Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co z meczem Wisly w koszykowce kobiet decydujacym o awansie do Final Four ? Mozna gdzies obejrzec

Żadna telewizja w Czechach nie pokazuje tego meczu jedyny wyjście to transmisja online dostępna na stronie Wisły.

 

O 13.00 zaczął się mecz Hong Kong - Jemen a o 16.30 Oman - Kuwejt oba na JSC Globalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie okno ma kolega marcin81 a pakiet podstawowy Cyfry + i ma dostęp przez cała dobę do tego kanału.

Tak dla ścisłości mam Komfortowy :smile: A poza tym nic nie pisałem w poprzednim poście że ten kanał jest FTA także kolego @andi12 i @pemekL proszę czytać ze zrozumieniem :> i nie robić zamieszania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.TVE International rzadko relacjonuje sport ale np. ostatnio pokazywał finał pucharu Hiszpanii w koszykówce.

2.Tak.

 

To może będziesz wiedział czy w ten weekend szykują jakąś relacje z Brasileiro Paulista bo z chęcią bym przyszykował czas na taki mecz ;)

 

A apropo TVE Internacional to w środe pokazywali mecz Francja - Hiszpania stąd moje pytanie czy może Puchar Krola lub jakiś jeden mecz z kolejki Primera Division by tam się znalazł, ale rozwiałeś moje zachcianki hehe.

Pzdr i dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Innych nie transmituje się do Europy. ;) Szkoda tylko, że nie emitują FootBrazil - ledwo raz widziałem. Bywa też, że brazylijski futbol przegrywa z marokańskim i pozostaje oglądać retransmisje około północy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem poprzedniego tygodnia takie samo wrażenie że zamiast Paulisty i hitu Santos - Corinthians pokazywali jakąś egzotyczną lige...A popisy Neymara dopiero ok pólnocy pokazywali. Ciekawe jak w ten weekend planują bo ciekawie np się zapowiada mecz Sao Caetano - Corinthians. ROnaldo walczy o awans do G-4 więc obejrzalbym grubaska w akcji hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i przy okazji już dzisiaj podaje że w niedziele o 21:15 na RTPInternational Benfica - Pacos Ferreira więc inny czarodziej piłki Angel Di Maria w akcji ;) Noo i cała Benfa czaruje w tym sezonie więc ciekawie powinno się oglądac.

POnadto Rai2 w niedziele po 18 pokazuje skróty SerieA zawsze.

W soboty ARD skróty Bundesligi ok 18:30.

 

A wiecie kiedy jakiś magazyn o Ligue1? Bo kiedyś pamiętam leciał bodaj na TV5Monde tylko nie wiem o jakiej porze i czy o dobrym programie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...