Skocz do zawartości

Rosyjskie kanały - pomoc


Rychu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :D Mam pewną sprawę... Mojemu znajomemu zależy na możliwości odbioru podstawowych kanałów z Rosji, tj. Russia 1, Russia 2, Russia K czy też głównych kanałów prywatnych. Stąd też moje pytanie: czy możliwy jest zakup z Polsce jakiejś karty kodowej do odbioru tych stacji? Może istnieje coś takiego jak w Polsce - darmowe kanały bez opłat, wystarczy karta kodowa? (mam tu na myśli coś na wzór TNK). Jeśli ktoś ma jakiś pomysł i mógłby pomoc to prosiłbym o odpowiedź, bądź też PM 8) Pozdrawiam! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie... Czyli rozumiem, że nikt nie jest w stanie pomóc? :/ Dziś na stronie głównej SatKuriera pojawił się artykuł o tym, że platforma NTV wprowadziła bezpłatny pakiet, do odbioru którego wystarczy sama ich karta. Może ktoś ma "znajomości" i mógłby oczywiście za odpowiednią opłatą pomóc w jej zdobyciu? 8) Oczywiście jeśli ktoś ma inny pomysł niech pisze, pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze i najlepsze4 kanały rosyjskie są nadawane z satelit 53E, 75E i 90E. Na 53E niekodowane są takie kanały jak - Pierwyj Kanał SNG, Kanał Disney, MuzTV, Expert ( i parę mniejszych, lokalnych), na satelicie ABS 75E FTA nadają m.in. NTV, STS, TNT (ale pewnie zostanie zakodowany), MTV, 2x2, RBC, Pierec (i jeszcze trochę innych); natomiast 90E oferuje niekodowane: NTV, TNT, REN TV.

Rosija 1 i Rosija 2 można czasami oglądać na satelicie Intelsat 604 na pozycji 60E - jest tam taki przekaz kanałów na częstotliwości 11466V SR:1000, gdzie czasami są nadawane wymienione przez Ciebie kanały (najczęściej pn-pt nadaje Rossija 24, a w weekendy albo Rossija 1 lub Rossija 2; ale nie ma do tego reguły).

Wszystkie wymienione wyżej kanały są niekodowane, więc nie trzeba żadnych kart a dodatkowo nadają w paśmie KU - wystarczy w miarę czysty horyzont i antenka powiedzmy 90cm.

Rossija 1, Rossija2, Kultura i inne państwowe kanały są zdaje się stale niekodowane, ale z Yamala 49E- niestety nadają w paśmie C, trzeba inny typ konwertera i o wiele większą antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...