Jump to content
Sign in to follow this  
Poland

Gdzie nie można dostać Satkuriera ??

Recommended Posts

Czy są takie miejsca gdzie nie można dostać Satkuriera - przyznam się takimi miejscami są wsie a wiem to z doświadczenia bo na niej mieszkam. W mojej miejscowości czyli Trzcianie k. Bochni choć mam oprócz kiosku dwa markety gdzie sprzedawana jest prasa gazety próżno uświadczyć i to zarówno w sekcji komputerowej jak i prasy telewizyjnej gdzie też czasami wkładają Satkurier. W sąsiednim nieco większym Łapanowie gdzie miejsc z prasą też jest sporo np: Żabka także nie ma SK choć w wspomnianym sklepie powinniście być. Nie wiem jak sytuacja wygląda w mieście Nowy Wiśnicz ale już w mieście powiatowym czyli w moim przypadku Bochni można was kupić ale tylko w Galerii Rondo. Jest jakaś szansa by to zmienić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, umknęło mi - sorry @Poland ;) Akurat czyszczę zaległości w czytaniu i trafiłem na ten post ;)

 

Sytuacja generalnie jest taka, że Ruch/Kolporter/Inmedio etc. mają wolną rękę w kwestii przydziału całej branej przez nich części nakładu. Egzemplarze przekazują tam, gdzie widać zapotrzebowanie i jest sprzedaż. Niestety wiele z tym się zrobić nie da, bo nawet jeśli puszczą część do wskazanej miejscowości, to gdy się nie sprzeda - puszczać przestaną. Taki już los prasy tematycznej - musi być zapotrzebowanie, a zwykle w mniejszych miejscowościach jest ono mniejsze. Białe plamy w dystrybucji będą więc zawsze. W takim przypadku pozostaje prenumerata, zamawianie pojedynczych egzemplarzy albo wejście w rozwijaną dystrybucję elektroniczną (obecnie przez e-kiosk).

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Empiku w Auchanie (Białystok) za każdym razem jest problem. Nie wiem czy wynika to z tego, że zamawiają 2 egzemplarze czy co, ale tam (mimo szczerych chęci) jeszcze nie udało mi się kupić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...