Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy nieposiadający Eurosportu, a lubiący sporty zimowe, wyszukują w swoich tunerach:

SLO-TV2(narciarstwo alpejskie, skoki, biegi...)<4:3>

Rai Sport Piu(narciarstwo alpejskie)<16:9>

ZDF i ARD(skoki, biathlon...)<16:9>

Planeta Sport(bobsleje, niekiedy skoki czy biathlon i oczywiście hokej)<4:3/16:9>

MIŁEJ SEZONU ZIMOWEGO!

 

P.S. na SLO-TV2 czasami są niespodzianki typu "Viacess", ale to baaardzo rzadko :D

Skoki niekiedy zaczynają się szybciej niż na TVP1 :brawo: , nie obcinają 5 skoków z każdej serii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imedi TV - 12609 V Turksat 42.e - dośc mocny sygnał. Jakies 3tygodnie temu regularnie puszczali Lige Hiszpańską,potem przestali - nie wiem jak teraz.Warto w sobote,niedziele przejżej ten kanał ok. 21.00 - zawsze puszczali mecz właśnie o tej porze (kiedys natrafiłem jeszcze na retransmisje Realu po 22.30). Taera mam C+ więc nie ma problemu/ale polecam ten kanał,bo w dośc ładnej jakosci puszcza mecze.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet odnośnie oferty piłkarskiej, przeglądałem liveonsat i doszedłem do wniosku, że najlepiej jest mieć antenę na 40E. Po pierwsze za free, po drugie liga włoska (w CP musisz płacić), i do tego chyba w każdej kolejce 3-4 spotkania m.in. najlepszych drużyn w Serie A. Kolejna sprawa to coraz bardziej popularniejsza i ciekawsza liga rosyjska. I do tego w każdy wtorek i środę mają najlepsze mecze z LM, a do tego PUEFA. I chyba coś jeszcze jest z ligi francuskiej.

 

Ja teraz postanowiłem gruntownie przebudować mój zestaw satelitarny. Chce sobie zrobić na jednym talerzy ustawionym na HB zeza na Astrę 19.2E i Eutelsata 16E (jak się da). Do tego na drugim talerzu bym dał sobie na 40E. Dzięki temu mam na co dzień ligę hiszpańską, ligę włoską, mecze ligi mistrzów (m.in. także z Astry- tam jest zawsze 1), okazjonalnie różne puchary krajowe, i do tego dużo meczów z PUEFA i niemieckich drużyn w europejskich pucharach. Do tego także różne el. reprezentacji i pakiet ful wypas - lepszy niż w CP, i do tego za darmo. Tylko muszę sprzęt przebudować, ale już koncepcje mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACIE TU mój temat - wszystko sie pytałem na temat,na jakiej antenie itp : eutelsatów,Badra,Turksata : http://[beep]/showthread.php?t=341471

A tu jak USTAWIC Turksata: http://[beep]/showthread.php?t=329318 Powodzenia!!! Jak komuś uda sie ustawic 40e - telekanal sport - prosze opiszcie to w temacie.Pozdr - strony wpisać :zamiast beep.pl - które samo sie wbiło w link wpisać : d v h k -bez spacji-razem - po prostu jak wkleiłem link zamiast d.v.h.k.pl (bez przerw) jest [beep.pl] - strona jest dla wiekszosci niedostępna,dlatego przy wklejaniu przezemnie linku tak sie robi - ale chyba każdy bedzie wiedzial o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to ustawiając Telekanal Sport z 40E, najpierw ustawiam antenę na Turksata, a potem przestawiam talerz kilka centymetrów w prawo(patrząc z tyłu anteny). Mam antenę 90 cm i przy odbiorze w dzień obraz czasami się szatkuje, ale wieczorem mogę oglądać bez problemów. Mam na myśli naturalnie odbiór tego kanału w MPEG-2, a nie w ramach paczki nadawanej w MPEG-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn: telekanal sport 11675 H . Tak ? z 40e. Ustawiając własnie tą czestotliwosc udało mi sie złapac na 35%,ale co ciekawe,nie wyszukałem żadnego kanału,pomimo że było jak wspomniałem 35% stgnału...mam talerz 100cm i wczesniej odbierałme Turksata (niacałego) w tym bardzo trudny do odbioru NTV sport ale tylko na 32-36% - od 34%w dół obraz sie przycianał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...