Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo, przepraszam,

Źle zrozumiałem. Lista nagrań zmieni się zupełnie na nową. Poza tym, tytułem nagrania bedzie nazwa zdarzenia a nie nazwa programu.

Dane EPG dla każdego nagrania będą dostępne w następnej aktualizacji ( za tydzień ) mam nadzieję :)

@X8 support, przydałoby się wyeliminować tą stop klatkę podczas przełączania na kanałach kodowanych, bo jest ona najbardziej irytująca :]

Sprawdzę " o co chodzi " i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę , rewelacyjne wieści Pan przynosi !!! Dzięki

Tak jak obiecywałem ( i nie wycofuję się z tego ) ciągle pracujemy i bedziemy pracować nad oprogramowaniem tego odbiornika.

EPG będzie przechowywane na dysku ?

Jeszcze nie w tej wesji. Na razie po włączeniu odbiornika trzeba " poczekać" na załadowanie danych EPG do bufora. Pracujemy nad nowym unikalnym rowiązaniem które pozwoli na pominięcie tego procesu. Jak tylko pomyślnie przejdzie testy nie omieszkam powiadomić wszystkich Państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Wczoraj tak się złożyło, że wpadł mi do ręki pendrive 32GB. Dlatego jak go podłączyłem, napotkałem na kilka niespodzianek o których Wam napiszę. Nie wiem czy jest to wada pendrive, czy tego naszego cacka ale po kolei. Jak go wpiąłem, dekoder go wychwycił i zacząłem zabawę.

Na początku zacząłem nagrywać z marszu , tak jak leci. Ku mojemu zdziwieniu dekoder nagrywałał dany program, a jak później odtwarzałem nagranie, to nagrało się tylko około 3 i pół minuty programu, po czym następowała tzw. stop-klatka i obraz się zatrzymywał, mimo że czas nagrania nadal płynął.

Kolejna sprawa to zaprogramowanie nagrania. Zaprogramowałem dekoder na X godzinę nagrania, on zaczął nagranie o danej godzinie w momencie końca nagrywania dekoder się sam wyłączył (przeszedł w stan czuwania). Nagranie tak jak wyżej pisałem albo się nagrało przez około 3 i pół minuty albo się w ogóle nie nagrywało, co było nagminne podczas nagrywania.

Próbowalem dwukrotnie formatowania pendrive ale z marnym skutkiem. Nie wiem czy to wina pena czy może dekodera. Proszę o kilka porad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Pen ma za słaby transfer ... podłącz go do komputera i spróbuj wrzucić na niego duży plik , a potem go zgrać. Powiedzmy 2GB i napisz jakie uzyskałeś transfery ...

 

W przypadku x8 jeżeli wyszukamy od nowa kanały z oferty NNK otrzymujemy dostęp do FOX HD , FOX Life HD i NGC HD . Kanały te meldują się na pozycjach powyżej 100 prócz NGC HD który u mnie zameldował się na pozycji 43 ... Także fajnie że będzie możliwość ułożenia własnych list z własną numeracją , ustawię sobie wszystko jak chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, spróbuj inny pendrive, a najlepiej przenośny dysk twardy :D

 

pytanie do stonka: czy jak wyszukałeś nowe kanały, to w zaplanowanych nagraniach zmieniły się numery/nazwy kanałów? bo nigdy tak nie było, ale ostatnio jak miałem ustawione na TVN Turbo i uaktualniłem kanały, to mi się zaplanowane nagrania zmieniły na BBC :/ mam zaplanowaną listę nagrań do przyszłego poniedziałku i nie chcę jej rozwalić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy u Was też tak jest jak wyszukujecie kanały z satelity poprzez opcje blindscan po raz drugi to na końcu listy wyszukują się niektóre kanały, które były już wcześniej wyszukane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@armin84, nie chodzi mi o SD i HD, że są 2 razy tylko jak przeszukam całą satelitę 2 raz to na końcu listy pojawia mi się m.in kanał StarSat (11604 H) na pozycji 1594, który jest także na pozycji 549 wcześniej wyszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem takiego problemu :D czekam na możliwość nagrań cyklicznych i ustawienia na pilocie, że za X min się dekoder ma wyłączyć ;) lista nagrań... jak na razie dla mnie jest nie za czytelna :P ale jak się przyzwyczaję, to mam nadzieję, że będzie dobrze :)

 

nie rozumiem, dlaczego raz piszecie, że można zmienić kolejność kanałów z NNK, a w info pisze, że nie można z oferty z NNK? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mi to już ręce opadają.. wszystko ładnie pięknie no ale ... po włączeniu EPG i cofnięciu listy wstecz ,totalna zwiecha i pomaga tylko metoda gniazdkowa...a po rozwinięciu listy kanałów i cofnięciu kanału 1 jeszcze raz wstecz sam się resetuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Wczoraj tak się złożyło, że wpadł mi do ręki pendrive 32GB. Dlatego jak go podłączyłem, napotkałem na kilka niespodzianek o których Wam napiszę. Nie wiem czy jest to wada pendrive, czy tego naszego cacka ale po kolei. Jak go wpiąłem, dekoder go wychwycił i zacząłem zabawę.

Na początku zacząłem nagrywać z marszu , tak jak leci. Ku mojemu zdziwieniu dekoder nagrywałał dany program, a jak później odtwarzałem nagranie, to nagrało się tylko około 3 i pół minuty programu, po czym następowała tzw. stop-klatka i obraz się zatrzymywał, mimo że czas nagrania nadal płynął.

Kolejna sprawa to zaprogramowanie nagrania. Zaprogramowałem dekoder na X godzinę nagrania, on zaczął nagranie o danej godzinie w momencie końca nagrywania dekoder się sam wyłączył (przeszedł w stan czuwania). Nagranie tak jak wyżej pisałem albo się nagrało przez około 3 i pół minuty albo się w ogóle nie nagrywało, co było nagminne podczas nagrywania.

Próbowalem dwukrotnie formatowania pendrive ale z marnym skutkiem. Nie wiem czy to wina pena czy może dekodera. Proszę o kilka porad.

 

Witam

Pierwszy raz słyszę o tego typu sytuacji.

Prosze o więcej informacji na temat tego pena ( nazwę producenta, typ a może jakieś zdjęcie )

 

Sprawdzimy czemu tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...