Skocz do zawartości

Dźwięk przestrzenny


Pemol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja odbieram Canal+ przez cyfrową vectrę. U mnie nie ma DD na C+Sport. Czy rzeczywiście filmy już są puszczne z dźwiekiem DD? I czy dotyczy to kanału Sport czy SportHD? Te informacje są mi od Was potrzebne bo muszę zmusić Vectrę do puszczania dźwięku DD na tych kanałach które ją nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj po rza pierwszy wreszcie oglądałem film na Canal+Sport /nie HD/ z dźwiękiem DD5.1 - wspaniała sprawa chociaż film był animowany. Ponieważ oglądam Canal+ przez Cyfrową Vectrę która dźwięk DD puszcza z opóźnieniem - proszę koniecznie o informacje na forum jeżeli na pozostałych kanałach Canal+ i Canal+Film będzie już ścieżka dźwiękowa Dolby Digital. A musi to nastąoić lada dzień bo przecież Canal+Film będzie od 1 lipca kolejnym kanałem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jak dopiero testowali na czeskim HBO, no czuję, ze jeszcze poczekamy w HBO na DD. Choć ta stacja jest tak rozwinięta na świecie a w USA szczególnie, że powinni już jakiś czas temu wprowadzić DD albo teraz. Ale teź brak miejsca na TP robi swoje. No poczekajmy na nowe TP i wtedy jednak powinni wprowadzić DD, albo tam najlepiej już :!: To jest najlepsze rozwiązanie.

 

pozdro 4 all 8)

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy jeszcze jakieś filmy są nagrywane w DD 5.1, sądzę, ze to jest już norma, no chyba, że jakaś wytwórnia jest zacofana. Muszą wprowadzić DD, bo to powinna być podstawa. Trzeba się cieszyć, że powstaje Canal+Film HD i że Cyfra jak tylko moze to wprowadza DD

 

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam takie pytanie. moze koledzy bardziej obeznani mi odpowiedzą.

 

mam zamiar zakupic cyfre i chcialbym podlaczyc pozniej dekoder do kina domowego. jaki model mam wybrac ? czy tylko dekoder z hd umozliwia odbieranie dzwieku DD czy normalny tez ? nie stac mnie na ten z hd wiec pytam czy jest inna mozliwosc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam takie pytanie. moze koledzy bardziej obeznani mi odpowiedzą.

 

mam zamiar zakupic cyfre i chcialbym podlaczyc pozniej dekoder do kina domowego. jaki model mam wybrac ? czy tylko dekoder z hd umozliwia odbieranie dzwieku DD czy normalny tez ? nie stac mnie na ten z hd wiec pytam czy jest inna mozliwosc.

 

pozdrawiam

 

ja bym jeszcze radził wstrzymać się chwilę z kupnem dekodera, bo za jakiś czas napewno wejdą nowe a co do pytania o dźwięk to dekoder z HD umożliwia odbieranie dźwięku także normalnego nie tylko DD. Widzisz skoro masz mało kasy i to nie jest dla mnei dziwne, bo jest różna sytuacja u wszystkich to mówię, wstrzymaj się chwilę, uzbieraj kasę i kup.

 

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że jeśli ma poczekać za nowymi modelami to kolega sam powiedział, że nie ma za dużo kasy, a jak wejdą nowe modele to niby będą tanie?? :roll: A ze zbieraniem kasy to nie jest tak łatwo jak np. dzieci zbierają - grosz do skarbonki, grosz do skarbonki, i tak codziennie - grosz do grosza a uzbierasz pół kosza, tak? :lol: Nie ma co się oszukiwać kolego. Wiadomo, nowe modele jak wejdą nie będą tanie, a kolega sam powiedział, że za dużo kasy nie ma na ten cel, więc poczekać może, ale jedynie za tym, kiedy stanieją obecne tunery, jakich szuka :lol::):wink: Może i ten ferdek byłby dobry, o jakim Mariusz wspominał, ale mówię - ze strony praktycznej, bo technicznej - w 100% odradzam! Sam go mam, i nie polecam za bardzo tych tunerów. Pozdrawiam :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...