Skocz do zawartości

HBO OD


kaeres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z nadejściem oprogramowania z dnia 27.11.2011 użytkownicy dekoderów z serii CLRA i nowszych (monsterów) mają możliwość oglądania filmów w serwisie HBO OD.

Tutaj próbka co można oglądać - http://www.hbo.pl/hboondemand

 

Wg. mnie świetne posunięcie n`ki. Ukłon w stronę swoich abonentów na razie bez dodatkowej opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna dla każdego kto posiada dekoder z serii CLRA i nowszej.

Oczywiście z oprogramowaniem CARBO, które obligatoryjnie uaktualniło się we wszystkich CLRA z dniem 27.11.2011r.

Drugą koniecznością jest aby dekoder był podpięty do internetu bo to usługa streamingowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta usługa nie jest czasem dostępna wyłącznie dla posiadaczy HBO?

Od marca prawdopodobnie tak będzie i to jeszcze za dodatkową opłatą. Ale jak dla mnie nie ma żadnego sensu płacić nawet złotówki za filmy w marnym SD, bez możliwości włączenia oryginalnej ścieżki i napisów pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Zastanawiam się dla kogo jest ta oferta.

Bo jeżeli ktoś ma HBO, to w n-ce jak czegoś nie jest w stanie obejrzeć "na żywo" to sobie nagra - i ma HD, dobry dźwięk i dla kogoś takiego ta oferta nie jest interesująca (o ile ma za to dodatkowo płacić).

A właśnie dla nie mających HBO byłaby to ciekawa propozycja - i może byłaby to zachęta dla kupna "prawdziwego" HBO. Ale cóż - to już polityka firmy (HBO).

Ja w każdym razie uważam że HBO OD powinno być gratis dla abo HBO, dla reszty płatna - powiedzmy za 50% normalnego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprecyzować ?

Których filmów brakuje ?

 

Nie chce mi się wypisywać. Możesz porównać co ma być (na stronie HBO jest program tej usługi), a co faktycznie jest.

 

Nie wiem skąd ta rozbieżność. Wygląda to jakby technicy "ręcznie" kopiowali stopniowo od HBO ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Zastanawiam się dla kogo jest ta oferta.

Bo jeżeli ktoś ma HBO, to w n-ce jak czegoś nie jest w stanie obejrzeć "na żywo" to sobie nagra - i ma HD, dobry dźwięk i dla kogoś takiego ta oferta nie jest interesująca (o ile ma za to dodatkowo płacić).

A właśnie dla nie mających HBO byłaby to ciekawa propozycja - i może byłaby to zachęta dla kupna "prawdziwego" HBO. Ale cóż - to już polityka firmy (HBO).

Ja w każdym razie uważam że HBO OD powinno być gratis dla abo HBO, dla reszty płatna - powiedzmy za 50% normalnego abonamentu.

 

1. Primo - puszczasz sobie film kiedy chcesz nie kiedy HBO chce.

2. Primo - Jeżeli nie masz HBO, a HBO OD jest bezpłatne to nie ma minusów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze w tym nic zabawnego!

 

HBO OD w n odpada "na wejsciu" ze wzgledu na kiepska jakosc.

Ta usluga moga byc zainteresowani tylko dyletanci i uzytkownicy telefonow komorkowych!

Nie abonenci platformy, ktorzy od poczatku jej istnienia utwierdzani sa w przekonaniu, ze sa odbiorcami najwyzszej jakosci tresci "HD" i zaawansowanych technologii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie chwalę - ale jako nie- HBOwiec :)

Gdybym miał za to płacić - jako dodatek do abonamentu za HBO - to na pewno bym tego nie robił.

Nawiasem mówiąc - nie wszystkie pozycje dają się oglądać w tej niby jakości HQ - np. Skyline w tej "super jakości" był niedostępny - przynajmniej wczoraj. A w zwykłej jakości to chyba można to oglądać na 24 calowym monitorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie po to powstał wątek aby teraz udowadniać czy warto mieć HBO OD ze względu na jakość czy też nie.

Jest takie coś, bardzo się przydaje i chwalę n`kę za takie posunięcie.

Sądzę, że wielu osobom się to spodobało.

Ale chyba nie powstał też po to by wyłącznie chwalić tę usługę, prawda? Dlaczego więc ci, którzy mają o nie nie najlepsze zdanie, nie mogliby go przedstawić? Tym bardziej, że póki co jest ich większość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogą ale niech będą racjonalne.

 

Przykład ?

"Jak masz dekoder PVR to też sobie puszczasz film kiedy ty chcesz a nie kiedy HBO chce i to w dodatku w HD"

To była odpowiedź na zaletę HBO OD, że można sobie oglądać to co się chce i kiedy się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna zaleta serwisu HBO OD - za wzgledu na umiejscowienie tresci w internecie i dostep "on line" jest to usluga malo pasozytnicza w przeciwienstwie do takiego kuriozum jak np. nFilmHD VoD (czy HBO VoD z C+) gdzie mamy do czynienia ze "zdublowanymi" filmami z kanalow filmowych HD i do tego w duzo gorszej jakosci obrazu i dzwieku (brak HD i DD5.1) do tego zabiera pojemnosc dysku na czym ucierpiala swietna kiedys kolekcja nScreen obecnie nSeriale. Takie "nFilmHD VOD" mozna sobie samemu zrobic przy pomocy EPG i funkcji nagrywania - bedzie 99% pewnosci ze nagranie bedzie w HD i z DD5.1 do wyboru!

 

HBO OD jest jakosciowo cienkie jak barszcz - ale stosunkowo niegrozne jezeli jest gratis. Za $$$ tego nie warto brac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jesteś w tym momencie :D :D

Musiałbyś mieć dysk 500TB a nie MB aby mieć kolekcję HBO i rozgrzać go do czerwoności, a między czasie już by się ramówka zmieniła.

W HBO OD nie martwimy się o to kosztem oczywiście jakości.

Zabawny to ty jesteś. Naturalną rzeczą jest że wybieram z ramówki HBO tylko to co mnie interesuje a nie oglądam tego kanału 24h na dobę przez 31 dni w miesiącu.

Dlatego jak dla mnie kolekcja HBO OD jest zupełnie bezcelowa. Spokojnie obejrzę sobie wszystko z samego HBO i to też wtedy kiedy chcę, a przynajmniej obejrzę w (było nie było) HD i np. w wersji oryginalnej z napisami pl, a nie w jakości wczesnego divixu i z lektorem.

 

 

HBO OD jest jakosciowo cienkie jak barszcz - ale stosunkowo niegrozne jezeli jest gratis. Za $$$ tego nie warto brac!

Otóż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...