Jump to content
Sign in to follow this  
calculus

Jak skasować nagranie zUSB w ferguson ariva 60

Recommended Posts

Nagrałem na pamięć usb program TV przez ten tuner ,obejrzałem i chcę go usunąć.Dochodzę do planszy z programami które są nagrane na pamięć zresztą na tym fergusonie i są podpowiedzi czerwony pełny ekran , żółty usuwanie i za [beep]ę na żółty nic nie reaguje.

Próbowałem też usunąć ten program TV za pomocą fergusona sat 6900 ale też nie daje radę.Zauważyłem przy tym że nagranie programu z fergusona T60 nie jest do odtworzenia z fergusona 6900, chociaż widać symbol że jest taki program w pamięci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc chyba wiem w czym leży problem. Po naciśnięciu żółtego przycisku wydaje ci się, że nic nie reaguje, a to tylko złudzenie, niedopatrzenie. Wciskając żółty przycisk przy nagranym programie pojawia się wtedy taki znaczek jednak słabo widoczny(sam nie wiem co na nim pisze) i wtedy klikasz ok i usuwasz. Też na początku miałem ten problem, ale to może wina mojego 21" CRT i ostrości obrazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten znaczek pojawia się obok klapsa i jest bardzo słabo widoczny. Żółtym przyciskiem tylko zaznaczasz nagrania do wykasowania, kasujesz potwierdzając przyciskiem OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę .Dało radę skasować. Ale czy mozecie powiedzieć coś na temat tego że jak nagrywam na pendrive Ariva T60 i póżniej chcę ogladać poprzez FK 6900 to on to widzi na ekranie pokazuje tytuł ale odtworzyć nie umie.To tak działa jeżeli nagrałeś na t60 to bedziesz przy pomocy tego samego sprzętu odwarzać i kasować.Zresztą w przypadku FK 6900 też tak jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...