Skocz do zawartości

Brak ECM Seca na transponderze 12265


dnc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni nie działa mi HBO HD. Najpierw myślałem, że problem tkwi w karcie. Robiłem 2 razy reaktywację, jednak nic to nie pomagało. Sprawdziłem karte w centrum Cyfry i tam wszystko było OK - kanał działał. Więc zaczałem szukać u siebie. Okazało się, że nie mam skonfigurowanych parametrów z tego transpondera. Więc zrobiłem jego aktualiację, ale bez rezultatu. Nadal brak na kanałach Cyfry ECM Seca. EMM są, ale ECM nie ma (są za to od nagry i Nortel). Nie wiem dlaczego tego brakuje, ani nie mogę znaleźć nigdzie informacji o kanale. Możesą one jakoś ukryte?

MAm tuner DVB-S2 HiVision w kompie i MyTheatre. I tylko z tego transpondera nie działa mi żaden kanał, za który płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Już sobie poradzaiłem. Okazało się ,że HBo HD nadaje ECM z Nagry. Teraz już wiem. Ale mam kolejny kanał, którego przeskoczyć nie sposób. TVP HD. Nadaje z transpondera 11258, ale tam lecą tylko uprawnienia dla N-ki? A gdzie w takim razie są uprawnienia na C+? Cyfra podaje, że sta trzeba ogladać ten kanał, ale u mnie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...