Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam klopot

 

Mam 6201 HD tuner Cyfry+ w domu obok brata lapie sygnal bez problemu. U mnie tez karte widzi bo niekodowane smigaja (TV Polonia ; Tele5 itp ...) dziala czasami a czasami nie lapie sygnalu. Sprzet : SmartWii a karte mam zielona bez antenki lapie czerwona diode i jedna zielona. Np. na TVN jest dzwiek nie ma obrzau ; EPG smiga normalnie co poradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mzks1929

Przeczytaj mój wcześniejszy post.Spróbuj wgrac nowe oprogramowanie,lub zmień położenie splittera.U mnie to pomogło.Splitter stoi sobie na szafie i jest umiejscowiony mniej więcej centralnie między najdalej oddalonymi od siebie tunerami.Problem może byc też po stronie tunera.Na mediasatach innych niż Pionier(1430 i wyższe modele),zdarzają się problemy.Miałem Kenwooda i splitter nie działał prawidłowo.Obecnie mam 4 karty i współpracują z dwoma mediasatami 1630,fergusonem 8900HFi Pace PVR.Wszystko Smiga bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosze się z zamiarem kupna ariva 200hd i ferguson 7600 pod cyfre + maja działać z clone+ home edition 150 czy ktoś sie orientuje czy wszystko bedzie działać bez problemu do tego dochodzi jeszcze konwertet Quad INVERTO BLACK PREMIUM może ktos poleci jakis inny lepszy ? (Quad ponieważ w późniejszym czasie dodam jeden tunek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Posiadam dekoder Philipsa DSX 6010 mam teraz możliwość odebrania drugiego dekodera i zaproponowali mi Strong 6880 bądź PACE DSR 2221 (który lepiej wybrać)i teraz moja prośba do was potrzebuję dobrego nie strasznie drogiego splittera przewodowego który będzie pasował do któregoś z tych dwóch dekoderów i który będzie dobrze pracował w miarę szybko będzie "myślał" i nie będzie z nim problemów podczas użytkowania z jakimiś aktualizacjami bądź nie będzie problemu podczas uruchamiania tego. Z racji, że jestem zielona w tych sprawach proszę was o pomoc.

Z góry dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Posiadam dekoder Philipsa DSX 6010 mam teraz możliwość odebrania drugiego dekodera i zaproponowali mi Strong 6880 bądź PACE DSR 2221 (który lepiej wybrać)i teraz moja prośba do was potrzebuję dobrego nie strasznie drogiego splittera przewodowego który będzie pasował do któregoś z tych dwóch dekoderów i który będzie dobrze pracował w miarę szybko będzie "myślał" i nie będzie z nim problemów podczas użytkowania z jakimiś aktualizacjami bądź nie będzie problemu podczas uruchamiania tego. Z racji, że jestem zielona w tych sprawach proszę was o pomoc.

Z góry dziękuje :D

 

 

Wejdź na Hollex z linka u góry ekranu. Maja tam całkiem ciekawy wybór spliterów. Powinny być też informacje odnośnie obsługiwanych dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Posiadam dekoder Philipsa DSX 6010 mam teraz możliwość odebrania drugiego dekodera i zaproponowali mi Strong 6880 bądź PACE DSR 2221 (który lepiej wybrać)i teraz moja prośba do was potrzebuję dobrego nie strasznie drogiego splittera przewodowego który będzie pasował do któregoś z tych dwóch dekoderów i który będzie dobrze pracował w miarę szybko będzie "myślał" i nie będzie z nim problemów podczas użytkowania z jakimiś aktualizacjami bądź nie będzie problemu podczas uruchamiania tego. Z racji, że jestem zielona w tych sprawach proszę was o pomoc.

Z góry dziękuje :D

Ja używałem splittera Small II z różnymi dekoderami c+ z tymi też.

Działał bardzo dobrze kosz teraz to ok.190zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem splitter działający z częstotliwością 10MHz, działa na Ariva 200, Pace 2221, sprzedawca twierdzi, że współpracuje ze wszystkimi tunerami na rynku! Koszt 150 - splitter (seca/conax) z dwoma kartami + przesyłka 0 PLN (odbiór własny - Wrocław)/12/16 PLN. Szczegóły na pw - nie chcę być posądzony o reklamę :P Z zakupionego splittera jestem bardzo zadowolony, mogę szczerze polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niektórych splitterach mogą wystąpić opóźnienia (większa ilość kart klienckich albo starszego typu karty klienckie lub serwery) z przekazywaniem uprawnień co objawia się "mrożeniem" obrazu lub komunikatami o braku uprawnień lub braku karty, zwolnienie zegara często naprawia ten problem, jeśli takie objawy nie występują - pozostaw większą częstotliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek zadne pytanie nie jest glupie kto pyta nie bladzi. Splinter ma za zadanie przepuszczac uprawnienia rozdzielac je na karty ktore sa w dekoderach przykladowo smartwi w zestawi ma serwer czyli taka mala skrzyneczke tam wkladasz karte cyferki a do dekoderow karty ktore dostales w zestawie ... spliter przepuszcza uprawnienia do odbiorow kanalow takie jakie masz w pakiecie czyli zarowno sd jak i hd tak po krotce piszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam Pace HD PVR 500GB i teraz chciałbym do tego zakupić jakiś drugi dekoder i splitter chciałbym się zmieścić w 250zł da radę coś ze te pieniądze skonfigurować? Poluje na aukcjach na coś z dekoderów dedykowanych dla cyfry to dobry kierunek czy raczej coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Posiadam dekoder cyfry+ strong 6880, zastanawiam się nad zakupem drugiego dekodera SD, myślę o Fergusonie FK 6900cr.

Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki splitter będzie dobrze współpracować z tymi dekoderami? Ewentualnie doradzić jaki dekoder do 200zł byłby lepszą opcją niż wyżej wymieniony ferguson.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem z splitterem zakupiłem na allegro splitter za 105zł podobno maił działać z dekoderem PACE DSR 2221 i fergusonem ariva 100E

problem polega na tym ze jak na dole rodzice oglądają film z cyfry + to ja u siebie w pokoju na górze nie moge zobaczyć nic ponieważ pisze mi ze kanał zakodowany

lecz jak nikt nie ogląda na dole czyli dekoder wyłączony no to u mnie działa haaaa ale jak w tym czasie gdy ja oglądam i ktos na dole właczy dekoder to działa ale na 2 min i znowu pisze kanał zakodowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Posiadam dekoder cyfry+ strong 6880, zastanawiam się nad zakupem drugiego dekodera SD, myślę o Fergusonie FK 6900cr.

Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki splitter będzie dobrze współpracować z tymi dekoderami? Ewentualnie doradzić jaki dekoder do 200zł byłby lepszą opcją niż wyżej wymieniony ferguson.

Pozdrawiam

 

Posiadam dekoder Ferguson FK-6900 CR (wersja stary panel przedni) ogólnie mówiąc ma problemy ze stabilną pracą z Cyfrą + Objawia się to czarnym obrazem (brak fonii i wizji) na kanałach kodowanych w róznych odstępach czasowych. Ostatni soft ver. 120 po trosze naprawił ten problem jednakże występuje nadal (przynajmniej u mnie). Lepsza alternatywa to zakup Arivy. Trzeba wydac wiecej kasy ale sie oplaca. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...