Skocz do zawartości

HBO OD


kaeres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przypominam oficjalne pisma n-ki - mam nawet to w mailu - nVOD dostępny dla WSZYSTKICH do końca marca. Łamanie reguł w trakcie gry - czyżbym już widział rączki Vivendi?

 

cytat:

Dla użytkowników Turbodekoderów HD przygotowaliśmy świąteczny prezent. Jeśli Twój dekoder jest podłączony do Internetu to zyskujesz dostęp do nowej wypożyczalni nVOD net, w której obejrzeć można filmy, programy, seriale i dokumenty z kolekcji TVN Player i HBO On Demand. Aż do marca 2012 dostęp do wypożyczalni jest darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że powinno - ale nie było :)

I w oficjalnych wiadomościach które dostałem od n-ki było to, czego wszyscy nieposiadacze HBO "doświadczyli" - a więc HBO OD - DLA WSZYSTKICH. Dla mnie jest to złamanie przyrzeczenia - i uważam że w takim układzie wszystkim należy się rekompensata :)

Gdybym nie dostał od nich tej wiadomości którą cytowałem, to siedziałbym cicho i traktowałbym obecność HBO OD jako błąd operatora. Ale tu nie było błędu - tylko oficjalna promocja HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w oficjalnych wiadomościach które dostałem od n-ki było to, czego wszyscy nieposiadacze HBO "doświadczyli" - a więc HBO OD - DLA WSZYSTKICH. Dla mnie jest to złamanie przyrzeczenia - i uważam że w takim układzie wszystkim należy się rekompensata :)

Napisz reklamację, może akurat coś ugrasz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironia nie na miejscu :)

Żeby nie było wątpliwości sam jestem abo zarówno cyfry jak i n-ki.

Tyle że cyfrę mam dla canal+, a dla reszty n-kę. I wcale mnie ta fuzja nie cieszy bo wiem z własnego doświadczenia jak są traktowani przez cyfrę klienci i jak n-ki. A to co dziś zrobiła n-ka jest właśnie takie ... po cyfrowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue_voyager: A możesz sobie wyobrazić taką sytuację:

Na dzień dzisiejszy była zapowiadana konferencja na której miano ogłosić połączenie cyfry z n-ką - kilka zwykle dość dobrze poinformowanych osób o tym mówiło.

Tuż przed podpisaniem porozumienia kupujący stwierdza następujący fakt: Jak dziś ogłosimy decyzję o wspólnej platformie, to okaże się że nasze oferty są ... nierównoważne.

Cyfra - HBO GO dostępne tylko dla abonentów HBO, n - HBO OD (siostrzana funkcja) - dostępna dla wszystkich bez jakichkolwiek opłat.

Cyfra - kanał filmowy premium czyli Canal+ - płatny, n - npremium dostępny dla wszystkich bez opłat.

No i jak koledzy z n-ki - mówią towarzysze z cyfry- jak mamy to powiedzieć naszym abonentom , że się łączymy a klienci tej niby słabszej strony mają znacznie lepszą ofertę ? Musicie coś z tym zrobić.

No i zbiera się zarząd n-ki i potulnie dostosowuje swoją ofertę do oferty cyfry.

 

Naprawdę to jest takie nieprawdopodobne?

Co, zarząd n-ki był do tej pory ślepy? nie widział co się dzieje? nie śledził swoich własnych akcji promocyjnych - nie ośmieszaj się.

 

Może i "... Cyfra jeszcze nie ma możliwości decyzyjnych w n-ce" ale ma coś, czego obecnym właścicielom n-ki brakuje: pieniądze na spłatę dotychczasowych właścicieli i ...czas - oni nie muszą kupować, a podejrzewam że n-ka nie ma już pieniędzy na dalsze samodzielne funkcjonowanie na dłuższą metę i wznowienie negocjacji z innymi partnerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to cytowałem

n-magazyn otrzymany 2 grudnia 2011

Jego treść:

 

Dwie nowe kolekcje VOD w n!

To będą wyjątkowe święta! „Fineasz i Ferb”, „Dzieciak kontra kot”, „Lemoniada gada” – ulubione bajki i filmy dla dzieci od 6 grudnia będą dostępne zupełnie za darmo w nowej kolekcji VOD Disney.

 

Dla użytkowników Turbodekoderów HD przygotowaliśmy świąteczny prezent. Jeśli Twój dekoder jest podłączony do Internetu to zyskujesz dostęp do nowej wypożyczalni nVOD net, w której obejrzeć można filmy, programy, seriale i dokumenty z kolekcji TVN Player i HBO On Demand. Aż do marca 2012 dostęp do wypożyczalni jest darmowy.

 

6 i 7 grudnia platforma n transmitować będzie osiem spotkań Ligi Mistrzów UEFA. W grze zostaną tylko najlepsi.Przed drużyną Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka i Kuby Błaszczykowskiego najtrudniejsze zadanie w tym roku. Aby awansować do drugiej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA Borussia Dortmund musi wygrać we wtorek z Olympique Marsylia różnicą czterech bramek i liczyć, że Arsenal Londyn pokona Olympiakos Pireus. W środę Manchester City walczyć będzie o wszystko ze znakomitym Bayernem Monachium. Oba spotkania w kanale nSport HD od 20:40.

 

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest nieaktualne. Teraz można przeczytać zmodyfikowaną wersję dostępności kolekcji HBO OD.

 

W ramach usługi nVOD Net każdy abonent platformy "n", korzystający z pakietu HBO w ramach wykupionej oferty, uzyska dostęp do około 120 godzin kontentu HBO OD miesięcznie. Kolekcja HBO OD jest odświeżana co tydzień, dając tym samym stałą możliwość oglądania całkiem nowych pozycji.

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...