Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tam wczesniej pytał więc może się przyda:

Spliter bezprzewodowy SmartWi +3 karty działa bez problemu (równocześnie) na:

1. Philips HD PVR 250GB

2. Fergusson FX-7600 1xUCI

3. Srong 6860

W zamian mam małe pytanko - czy działa również na nowym Pace HD PVR 500GB?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś właśnie podłączyłem drugi dekoder i jest pewien problem dekodery podłączone osobno działają bez zarzutu zaś podłączenie obydwu naraz zdarzają się ścinki co jakieś 10-15 min na obydwóch dekoderach lecz nie w tym samym czasie na każdym z nich.

spliter to small 3 multicam i dwie karty multicam. dekodery to philips pvr hd i jakiś stary mediasat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Posiadam dekodery Phillips PVR hd i Strong 6860. Zamierzam kupić ten spliter Spliter Medium IV Cyfra+ NA WSZYSTKIE TUNERY . Jest to chyba najtanszy spliter. Czy bedzie jakas różnica w oglądaniu w porównaniu do innych droższych spliterów?

Używał ktoś tego sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem nowym użytkownikiem. Zakupiłem ostatnio spliter przewodowy Wire Link oraz 3 karty Client Wire Link. Posiadam dekodery Cyfry + Strong 6860 i Philips PVR HD. Postępowałem zgodnie z instrukcją programując kart w spliterze. Pojawił się problem , odbieram tylko programy z jednej karty , pozostałe nie działają. Robiłem różne kombinacje i nic nie pomaga. Na tych niedziałających kartach po włożeniu do tunera najpierw zapala się zielona kontrolka , świeci przez 7-8 sekund , gaśnie , taki cykl pojawia się kilka razy po czym zapala się czerwona kontrolka świeci kilka sekund , - cykl powtarza się 2 razy po czym ponownie zapala się zielona i tak w kółko. Czekałem kilkanaście minut . Wyłączałem spliter i tuner i nic nie pomaga. Na tych niedziałających są tylko kanały niekodowane TVP POLONIA , PLUS , TELE 5 itp. Nie wiem w czym jest problem , proszę o radę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje mój zestaw:

1.Philips PVR HD

2.Opticum 4160cx (firmware 1.3.08 mcas - na innych splitterach podobno nie wykrywa karty...)

3.Spliter bezprzewodowy NAJTAŃSZY z Allegro (105PLN)

Działa IDEALNIE. Na razie 2 dni. Zobaczymy jak będzie potem. DELIKATNIE przycina na jednym tunerze WYŁĄCZNIE w momencie załączania drugiego. Działa bez problemu bez względu na to czy drugi tuner jest załączony czy jest w stand by. A, i jeszcze jedno - póki co działa na kablach demo (długość 1.5m - na razie tunery stoją obok siebie a na drugi TV obraz przesyłam po kablu antenowym - 4160cx ma modulator).

Przy okazji mam pytanie: na razie przełączyłem PVR'a na konwerter pojedynczy a drugi kabel od TWIN'a podłączyłem do 4160cx. W tym tunerze jest wyjście LOOP. Czy ktoś mi może powiedzieć, ze 100% pewnością, czy mogę, bez obawy o uszkodzenie sprzętu, podłączyć do tego wyjścia wejście nr 2 PVR'a i z powrotem przełączyć go na TWIN? Wiem, że jeśli 4160cx będzie załączony to na pewno będą jakieś ograniczenia odbioru na wejściu 2 PVR'a (polaryzacja) i z tym się mogę pogodzić. Problem w tym, czy takie połączenie ma sens i czy nie uwalę czegoś w którymś z tunerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa tunery ferguson ariva 200 i clona +. Niby to wszystko ładnie działa i nie miałem problemów z instalacją ale zauwazyłem że lubi się to przycinać co jakiś czas. Nie wiem od czego to zależy ale narazie korzystam z dwóch kart a co bedzie jak docelowo zakupie jeszcze 3 ?? Czy ktoś ma ten sam problem ?? dodam że na tunerze który przycina karta wykrywa sygnał 2 lub jedną kreskę. Czy moc sygnału ma tu duże znaczenie ?? A może upgrade softu po może ?? Jak myślicie?

 

 

rentgen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam stary spliter na PIC-u (ten bez obudowy), 2 mediasaty i PVR-a. Mediasaty działają ok, a na PVR (kabel około 20 metrów) coraz częściej obraz się zacina. Wcześniej się to zdarzało raz na kilka dni, ale dzisiaj zacina się co kilka minut. niekiedy po paru sekundach sam wskakuje a niekiedy trzeba na moment wyciągnąć i włożyć kartę. Czym może być to spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...