Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie pierwsze po Lidze Mistrzów powinno być ujednolicenie pakietów czyli wcielenie kanałów HD do pakietów, a nie dodatkowo za to płacić. Choć pewnie moje niedoczekanie.

 

Oklepany temat a niektórzy dalej swoje...

 

Cyfra nie wcieliła kanałów HD do pakietów, bo wciąż gros abonentów korzysta z dekoderów SD, a nie HD. Kto Ci weźmie pakiet Optimum za 89 zł jeśli ma dekoder SD? Mając dekoder SD chciałbyś płacić za pakiet +11 zł, mimo, iż kanały HD Cię nie interesują?

 

To może niech Cyfra zlikwiduje wszystkie pakiety, zrobi jeden za 129 zł, bo idąc tym tokiem myślenia, po co osobno płacić za HBO, Filmbox, Cinemax, Mezzo?

 

Tak wszyscy chcą rozpakietowania kanałów a jak przyjdzie co do czego to niektórzy chcą aby tych pakietów do wyboru było jeszcze mniej. Niech każdy płaci za co chce, a moim zdaniem chyba nie stanowi dla Ciebie aż tak dużego problemu powiedzenie konsultantowi "Poproszę Optimum Canal+ z Optimum HD", nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem z dużej chmury będzie mały deszcz nie dość nic się nie zmieni ani w C+ ani w N to jeszcze okaże się że cała ta "fuzja" potrwa z rok albo i dłużej i pierwsze oznaki łączenia się zobaczymy w 2012 lub nawet w 2013 roku

Chyba nawet się z Tobą zgadzam, bo jak C+ łaczyła się z Wizją to przysłali mi taką ankietę pt. "Co chcesz mieć z C+ a co z Wizji". Narazie póki co - cisza. Pewnie jeszcze przyjdzie jak już będzie coś więcej wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Cyfry bo miałem problem z kanałem 190 TV Rachunek nic mi nie wyświetlało do zapłaty i zapytałem z ciekawości ile w tym prawdy no i Pan powiedział że jest prawda mała i powoli szykuje się konferencja ale powiedział że jeśli chodzi o jakieś nowe kanały to nie w tym roku.

Ile w tym prawdy to nie wiem bo każdy mówi, pisze inaczej no nic pozostaje czekać może akurat coś dzisiaj ruszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@256PL, za 89zł to masz Canal+Optimum i kanały HD, nie sam pakiet Optimum.

 

Jak najbardziej zgadzam się ze zdaniem czeslaw123333

 

Toteż właśnie napisałem, kto weźmie pakiet Optimum z HD "na siłę" za 89 zł nie mając dekodera HD? Między 78 a 89 zł jest różnica? Jest.

 

Nie widzę plusów tego aby kanały HD miały być wciśnięte do standardowych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi, że "Rzeczpospolita" ma słabych informatorów (przynajmniej w kwestiach niepolitycznych), chyba, że ta konferencja jeszcze dzisiaj nastąpi i jakieś zmiany zajdą "pod osłoną nocy" (jak to napisał "Satkurier" w artykule o starcie kanałów "nPremium" :D ) :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nocny łowca obyś miał rację że po nowym roku coś się zacznie dziać, lecz osobiście jakoś nie wierzę w te całe spekulacje, fuzja może nastąpi ale bardzo długa droga do połączenia obydwu platform, oby stało się to w 2012 roku, a tak z ciekawości jeżeli do fuzji miało by dojść powiedzmy w najbliższym czasie, to co się stanie z Monsterbox'em N-ki, jaka przyszłość czeka tego dekodera, pojawił się i zniknie zaraz po fuzji !?! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toteż właśnie napisałem, kto weźmie pakiet Optimum z HD "na siłę" za 89 zł nie mając dekodera HD? Między 78 a 89 zł jest różnica? Jest.

 

Nie widzę plusów tego aby kanały HD miały być wciśnięte do standardowych pakietów.

Dlatego dekodery HD to powinien być standard a nie luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ogłoszenia szczegółów już zawartej umowy między Grupą TVN, jej właścicielem, holdingiem ITI, oraz Grupą Canal+ miało dojść wczoraj. Z informacji „Parkietu" wynika, że negocjacje się wydłużyły, ale nie zostały zerwane.

– Podtrzymujemy nasze wcześniejsze deklaracje – mówi Małgorzata Radziszewska, rzeczniczka ITI, pytana o to, czy rozmowy trwają i czy zapowiedzi TVN, że mogą się skończyć przed 25 grudnia, są aktualne. Po sygnowaniu umów platforma cyfrowa „n" z Grupy TVN połączy się z Cyfrą+ należącą do Grupy Canal+, która wykupi też mniejszościowy pakiet udziałów w spółce N-Vision z Grupy ITI. Należy do niej 51 proc. udziałów w TVN. Canal+ będzie miał opcję zakupu w przyszłości całego pakietu kontrolnego ITI w TVN.

Źródło: parkiet.com

http://www.parkiet.com/artykul/7,115345 ... anal-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie jakby to była jakaś niesłychana strata. A ja zapytam; ludzie, ale właściwie po co wam ta fuzja? Dla 2 meczów lub 2 filmów dodatkwo miesięcznie?

Zamiast tego znów mamy porządne promocje na święta :)

Zgodnie z twierdzeniem Churchilla (?) że wierzy tylko w informacje oficjalnie zdementowane, nalezy sądzic że rozmowy zostały zerwane :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko w takim układzie co wtedy, tzn. z czego "ITI" spłaci Łukasza Wejcherta, bo w powrót "Time Warner" do gry już całkiem nie wierzę, po tym jak wywalają z oferty wszystkie ich kanały???

 

Moim zdaniem fuzja nastąpi, tylko czekają na ładną datę (wyobraźcie sobie to hasło reklamowe: "z nowym rokiem nowa platforma !" :D - brzmi prawie jak hasło wyborcze :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivendi ma WYŁĄCZNOŚĆ na negocjacje. Więc Time Warner nie powróci, dodatkowo właśnie akcja z wycofywaniem z oferty kanałów z ich stajni, więc ta opcja wydaje się być spaloną w 100 procentach. Oczywiście być może "N" kieruje się tym, że po fuzji te kanały wrócą, bo CYFRA+ ma je u siebie w pakiecikach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...