Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mg98 wprowadzono Ciebie w błąd tak jak napisał anttys liga Hiszpańska jest KODOWANA na NTV Spor żaden kanał dostępny w Polsce nie pokazuje tej ligi FTA można polować na przekazy ostatnio np.21,6e w ubiegłych latach 24,5w,30w,34,5w dla np. jakiegoś kanału naziemnego (np.TV3 Catalonia,TV Canaria).

Co do feddów z NBA można grzebnąć na Satellitweb do przekazów z poprzednich lat tylko trzeba to zrobić ręcznie wpisując kolejne cyfry do przodu (co 20 w pasku adresu ) bo historia na stronie sięga tylko 10 podstron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zprostowanie gringo.

Jeśli chodzi o NBA to nie jestem zainteresowany. Interesują mnie mecze piłki nożnej.

Czytałem na innych forach o tym, że liga hiszpańska nadaje na Rah-e-Farda z Turksat 2A 42E.

Na jakiej antenie minimum można złapać ten kanał w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja zapomniałem o kanale z Afganistanu !

Tak 115-120cm to minimum ja np. na 100cm mam ślady sygnału ale bez obrazu i wyciągnąć sygnału już się nie da potrzebna większa czasza w moim rejonie (Dolny Śląsk)

także Czesi polecają antenę 120cm do odbioru kanału Rah-e-Farda TV z 11,988/H

http://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/42e/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

sporo przekazów z ligi hiszpańskiej jest na Intelsat 905 - 24.5°W.

A tak w ogóle to nie lepiej kupić sobie kartę AJS? Trochę szczęścia i idzie roczną kartę kupić za 300 zł.

A pokazują wszystkie mecze Ligi BBVA, komentarz po arabsku i opcjonalnie po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wskazówki.

 

Jednocześnie chciałbym zapytać o Al Jazeere Sport 1. Czy na tym kanale nie ma tych meczy co na Al Jazeera Sport +1?

Tak samo istnieje kanał Al Jazeera Sport 2.

 

Podaje od razu częstotliwości:

 

Badr 4 12034H - AJS 1

Atlantic Bird 7 12245V - AJS 1 i AJS 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Duhok TV (NSS 12 57E 11568V) emituje wszystkie mecze FC Barcelony w piłkarskiej lidzie hiszpańskiej. Jest to dla mnie ważne, ponieważ planuje montaż anteny do odbioru tego kanału. Jeżeli Duhok nie emituje wszystkich meczy proszę o informacje na forum o innym kanale z transmisjami tych meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy była to tylko okazjonalna transmisja ligi szkockiej na Saudi Sport 2 czy rozpoczną regularne transmisje ?

Dziś :

Siatkówka :

20.00 Padova - San Giustino Al Jazeera Sport 2 i Rai Sport 1

21.00 MC-Carnaghi Villa Cortese - Yamamay Busto Arsizio Rai Sport 2

Od 14.10 na Rai Sport 1 i Eurosporcie niemieckim transmisja z prologu Tour de Ski w Oberhofie, a od 18.00 na ARD i Eurosporcie niemieckim biathlon - World Team Challenge który rozegrany zostanie tradycyjnie na stadionie Schalke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...