Skocz do zawartości

Cyfra z PS3


radekmichalak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Należy odróżnić dwie rzeczy. Po pierwsze konsola jest objęta 12 miesięczną gwarancją producenta, w tym wypadku Sony. Natomiast termin dwuletni, dotyczy niezgodności towaru z zawartą umową sprzedaży. W tym drugim przypadku możemy dochodzić swoich roszczeń od Cyfry+, bo to od nie została konsola nabyta. Zaznaczyć jednak należy, że po upływie sześciu miesięcy od nabycia, przy skorzystaniu z niezgodności towaru z zawartą umową, to na kupującym spoczywa obowiązek udowodnienia, że fakt zepsucia się konsoli wynikał z jej wady istniejącej w chwili nabycia. Ponadto kwestie te regulowane są przez polską ustawę (stanowiącą implementację prawa europejskiego). To tyle w dużym skrócie.

 

Na marginesie dodam, że z obu powyżej opisanych uprawnień możemy dowolnie wybrać jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej Dziekuje !

podpisalem umowe 3/11/11 to mniej wiecej kiedy dostane konsole ( 11 /11 /11 podejrzewam ze firmy kurjerskie nie pracowaly a w week endy chyba tez nie pracuja ) moze mi ktos to powiedziec . Dziekuje z gory

 

lepiej zadzwoń do ica i zapytaj czy została już przekazana danemu kurierowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę coś kolo 4 listopada i w poniedziałek 14-tego dzieciaki już skakały przed TV z "magiczną różdżką". W komplecie brak kabla HDMI więc jak ktoś niecierpliwy to musi go sobie wcześniej zakupić. Poprzednio telewizor też szybko dostałem , tak po 3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlanie mam pytanie, poniewasz na glownym TV brakuje mi wejsc HDMI bo wszystkie 4 dawno mam zajete, to gdy nie ogladam filmu na BD z konsoli a tylko gram , to po podlaczeniu tym kablem 5-wtyczkowym jej do TV obraz bedzie duzo gorszy?

Po podlaczeniu przez Euro masz rozdzielczosc standardowa, przy HDMI oczywiscie HD. Gry rowniez sa w HD, wiec roznica jest spora. Mozesz kupic sobie rozgaleznik albo przelacznik HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...