Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy da się oglądać mecz z zagranicznej stacji np.TRT i słuchać z radia np. radiogol polskiego komentarza. Zwykle są tam pewne opóźnienia - np. dźwięk z radia jest później, czy odwrotnie. Czy jest jakiś sposób, może ktoś próbował tak oglądać mecz ? Może timeshift ? Ale czy w radio internetowym jest też taka możliwość opóźnienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę off-top ale wy naprawdę porównujecie JSC czy nawet ARD, ZDF, ORF z TVP, Polsatem etc? Przecież oni są jak kraje trzeciego świata.

Zgadzam się z Tobą co do tego pucharu FA z Anglii to tylko stacja publiczna niemiecka a inni na tym forum widzą ją jako typowy kanał sportowy trochę chłodnego umysłu pewnie pokażą mecze np.od półfinałów.

 

p.s. dla miłośników Radwańskiej z tego przekazu może być mecz finałowy FTA WTA z Sydney.FTA Eutelsat W1 10.0°E 10995 - Pol: H - SR: 7120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze apropos odpisywania - już kilka dni czekam aż Puls odpisze na jedno proste pytanie. Mianowicie, czy jeżeli na Puls 2 pokazuje "MdM" to czy mają też prawa do "Za chwilę dalszy ciąg programu". A co do FA Cup. ARD to nie tylko jeden kanał, tylko swego rodzaju grupa. Mogliby dać meczyk np. na Eins Plus czy na Eins Festival.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, 9 stycznia

14:15 Irak - Kuwejt (Al Kass Sport, Kuwait TV3)

16:00 Moenchengladbach - Hamburger (Sport 1 Gernany, Dubai Sports 1)

16:00 Trabzonspor - Besiktas (TV8 Turk)

17:15 Jemen - Arabia Saudyjska (Al Kass Sport, Kuwait TV3)

17:45 Dusseldorf - Mons (Sport 1 Germany)

19:30 Bremen - Wolfsburg (TV8 Turk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś start tunezyjskiego kanału sportowego T.Sport.

 

O 14:00 Gabon- Tunezja, a o 18:00 Ghana- Egipt

 

Obecnie tylko reklamy dotyczące meczy oraz plansza z częstotliwościami i tu zaskoczenie bo napisano:

 

Nilesat

10922V 27500

 

Arabsat

11585V 27500

 

a o Eutelsacie 8 West A nic.

 

ale który to Arabsat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Mam ustawioną tą satelitę od tygodnia, bo czekam na jakieś transmisje na T.Sporcie. Poinformuję po 14 i wrzucę screena.

 

 

 

Wciąż nie ma meczu jedynie filmik o telewizji i prezenterach, albo reklama meczu. Tak więc nie wiem czy mecz się ma później zacząć czy oni go po prostu nie pokażą. Sygnał 86%/71%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na internecie są już przekazy tego meczu. A na T.Sporcie ani widu, ani słychu

 

Wątpie w to ale może na innych częstotliwościach tego kanału nadają a na tej nie. Ten Arabsat co do, którego miałem wątpliwości to Eutelsat 25A

Idzie. Zaraz wyśle screen jest 20 minuta

 

DSC_0029_zps7bb27bfd.jpg

 

DSC_0030_zps8cb9634c.jpg

 

Od 24 minuty pojawiło się logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszukują się wszystkie 18 kanały oprócz 19-tego T.Sport :/ z tp. 11585 V 27500 3/4 z Eutelsata 25 E. Też tak macie na tej pozycji satelitarnej ?.

Ja powołuję się na tę stronę:

http://indiandth.in/Thread-Breaking-New ... -25-5-East

 

Szkoda, że Eutelsat 8 West tak daleko od HB, bo miałem taki plan żeby HB był na konwerter centralny i dwa boczne 7E i 8W. Nie udało się, a szkoda bo 5W się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...