry 19,2E- 12,515H;SR=22000 5/6) i Sport 1.2(Astra 23,5E- 11,739V;SR=27500 3/4).A oferta programowa bardzo ciekawa(m.in. Primera Division,Premier League,Bundesliga,Liga Mistrzów,NBA). :smile: W każdym razie na liveonsat najpierw sprawdzałem i tam np. jest podane że mecz Bundesligi Fc Cologne-Arminia Bielefeld,który będzie transmitowany w piątek 27-go lutego ,ma być FTA właśnie na tym kanale.

 

Po tym okresie promocyjnym można także obejrzeć jedno ze spotkań za darmo przez internet(do 31 marca włącznie).Wystarczy na stronie głównej po prawej stronie wpisać swój e-mail i kliknąć send,aby otrzymać bezpłatny kod.

http://www.sport1.nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem informację,ale od wczoraj(tj.20 lutego) do 2 marca można oglądać za free kanały:Sport 1(dostępny z Astry 19,2E- 12,515H;SR=22000 5/6) i Sport 1.2(Astra 23,5E- 11,739V;SR=27500 3/4).A oferta programowa bardzo ciekawa(m.in. Primera Division,Premier League,Bundesliga,Liga Mistrzów,NBA). :smile: W każdym razie na liveonsat najpierw sprawdzałem i tam np. jest podane że mecz Bundesligi Fc Cologne-Arminia Bielefeld,który będzie transmitowany w piątek 27-go lutego ,ma być FTA właśnie na tym kanale.

 

Po tym okresie promocyjnym można także obejrzeć jedno ze spotkań za darmo przez internet(do 31 marca włącznie).Wystarczy na stronie głównej po prawej stronie wpisać swój e-mail i kliknąć send,aby otrzymać bezpłatny kod.

http://www.sport1.nl

 

Chyba coś źle zrozumiałeś... Sport1 jest teraz zakodowany i raczej jest niemożliwe żeby na ponad tydzień taką promocje zrobili. Skąd masz takie informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na lider tv mecz kodowany

No nie przesadzaj. :D 2 minuty i 18 sekund jakoś musiały mi wystarczyć. :wink:

Teraz na Słowenii magazyn piłkarski, a o 18:25 nogomet: Premier Liguae!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś źle zrozumiałeś... Sport1 jest teraz zakodowany i raczej jest niemożliwe żeby na ponad tydzień taką promocje zrobili. Skąd masz takie informacje?

 

No nie wiem,ale wlasnie na stronie glownej tego kanalu,do ktorego link dalem w poscie jest tak napisane.W kazdym razie o ile nie teraz to jest wlasnie napisane na liveonsat,ze m.in. w piatek 27-go lutego o 20:30 bedzie na tym kanale mecz Bundesligi FTA(Fc Cologne-Arminia Bielefeld) a w sobote Premiership:Everton-West Bromwich.

 

lew77-odnosnie jutrzejszych meczy podawane bylo wczesniej w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...