Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam! Oglądam właśnie ligę Hiszpańska, najpierw real teraz barce i niestety są mocne przycięcia z dużą częstotliwością. Sprawdzałem na 3 komputerach w obrębie tej samej sieci. Czy to wina mojego dostawcy czy też to macie? Oglądając rano GP wszystko było jak żyleta pięknie bez ścinania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej u Ciebie coś nie tak. Ja przez proxy oglądam, a mam tragicznego neta (w porywach 4 Mb, zazwyczaj nie przekracza 1 Mb) i wszystko chodzi jak należy (oczywiście w jakości najniższej, góra 2 kreski na pełnym ekranie). Dzisiaj oglądałem QPR - Arsenal, trochę Realu i większość Barcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

prawdopodobnie zapomniałem hasła do cyfra + online,zrobiłem przypomnij hasło, wpisałem dane które wymagali pesel itd, ustaliłem nowe hasło i zalogowało mnie do ica.Wpisuje nowe hasło oraz maila do c+ online i wyskakuje mi błąd autoryzacji, na stronie C+ jest napisane że hasło i login do C+ online jest to samo co do ica, więc nie rozumiem o co chodzi, a za każdym razem jak chce ustalić nowe hasło to przekierowuje mnie do ica. Co poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pełno płacący" ale łamiący regulamin więc czego oczekujesz?

dobrze zy ty postepujesz zawsze regulaminowo,musisz jednak pamietac ze duuuzy procent jest tych lamiacych regulamin i gdyby nie oni to moze cyferka juz dawno by przestala istniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa ludzie ktorzi mieszkaja za granica i chca tez ogladac np polska lige albo polskie filmy itd..

a dla cyfry jakas to problemem nie byl. wiedza ze jestem za granica i ze mam nr telefon zagraniczny..jedynie musialem podac adres jakis w polsce i tyle..

wiec nie wiem w czym problem.

wiec wracam do pytania. jest jakas mozliwosc obejscia tego? dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że tą śmieszną regulację w regulaminie Cyfra może sobie wsadzić. Jest już stosowny wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE, który stworzył precedens (nie wiążący, ale wskazówkę na przyszłość), że w obrębie Wspólnoty można korzystać z usług dowolnej platformy, pod warunkiem, że korzystamy z niej legalnie, tj. opłacamy abonament.

 

https://satkurier.pl/news/69194/w-ue-moz ... formy.html

http://www.rp.pl/artykul/727453.html

 

Na logikę: Jeśli babeczka mogła za granicą używać obcej platformy dla pośrednio działalności zarobkowej (pub), to tym bardziej będzie to mógł robić Kowalski w domowym zaciszu na własny użytek.

 

Fakt, nie jest to tożsame ze streamowaniem przez Internet, ale jeśli ktoś użyje TOR-a albo innego obejścia geolokacji po IP (nie wiem czy to działa przy Cyfrze) to nie zasługuje na piętnowanie, bo teoretycznie powinien mieć taki sam dostęp do usługi jak w kraju ojczystym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...