Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przecież wystarczy się z proxy pobawić: działa i to bardzo dobrze. trzeba tylko chcieć.

 

C+ Online ostatnio zaliczał u mnie sporo zwieszek, a po kilku zmianach proxy już w ogóle nie chciała chodzić (dzięki wprowadzeniu limitowi do logowań z jednego ip)... ale ruszyła bez proxy z francuskim ip :D nie rozumiem jak to działa bo w kraju czy w pracy (Szwajcarskie IP) bardzo ciężko mi zmusić live tv z canalsatu do działania (nawet przez proxy są spore problemy). nie mniej ostatnimi czasy C+ Online chodzi u mnie bez proxy na francuskim ip (zapewne ma to związek z pobieranymi kluczami...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wszedłem na stronę MOOD poprzez zakładkę w C+Online, zalogowało sie i widze że jest do wykorzystania 1000 piosenek. Więc moje pytanie brzmi: czy automatycznie przy zalogowaniu się włączył pakiet MOOD (10zł) czy każdy ma te 1000 piosenek darmowych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy mógłby się ktoś zalogować do cyfra+online i sprawdzić czy działa mu kanał Teletoon+? U mnie od paru dni na etapie pobierania licencji pokazuje komunikat "Brak uprawnień do materiału (10104)". Ma ktoś pomysł dlaczego tak może być? Abonament mam płacony na bieżąco i tylko ten kanał z ich strony pokazuje taki komunikat, reszta działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po wielu miesiącach bezproblemowego korzystania z usługi cyfra+ online przy próbie zalogowanie się na konto wywala komunikat: "Cyfra + Online : Autoryzacja nie powiodła się"

Miał ktoś do czynienia z tym problemem ?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...