Skocz do zawartości

Potrzebne informacje na temat Cyfry+


sr20det
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku chcialem sie przywitac, gdyz jestem nowy na forum.

 

Robie projekt na uczelni na temat Cyfry+. Nie wszystkie informacje znalazlem w internecie, nie jestem pewien tez, czy w punkcie obslugi klienta udziela mi niezbednych wskazowek. Pomyslalem, ze moze ktos z tego forum bedzie w stanie mi pomoc.

 

Oto szukane przeze mnie informacje:

 

1. Polityka marketingowa Cyfry+

2. Grupy klientow Cyfry+

 

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdą? Cyfra zawsze uchodziła i uchodzi za platformę prestiżową. Jak myślisz, dlaczego CP ma 3.5 mln abo a Cyfra przez kilkanaście lat 1.5 (może 2)? Kiedyś Cyfra sama powiedziała, że mają mniej abo niż CP ale finansowo im się to opłaca, bo taki przeciętny klient w C+ wydaje na abonament miesięcznie ok 50-80zł i więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdą? Cyfra zawsze uchodziła i uchodzi za platformę prestiżową. Jak myślisz, dlaczego CP ma 3.5 mln abo a Cyfra przez kilkanaście lat 1.5 (może 2)? Kiedyś Cyfra sama powiedziała, że mają mniej abo niż CP ale finansowo im się to opłaca, bo taki przeciętny klient w C+ wydaje na abonament miesięcznie ok 50-80zł i więcej...

 

Bo CP co jakiś dwa-trzy lata wymienia dekodery na nowe z nową kartą i nową umową a tej starej nie likwiduje i dlatego teoretycznie ma 3,5 mln abonentów a praktyce jest ich tyle co w cyfrze w dodatku połowa płaci 15zł za kanały dostępne za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...