Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz ja jestem abonentem Cyfry i nie narzekam - piatek 2 mecze naszej ligi plus mecz bundesligi, sobota 1-2 mecze naszej plus najciekawszy z angielskiej, mozna tez skusic sie na nasza 1 lige, niedziela 2 mecze T-mobile ,angielska wloska, do tego poniedzialek nasza liga i angielska a w czwartek polskie druzyny w LE - wiec odpoczac przy meczu mozna praktycznie codziennie ! No chyba ze ogladasz nie po to zeby kibicowac tylko zeby czas szybciej mijal:)

 

Ja też jestem abonentem tej platformy ale oglądam tylko te mecze które są najlepsze.Nie zawracam sobie głowy byle czym dlatego omijam szerokim łukiem Tmobile ekstraklasę. Oglądam hity (nie kity) Włochów, Angoli i Hiszpanów. Z tym że na pewno nie mecze Realu i Barcy z ogórkami to nie interesuje mnie jednostronna masakra tylko rywalizacja piłkarska.

 

Każdy kto interesuje się piłką wie że LM jest ważna i jeśli zależy ci na wysokim poziomie to na LM się skusisz:) bo tam emocji nigdy nie brakuje. Zwłaszcza teraz gdy zaczyna się faza pucharowa.

Ale takich piknikow jak ty jest garstka! Wystarczy spojrzec na wyniki ogladalnosci gdzie mecz naszej ligi oglada 200 tys abonentow (oficjalnie bo w pubach ,klubach drugie tyle) a mecze typu juventus-Udinese 5 tys ! Ty ogladasz zeby ogladac -nie jestes kibicem tylko ogladaczem -90% abonentow bierze jednak platforme zeby ogladaci kibicowac swojej druzynie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie prostymi słowami Canal+ ma nke w kieszeni, ale nie według mnie nie ma treści premium i kanałów tematycznych ITI Neovision jeszce ITI i TVN są niezlezne na okres 3 lat od Canal+ a wiecie co może się stac za 3 lata? odpowiedz : wszystko ITI się wycofa z sprzedazy po 3 latach pakietu kontrolnego dla Canal+, Canal+ zrezygnuje z kupna TVN i zostanie tylko z nc+

Pytanie co planuje grupa ITI w przyszłosci ponieważ jak powiedziła głowny udziałowiec grupy ITI : Aldona Wejchert Zdecydowałam się pozostać w Grupie ITI, której współzałożycielem był mój małżonek, śp. Jan Wejchert. W ciągu wielu lat działalności do zespołu Grupy ITI dołączyli jedni z najbardziej utalentowanych pracowników w Polsce i wierzę, że Grupa ITI i jej spółki będą mogły kontynuować sukces Grupy ITI w oparciu o te talenty. Ich kreatywne umiejętności będą prowadziły do sukcesów w przyszłości a ja chcę wziąć udział w tym procesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-Vision to ITI Neovision Cytat z Satkuriera :

Grupa CANAL+ wniesie swoje udziały w CYFRZE+, aby przejąć pakiet kontrolny nowo utworzonej platformy płatnej telewizji, a także zapłaci łącznie około 230 mln euro gotówką za 40% udziałów w N-Vision, spółce-matce Polish Television Holding, do której z kolei należy 51% akcji TVN. Grupa ITI będzie nadal posiadać 60% pakiet kontrolny w N-Vision.Cytat z Satkuriera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszych glupot nie czytalem...masakra;(

a najlepsze jest ten tekst- i zostanie z NC+...trzeba jeszcze pociagnac watek dalej...

TVN ktory ma kase ze swoich kanalow w nowej platformie zabiera je i robi nowa platforne....zaciaga nowe kredyty i kumuluje nowe dlugi...

jessssssssssuuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takich piknikow jak ty jest garstka! Wystarczy spojrzec na wyniki ogladalnosci gdzie mecz naszej ligi oglada 200 tys abonentow (oficjalnie bo w pubach ,klubach drugie tyle) a mecze typu juventus-Udinese 5 tys ! Ty ogladasz zeby ogladac -nie jestes kibicem tylko ogladaczem -90% abonentow bierze jednak platforme zeby ogladaci kibicowac swojej druzynie !

 

Skoro ja jestem piknikiem i nie kibicuje żadnemu klubowi to kim ty jesteś ? :) Zobacz jaką listę zrobiłeś ,masz czas żeby jeśc i spac?

I co z tego? Oglądasz tylko dlatego że inni oglądają ?

 

Śmieszne rzeczy wypisujesz. Jakieś statystyki robisz ? A jak nie gra ich ulubiona drużyna a wieczorem jest mecz Arsenal - City to co ? jak włączysz to jesteś oglądaczem :D haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie pisalem ci ze ogladam cala ta liste tylko ze masz tyle do wyboru ze nie potrzeba juz w srode LM skoro i tak jeden mecz jest w Polsacie -mecze typu Cluj -Benfika wybieralo kilkaset osob - byly kiedys takie statystyki bodaj gdy Polsat mial prawa !!

Pisze ci ze dajmy na to kibic Lecha oglada mecz swojej druzyny, mecz rywali i wiadomo ze obejrzy tez GranDerbi czy hity ligi angielskiej ale juz mecze typu Palermo-Parma pies z kulawa noga nie obejrzy ! I to samo jest w LM - skoro na otwartym kanale poleci mecz Dortmundu z Milanem (nie mowie juz o sytuacji gdyby polski klub awansowal) to mecz MC-Porto czy Lyon-Vilareal wybierze pare tys osob a wiadomo ze w TV liczy sie ogladalnosc!! Pamietasz puchar narodow w rugby? Spotkania te ogladalo 300 abonentow- byl kiedys nawet o tym felieton chyba w Przegladzie Sportowym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie pisalem ci ze ogladam cala ta liste tylko ze masz tyle do wyboru ze nie potrzeba juz w srode LM skoro i tak jeden mecz jest w Polsacie -mecze typu Cluj -Benfika wybieralo kilkaset osob - byly kiedys takie statystyki bodaj gdy Polsat mial prawa !!

Pisze ci ze dajmy na to kibic Lecha oglada mecz swojej druzyny, mecz rywali i wiadomo ze obejrzy tez GranDerbi czy hity ligi angielskiej ale juz mecze typu Palermo-Parma pies z kulawa noga nie obejrzy ! I to samo jest w LM - skoro na otwartym kanale poleci mecz Dortmundu z Milanem (nie mowie juz o sytuacji gdyby polski klub awansowal) to mecz MC-Porto czy Lyon-Vilareal wybierze pare tys osob a wiadomo ze w TV liczy sie ogladalnosc!! Pamietasz puchar narodow w rugby? Spotkania te ogladalo 300 abonentow- byl kiedys nawet o tym felieton chyba w Przegladzie Sportowym!

 

Uświadomię ci jedną rzecz mając sam polsat w fazie pucharowej obejrzysz mecz a rewanżu już nie. Fajnie? to trochę tak jakby ci film urwało w połowie.

 

Tego typu meczów jakie podajesz nsport nie pokazywał. Zawsze we wtorkowy wieczór było na czym oko zawiesić.Mimo fatalnych komentatorów.

Masz mylne pojęcie jeśli myślisz że jest tylko jeden za[beep]isty mecz na kolejkę a reszta to [beep] z udziałem ogórków.

Tymbardziej teraz kiedy jest faza pucharowa i zostali najlepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów nie leży w interesie Canal+

 

Canal Plus zawsze miało najlepszą ofertę sportową. To piłka nożna zawsze była wyznacznikiem jakości oferty sportowej – liga angielska, hiszpańska, włoska oraz nasza rodzima Ekstraklasa to prawdziwa gratka dla kibica piłki nożnej. Liga Mistrzów jest tylko dodatkiem. Oczywiście jest kuszącym i bardzo dobrym produktem, ale bazę dla kibica piłki nożnej zawsze stanowiły najsilniejsze ligi europejskie. Przeciętny kibic obejrzy w weekend trzy mecze na żywo. Ile przeciętny kibic obejrzy spotkań Ligi Mistrzów w ciągu całego sezonu? Maksymalnie 10, z czego większość, niezależnie od posiadanej platformy, mógłby obejrzeć za darmo na niekodowanej stacji (Polsat). Tyle meczów lig europejskich jest w stanie obejrzeć w zaledwie trzy weekendy na wyłączność. Tych meczów nie zobaczy nigdzie indziej.

Canal+ nie potrzebuje Ligi Mistrzów, bo ich oferta sportowa i tak jest najlepsza. Poza garstką plebejuszy, nowych widzów nią nie przyciągną. A skoro tak, to po co przepłacać? Wiadomo, że LM na wyłączność tanim produktem nie jest. Tym bardziej, że Cyfrowy Polsat następnego przetargu nie odpuści. Możemy być więc pewni, że Liga Mistrzów w Cyfra Plus na pewno na stałe nie zagości.

 

Canal+ wchłonie nPremium

 

Kwestią czasu jest, kiedy Canal+ wchłonie nPremium. Niestety, oferta filmowa znacznie ustępuje ofercie sportowej. Utrata kolejnych wytwórni i widoczny spadek oferty filmowej Canal Plus jest obecnie znaczącym problemem dla grupy Canal+. Mimo to Canal+ to marka i wchłonięcie nPremium jest rozwiązaniem logicznym.

 

Wzrost cen multipakietu Canal+

 

Trudno jednoznacznie przewidzieć, jak będą kształtować się ceny po fuzji. W dłuższej perspektywie Canal+ na pewno wchłonie nPremium, dzięki czemu zyska najwyższą jakość oferty filmowej, co w parze ze znakomitą ofertą sportową pozostawi Cyfrowy Polsat daleko w tyle

Cyfra+ dokona redukcji kosztów poprzez rezygnację z Ligi Mistrzów, a wtedy po wchłonięciu nPremium ceny nie powinny być aż tak bardzo odczuwalne. Na pewno za sam wzmocniony multipakiet Canal+ będziemy płacić około 40 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bzdury. Po 1 C+ pokazuje LM w innych krajach tak więc czemu ma nie leżeć w interesie ? Tym bardziej, że oznacz to jedno cała oferta piłkarska jest w C+.

 

Co do Npremium to nie zniknie one do momentu kiedy skończ mu się posiadane prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bzdury. Po 1 C+ pokazuje LM w innych krajach tak więc czemu ma nie leżeć w interesie ? Tym bardziej, że oznacz to jedno cała oferta piłkarska jest w C+.

Nie leży w interesie z punktu widzenia finansowego. Liga Mistrzów byłaby opłacalna, gdyby wraz z pozyskaniem do niej praw, Cyfra Plus pozyskała nowych klientów. Cała rzecz w tym, że kibice piłki nożnej już są abonentami Cyfry Plus. Bardzo zadowolonymi abonentami.

 

Co do Npremium to nie zniknie one do momentu kiedy skończ mu się posiadane prawa.

Napisałem, że prędzej czy później. Marka Canal+ słabnie, ale mimo wszystko ma wyższy potencjał, aniżeli nPremium. Szkoda go marnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Npremium zniknie już w 2012r. przy połączeniu Cyfry z N. Przecież nie będą konkurowały dwa kanały premium ze sobą ,wspólnego właściciela , to chyba logiczne.

Oczywiście że nie. Pisałem wielokrotnie że nPremium (pod zmienioną nazwą, albo i pod tą samą) może istnieć bez problemu. W końcu lepiej żeby ludki płaciły za dwie opcje premium niż za jedną, za to co wcześniej mieli w jednej opcji (no oprócz LM).

 

Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie byłoby jednak takie żeby zrobili tak jak jest w Sky. Połączyli nPremium i Canal+ w jedno, ale z możliwością wzięcia samej opcji premium filmowej bądź sportowej. Nawet jeśli w ten sposób stracę dostęp do LM. Trudno. Ale wolę to niż bulić też za kanały sportowe premium, których nie będę oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pozostanie nPremium to marka Canal+ bardzo osłabnie pod wagledem filmowym Universal i mniejszi dystrybutorzy

Nie wiem ale chyba nie w interesie Vivendi.

Canal+ ma sie kojarzyc z najlepsza ofertą filmową i sportową premium tak jak jest na całym świeciei dlatego skadynawski Canal+ i hiszpanski Canal+ nazywają się tak mimo że nie śa własnocią Vivendi.

Canal+ to marka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...