Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj

Piłka nożna:

12.00 Premier League Asia Trophy Blackburn Rovers-Kitchee Tring Sport News FTA/BISS ???

14.30 Premier League Asia Trophy Aston Vila-Chelsea Tring Sports News FTA/BISS ???

15.00 Dublin Super Cup Airtricity League XI-Manchester City NTV Spor FTA/BISS

18.30 Dublin Super Cup Celtic-Internazionale NTV Spor FTA/BISS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi12 a czy moglbys mi napisac jesli wiesz kiedy jest normalny sezon pilkarski to czy kanaly takie jak Al Jazeera sport chaneel global,dubai sports,speeda tv,arryadia,AD sport 1 ,AZtv,physique tv,

pokazuja moze najlepsze ligi typu angielska hiszpanska ,niemiecka ,wloska czy sa na to male szanse?

wyszukiwalem programy niekodowane z hot birda i chyba tylko te sa sportowe jeszcze jest rai sport 1 i 2 ale tam nie ma tych lig z tego co sam wiem.

bardzo bym byl Ci wdzeczny za odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglbys mi napisac jesli wiesz kiedy jest normalny sezon pilkarski to czy kanaly takie jak Al Jazeera sport chaneel global,dubai sports,speeda tv,arryadia,AD sport 1 ,AZtv,physique tv,

pokazuja moze najlepsze ligi typu angielska hiszpanska ,niemiecka ,wloska czy sa na to male szanse?

 

NA 13E zapomnij o transmisjach sportowych nie mając żadnego zeza nie masz możliwości oglądania lig europejskich może na 26E bundesliga lub 42E ligue1 czy eradivizje bądz serie A możesz oglądnąc ale to wymaga dodatkowej anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanalach z Hot Birda mozna ogladac na zywo ponad 10 pilkarskich lig

:brawo:

A to ciekawe skąd ty sie doliczyles 10 lig chyba żę zakodowanych, mógł bys wymienic przynajmniej 5 z nich

 

edit

chyba że chodzi ci o ligi typu egipska, zea czy tym podobne to zwracam honor bo początkowo myślałem żę chodzi o ligi europejskie to tylko portugalska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lig europejskich(najwyzsza klasa rogrywkowa) na Hot Birdzie mozna ogladac co najmniej piec, jesli do tego dodamy ligi afrykanskie i azjatyckie to liczba ta - jak juz wspomnialem - rosnie do ponad 10.

Z lig europejskich w poprzednim sezonie na 13E mozna bylo ogladac: portugalska, grecka, serbska, azerska i armenska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy bylby ktos laskaw i napisal mi jakie programy sportowe niekodowane moge wycisnac z hotbirda i chyba eurobird9?

od wczoraj sie tym dopiero interesuje ,do wczoraj nie wiedzialem nawet ze moge wyszukac inne kanaly niz te z cyfry + co automatycznie sie wyszukuja.

z gory dzieki za liste kanalów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy bylby ktos laskaw i napisal mi jakie programy sportowe niekodowane moge wycisnac z hotbirda i chyba eurobird9?

od wczoraj sie tym dopiero interesuje ,do wczoraj nie wiedzialem nawet ze moge wyszukac inne kanaly niz te z cyfry + co automatycznie sie wyszukuja.

z gory dzieki za liste kanalów

 

Zobacz pod tym linkiem , masz tu wykaz kanałów sportowych z różnych satelit

http://pl.kingofsat.net/find2.php?pos=& ... ordre=freq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al Jazeera Sport Global jest dostępny na Hot Birdzie również na częstotliwości 12 245 H i SR=27 500, tam mecz New York - PSG jest dostępny z angielskim komentarzem.

Jeżeli chodzi o dzisiejsze GP Włoch na żużlu to trzeba polować na przekazy na satelitach 7.0 E i 10.0 E, jeżeli ktoś ma dostęp to będzie również transmisja od 19.55 na kanale CTV4 Sport który nadaje m.in w DVB-t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lig europejskich w poprzednim sezonie na 13E mozna bylo ogladac: portugalska, grecka, serbska, azerska i armenska

jeszcze ligę rosyjską (1TVRUS) oraz 1 czy 2 mecze w sezonie z Niemiec (ARD/ZDF)

w tym sezonie niestety nie było ligi rosyjskiej na 1TVRUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...